Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiększanie piersi szukam najlepszego fachowca

Polecane posty

Gość gość

Witam szukam Bardzo dobrego chirurga plastycznego. Niestety od 3 miesięcy nie mogę znaleźć tego jedynego. Jedni gadają za długo nie rzeczowo a nie którzy traktują przedmiotowo. Na niektórych wizytach nawet implantów nie mieli a już bukowski mi termin operacji chore !!! Jak mogę decydować się na coś czego nie widzę na oczy! Jeden odpowiedział mi ze muszę sobie to wyobrazić. Implant 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
najlepszym sposobem jest to żebyś poszła na 2-3 konsultacje i porównać wizyty. opinie które czytasz powinny byc tylko wsparciem w podjęciu decyzji...ale najważniejsze Twoje odczucie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
gość ;) a Z JAKIEGO miasta jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marcela28 masz podpisane eurosilicone Zielinski... robilas operacje w Łodzi? jesli tak to moze cos doradzisz bo sama nie wiem u kogo...i co myslec o tych eurosiliconach... bede wdzieczna za wszystkie rady:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo ? Mogę dojechać, dla mie to żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie szukam i nie mam przekonania do żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Artur Sliwinski szczecin..polecam.. jedyne co mogę się przyczepić że nie wzięłam większych implantów ale wyszły mega naturalnie. Arcydzieło..przez brodawce..zero blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale ważne żeby samemu iść na konsultację i porozmawiać samemu. przekonać się:) ja wlasnie tak wybrałam swojego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepsza jest w tej dziedzinie dr Dorota Żukowska, wiem to na własnym przykładzie. Operowałam się w jej klinice Dermed rok temu, zleciał czas...efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne żeby iść na konsultację do wybranego lekarza, do dwóch - żeby mieć porównanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukając specjalisty z prawdziwego zdarzenia nie ma co ograniczać się do miasta, warto przejechać te kilkaset kilometrów, żeby mieć pewność, że dobrze zrobią. Ja miałam operację w Lux Medzie w Warszawie i nie żałuję. Zabieg przeprowadzał lek. med. Tomasz Dębski - efekt jak i opiekę oceniam 10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lux Medzie szpital na Puławskiej - doktor Lembas. Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Jeśli miałabym robić piersi po raz drugi to tylko u niego. Wybierzcie się na konsultację i same zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×