Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olinka73

Powiekszanie piersi własnym tłuszczem

Polecane posty

"BEAULI Nowatorski sposób modelowania piersi odbywa się z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej pacjentki. Najpierw chirurg odsysa tłuszcz z dowolnej części ciała pacjentki: z ud, pośladków czy brzucha. Materiał do wypełnienia piersi pobierany jest metodą bezbolesnego odsysania tkanki tłuszczowej..." Dziewczyny czy któraś z was już korzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz cos więcej, czy boli i gdzie, tam gdzie pobiera sie tłuszcz czy w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpinam sie do topiku- ja tez sie zastanawiam nad tym zabiegiem ,zastanawia mnie koszt i ktora klinika jest godna polecenia...no i czy sa jakies efekty uboczne w stylu nierownosci , guzki , dziwne uczucie na skorze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na topiku o body jet jest trochę opinii na ten temat ponieważ jedno z drugim jest nierozerwalnie. z tego co zrozumiałam trzema za pomocą zabiegu body jet odessać tłuszcz a potem przeszczepić go w inne miejsce. Jeżeli zabieg nie daje powikłań to byłaby to rewelacja. no oprócz ogromnych kosztów. Powyżej 10000 ( tak wywnioskowałam z tamtego topiku) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimamka
przepraszam, ale nie bywam tu aż tak często... zabieg robiłam u dra Bieleckiego w Poznaniu. byłam po ciąży, więc było trochę tłuszczu do odessania na brzuchu, a i piersi chciałam sobie poprawić :) wyszły o rozmiar większe, ale też i nie chciałam przesadzać. no i wyglądają naturalnie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a znacie może jakieś dobre kliniki w wawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Jeszcze nie, ale po przeczytaniu artykułu ze strony http://powiekszaniepiersi.edu.pl/2011/01/18/tluszcz-z-brzucha-na-piersi/ są duże szanse, że w niedługim czasie zdecyduję się na ten nowatorski zabieg. Dzięki tej metodzie wiele kobiet będzie mogło cieszyć się większym biustem bez korzystania z operacji z wykorzystaniem silikonowych implantów. Wystarczy tylko pobranie tłuszczyku z brzucha czy bioder, by już za kilka miesięcy cieszyć się pełniejszymi i kształtniejszymi piersiami. Ale uwaga! Trzeba się liczyć z tym, że koszt tego nowatorskiego zabiegu będzie bardzo wysoki. A ponadto póki co jeszcze dokładnie nie określono jak długo będą utrzymywały się cudowne efekty zabiegu. Może się okazać, że trwałość powiększanie piersi niekonwencjonalną metodą będzie znacznie mniejsza od trwałości operacyjnego powiększania piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona Madzia
Witam Was :) Jeśli któraś miała robione powiększenie piersi tą metodą bardzo proszę o o pinie, czy warto gala_esna@o2.pl . Zastanawiam się bardzo poważnie nad tym zabiegiem. Od kiedy tylko pamiętam marzył mi się biust rozmiaru C, a tutaj małe B ;p. Bałam się implantów, bo jest to jednak ciało obce w organizmie. Jeśli macie namiary na dobrego chirurga, to też się przydadzą, czytałam sporo o polskich "specjalistach" i niestety jest baaaardzo dużo negatywnych opinii prawie o każdym z nich. Jeśli możecie, napiszcie coś o bliznach pozabiegowych. Czekam z napięciem na nowe wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak szybko dochodzi sie do formy, czy trzeba brać wolne od pracy, czy w codziennych czynnościach radziłyście sobie same czy ktoś wam musiał pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona Madzia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POznaniankka
Też jestem zainteresowana tym zabiegiem. Z tego co wiem to nie jest taka zupełna nopwość, moja znajoma kilka lat temu miałam poodbny zabieg powiekszenia piersi z brzuch tłuszczem do piersi u dr Jankowiaka w Poznaniu. On robi wiele zabiegóe tłuszczem i ma bardzo przystępne ceny. Nie wiem ile zapłaciła moja znajoma za biust ale kuzynka za całą twarz razem z ustami zapłaciła 600zł. Biust chyba dużo wiecej nie kosztuje. Wybieram się na konsultację. Wiem że terminy na zabieg są dość odległe, po konsultacji od razu trzeba wpłacić zaliczkę na zabieg bez niej nie umawiają zabiegu. Jestem pełna optymizmu po tym jak zobaczyłam twarz kuzynki i usta. Przepiękne. Kuzynka robiła wywiad przed konsultacją u niego i ma dobre opinie. W Poznaniu na każdym rogu ulicy są gabinety medycyny estetycznej, w któych można zrobić i botojs i skupltrę i własny tłuszcz ale czy każdemu można zaufać jak dr Jankowiakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Naturalne powiększanie biustu. Perfect Bust Gel sprawi, że Twoje piersi już w kilka minut będą wyglądały na większe i bardziej jędrne! Efekt pięknych piersi już w 7 minut! Piersi staną się jędrniejsze, a przez to atrakcyjniejsze. Czy nie o tym marzyłaś? http://tnij.org/qdnp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Możliwe, że już ktoś coś pisał tu na ten temat, ale wiecie jak to jest- nie chce się czytać tylu stron :) Interesuję się powiększeniem piersi właśnie tą metodą. Mam miseczkę A, więc wiadomo, że mam z tym problem. Chciałabym odessać sobie tłuszcz z ud i powiększyć piersi. Słyszałam, że tylko/ aż o jeden rozmiar da się to zrobić. Czy któraś z Was mogłaby mi przybliżyć szczegóły zabiegu (jakie badania trzeba zrobić przed, sposób przebiegu zabiegu, cena i jakieś może skutki uboczne.) A może któraś z Was robiła zabieg w Łodzi? Proszę o jakieś informację, bo zaczynam zbierać pieniążki na pozbycie się mojego kompleksu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was może polecić jakiegoś lekarza z Łodzi? czy ceny nadal wahają się ok 10 tyś i czy jest to zależne od ilości odessania tłuszczu? Jak duże ślady pozostają po tym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś nie przekonuje to... Czytałam kiedyś o tym i niby fajnie, bo całkowicie naturalnie, ale mimo wszystko to operacja. dlatego od kilku miesięcy stosuję suplementy i krem, i jakoś to idzie (a dokładnie to BreastActives.Pl). Wiem, że nie uda mi się osiągnąc takiego efektu jak Wam, ale przynajmniej mnie nic nie boli a strasznie boję się bólu:( A tak z ciekawości - ile kosztuje taka operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga_gadula
takie zabiegi robi doktor osuch w warszawskim lasermedzie. cały cennik jest normalnie na stronie. dość kosztowna sprawa, jak tylko ktoś jest zdeterminowany i ma na to kasę, to chyba warto sobie poprawić samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka_bolka
Teraz właśnie zauważyłam, że ktoś już pisał o tych tabletkach. Czyli jednak działają nie tylko na mnie :D @ba.lonik - możesz powiedzieć, jakie efekty są u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzębinka
Dziewczyy, a możecie polecić kogoś wykonującego taki zabieg na Śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ciekawe rozwiązanie oglądałam filmik na yt o tym, ale ja miałam robione piersi za pomocą silikonów i też fajnie wyglądają. A jeśli chodzi o kliniki to moim zdaniem jedna z lepszych jest Lasermed, sam tam byłam i mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałam robić BODY JET ale stwierdziłam ze nie tym sposobem jak cos to pójde na implanty tobie radze przemyśl to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalalalala
hejo. własnie patrze na swój brzuchu- ochyda, i na swoje piersi- tragedia. Proszę o jakieś relacje. Jestem z Warszawy a kompleksy nie dają mi życ. Chcialabym sie zdecydowac na taki zabieg, biorąc nawet kredyt. Proszę o jakieś info z życia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalala wiesz co jak ktoś bedzie ci doradzać te całye "wspaniałe" BODY JET to przeczytaj sobie mój wpis na górze. jeśli chcesz sobie zrobić brzuch i piersi to pomyśl o operacji plastycznej z prawdziewgo zdarzenia. czyli np plastyce przucha a potem powiększeniu lub podniesieniu piersi! efekty bedziesz miała na pewno a nie jak po body jet wydasz kase a bedziesz wyglądać jak wyglądasz z tym ze z dziurami w brzuchu! przemysl sobie zwłaszcza jak masz zamiar wziac kredyt. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie dobrą klinikę na południu Polski, która robi przeszczepy tłuszczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do niezadowolonej - ale ty nie napisałaś ani słowa o piersiach, masz tylko pretensję, że od odsysania tłuszczu nie zrobił ci się piękny brzuch. nie tędy droga - jeśli marzysz o płaskim brzuchu, to tylko ćwiczenia. tylko wyćwiczone mięśnie trzymają powłoki brzuszne tak, że brzuch wygląda jak deska. żadna liposukcja czy nawet plastyka tego nie sprawi - te zabiegi zmniejszają tylko obtłuszczenie, a plastyka usuwa nadmiar tłuszczu, skóry czy rozstępy - brzuch po pracy chirurga może być mały, estetyczny - lecz nadal będzie miękki jak ciasto. wiem co piszę, bo też jestem matką. i po hektolitrach potu wylanego na siłowni mój brzuch znów jest jak decha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fleloda
Nie polecam, jestem pół roku po i efektu brak, tylko wydałam kasę. Klinika - Medycyna Urody i lekarz K.Szymański. Nie polecam, ani zabiegu ani kliniki, ewidentne naciąganie. Na ten zabieg byłam namawiana, na konsultacjach słyszałam że efekt na pewno a zadowolenia pacjenta najważniejsze tak było - a po fakcie przy reklamacji usłyszałam ale uprzedzaliśmy ze może nie być efektu w ogóle. I nagle moje zadowolenie już nie było istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego efektu brak - a dlatego ,ze na początku trochę tłuszczu pobrano i wstrzyknięto razem z medium w którym jest zawieszony , po wchłonięciu zostaje tylko ta prawdziwa objętość a ta najczęściej jest znikoma. Unika się podania zbyt dużo tk tłuszczowej bo -może jej nie ma odpowiedniej ilości , -zbyt duże objętość wstrzknięta może dać powikłania typu torbiele upłynnionego tłuszczu lub wysycenie solami wapnia lub przerost bliznowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nieuczciwe jest to że kliniki o tym nie mówią, za te same pieniądze można wybrać inny zabieg a tak czuję się nabrana. Nieetyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie ja też się zastanawiałam nad tym rozwiązaniem, obejrzałam fimik z drem Osuchem na ten temat i bardzo mnie kusie, ale chcę was zapytać o to, czy bardzo boli taki zabieg i ile się wraca do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Dziękuj e, że piszesz o nieudanym przeszczepie tłuszczu, dzięki Tobie uchroni łam się przed tym zabiegiem na twarz który miał mnie kosztować od 6-10 tyś zł. ostateczną cenę miałam usłyszeć po dokładnym niby to przyjrzeniem sie mojej twarzy. Jeszcze raz dziękuję Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×