Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
scarlettaa

powiększanie ust Poznań

Polecane posty

Mam pytanie do dziewczyn , które powiększały usta w Poznaniu. Gdzie robiłyście, ile płaciłyśce i jak długo utrzymywał się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze....
usta z implantem sa twarde w dotyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szenbaszka
Tak, to prawda, są twarde w dotyku, bardziej byłam zadowolona z kwasu hialuronowego, były bardzo naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawciaa
nie wiem po co to robicie. Przecie takie usta wygladaja strasznie nie naturalnie i widac od razu, ze takie wydymane wargi sa sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta10
Nie wiem dlaczego myslicie ,ze usta powiekszone implantami sa twarde. Nie jest to prawda,poza tym wcale nie sa olbrzymie,oczywiscie jezeli ktos chce miec olbrzymie wargi i trafi na nienormalnego Plastyka ktory to zaakceptuje,to faktycznie bedzie wygladac jak karp!!!Ja mam implanty nr4, usta sa normalnie,tylko bardziej jedrne,wygladaja mlodziej. Poza tym ta metoda jest trwala,nie trzeba sie co kilka miesiecy masakrowac,ostrzykiwanie ust jest metoda drozsza,bo trzeba zabieg powtarzac.Implanty sie nie przemieszczaja,usta zawsze sa symetryczne,nie ma zadnych grudek,krwiakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi flexii
Pewnie, że z tą "twardością" to mit. Przecież kwas hialuronowy nawilża a jak nawilżenie moze dac efekt twardości??? Ani ty ani facet żaden nie poczuje tego, że powiekszyłas usta. Efekt utrzymuje sie dobre kilkanaście miesięcy (około roku), polecam miejsce, skąd też przesyłam Ci cennik http://www.certus.med.pl/pl/oferta/oferta_dla_ciebie/cennik_uslug.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaajjj__aj
Ja zastanawilam sie nad powiekszeniem ust wlasnym tluszczem, ale narazie daje sobie spokoj, poki co zostaje przy kwasie hialuronowym :D Powiekszalam usta z 3tyg temu w nowym salonie na dabrowskiego w Poznaniu zaplacilam za cala strzykawke 600 zl w promocji i to za dobry preparat :D co mi sie podoba bo zaoszczedzilam duzo, mloda babka robi te zabiegi niewiem jak u innych wyszlo , ale u mnie bardzo ladnie :) a znalazlam gabinet na stronce www.estetic-beauty.pl efekt ma utrzymywac sie od 6-12 miesiecy tak mnie poinformowano pzdr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem na wczasach w Bielsku Białej i tu mi kolezanki poleciły Gabinet na Wyspiańskiego, Wojciech Żarow profesjonalnie wypełnił mi kwasem hialuronowym usta, teraz wyglądają jeszcze piękniej! jakby któras tam była to polecam - dermatologiabielsko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaaa
A ja polecam gabinety Dentis AF Studio w Poznaniu (ul. Brzask 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaa1975
W koncu sie zdecydowałam, miesiac temu zrobilam sobie usta u Dr. Anny Frąckowiak w Poznaniu, zabieg byl bezbolesny, jestem bardzo zadowolona. Polecam gdyz ta doktor zrobila to bardzo profesionalnie, najpierw mialam konsultacje podczas ktorej rozwialy sie wszystkie watpliowosci i obawy - kolezankom w pracy tez polecilam. Rzetelna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chcialabym powiekszyc usta tutaj w poznaniu moze ktos mi poleci tutaj kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Płatkowska
A ja wybrałabym dentisafstudio w Poznaniu. Pani Anna Frąckowiak ma spore doświadczenie w tej dziedzinie a przede wszystkim bazę referencji od innych pacjentek które również zdecydowały się na ten zabieg. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że Państwa rodzaj reklamy nie dość, że jest strasznie nachalny to i jeszcze stawia innych lekarzy w złym świetle. W Poznaniu nie ma fachowców? jestem ciekawa czy Wasz lekarz zmierzyłby się z osiągnięciami dr Łukszy czy dr Jankowiaka. No ale cóż - taka jest Warszawka... ohhy ahhhy i tylko tyle. Poza pozerstwem nic więcej... żałosne... doprawdy... żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine wylapuj te nieuczciwe reklamy ty sie obracasz i wiesz dużo na te tematy wiec o dobrych lekarzach i partaczach tez napewno slyszalas. Informuj kto tu jest nieuczciwy. Pózniej tylko kłopoty są wielkie przez te zakochane reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - wybacz, ale po samych reklamach - bardzo nachalnych można zauważyć, że raczej jest inaczej. Skoro ktoś tak nieuczciwe postępuje na forach to czego można spodziewać się w realu? Podobne nicki, te same teksty - wystarczy przejrzeć 10 wątków pod rząd by widzieć ten sam komentarz "zadowolonych klientek" - często posty dodawane są nie na temat. Takie oszukiwanie pacjentów w mojej skromnej opinii jest nie tylko nieetyczne ale i nieuczciwe wobec potencjalnych chętnych. Co do specjalistów w Poznaniu - jeżeli miałabym gdziekolwiek iść osobiście poza naszą kliniką Biogenica, to wybrałabym dr Jankowiaka bądź dr Gray.Natomiast jeżeli chodzi o osoby, które jak to piszecie "spartoliły" robotę - to wolałabym się nie wypowiadać - ponieważ w tym aspekcie mogę jedynie opierać się na tym, co mówią pacjentki czy znajome - aczkolwiek nie mam 100% pewności, że tak było. A jestem daleka od pochopnego oceniania pracy konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o gabinecie Estetiq? Czy może któraś z Was powiększała sobie tam usta? Jak wasze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co możecie powiedzieć o dr Agnieszce Majewskiej Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej na ul. Kochanowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wunerko
Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to mistrzem w tym fachu jest lekarz Krzysztof Gniazdowski. Jeśli chcesz namiar, to proszę: http://klinika-esthetique.pl/ Bardzo dobry specjalista, nie skrzywdzi Cię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Poznaniu nie znalazłam żadnego zaufanego miejsca. Dopiero przyjaciółka poleciła mi gabinet medycyny estetycznej http://www.laserclinic.pl/ gdzie udało mi się pod okiem lekarzy wykonać zabieg powiększania ust. Efekt dla mnie szokujący. Usta pięknie się dopełniły i teraz nie boję się pokazać ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wiadomo którą klinike wybrać żeby było dobrze. Reklamowaną tu Biogenica - nie polecam, ja mialam grudy po zabiegu. Teraz znowu szukam dobrej kliniki , może Kuczyński? ktoś robił u tego Pana coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej klinice 14 dni po zabiegu pacjent wraca na bezpłatną kontrolę - w przypadku kiedy istnieją grudki są one automatycznie rozmasowywane. Zatem uprzejmie proszę konkurencję o nie kłamanie na nasz temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta44
jestem zalamana.Od pewnego czasu jestem powaznie zainteresowa ostrzyknieciem calej twarzy kwasem h...szukam dobrej i nie najdrozszej kliniki.Mam dosc glebokie zmarszczki,a pracuje z ludzmi i nie moge pozwolic sobie na oszpecenie.Juz juz skakalam z radosci gdy na gruponie znalazlam super oferte dr.AGNIESZKI MAJEWSKIEJ....Ale poczytalam opinie i radosc uciekla..Zastanawiam sie dlaczego na gruponie oferuja tylko buble?..Moze ktoras z Was poleci mi dobrego lekarza w miare rozsadnych cenach?Chce duzo poprawic w swojej twarzy dlatego bardzo mi zalezy...odezwijcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Mała autoreklama :-) W kwietniu nawilżanie ust kwasem hialuronowym w cenie 500 zł za 0,8 ml - preparat StylAge S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×