Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gaya2310

Powiększenie piersi dr Grzesiak Warszawa

Polecane posty

Gość Gaya2310

Witam, Ja za dwa dni mam operacje powiększenia piersi u dr Grzesiak w W-wie. Słyszałam sporo negatywnych opinii jednak to mnie nie odstraszyło bo wiem, że akurat dr Grzesiak pięknie robi piersi ;) Są też bardzo zadowolone klientki. Mi Pani dr zaproponowała wkładki anatomiczne 320ml. Jutro mam resztę badań i mam nadzieję, że wyniki będą dobre bo od dawna marzę o pięknym biuście. Od zawsze to był mój kompleks więc mam nadzieję, że Dr Grzesiak dobrze się spisze ;) Nie mogę się już doczekać choć bólu po operacji się trochę boje..:/ Zastanawia mnie tylko jedno. Dr stwierdziła , że nie ma konieczności zostawać po operacji w klinice bo leki dostaje się do domu. Jakbym chciała zostać na dobę to koszt wynosi dodatkowe 600zł. Za operacje zapłaciłam 11 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1989
Hej Gaya2310 ;) Ja udał się zabieg?? jak byś mogła powiedzieć coś o swoich wrażeniach związanych z operacją i o efekcie czy jest taki jak to sobie wymarzyłaś, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaa
Widzisz, i tutaj wyszła na wierzch pazerność doktor Grzesiak. Nie rozumiem, jak po takiej operacji można po kilku godzinach wrócić do domu. W innych klinikach czas pobytu wynosi 1-2 doby, i jest wliczony w cenę zabiegu. Ewentualnie dopłaca się te 500-600 zł, gdy dana osoba chce zostać na ponadprogramową dobę. Niektóre kobiety po operacji piersi, nie mają siły same się podnieść z łóżka. Na dodatek trzeba wspomnieć, że niektórzy źle reagują na narkozę i po wybudzeniu wymiotują nawet przez kilka godzin w mniejszych lub większych odstępach czasu. Wysyłanie pacjentki od razu do domu po takiej ingerencji w ciało, jest po prostu nieodpowiedzialne. Już mogła podnieść koszt operacji i wliczyć w nią nocleg. Nawet jeżeli robi ładne piersi, to należy zwrócić uwagę na to jak 'dba' o bezpieczeństwo pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva1957
Musicie wiedzieć, że najlepszy chirurg plastyczny w Polsce musi mieć swoją cenę bo inaczej pracowałby tylko na zachodzie. Za jakość się płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów końcowych. Robiłam u dr Grzesiak piersi. Uważam, że to świetna specjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika_Szczęśliwa
Ja miałam rekonstrukcję piersi u dr Grzesiak. Stosuje ona świetną metode powiększenia biustu własnym tłuszczem. Wynik? nareszcie wyglądam kobieco i seksownie, od dawna o tym marzyłam. Wszytko poszło gładko. Nie powiedziałbym złego słowa o klinice Dr Grzesiak.Polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U prof kobusa tez po kilku godzinach wraca sie do siebie. Nie zależnie czy to są piersi, lifting , ciężka operacja szczęki, brody, czy mała op np: lipo. Po kilku godzinach ponoperacji wraca sie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Kobus nie ma u siebie warunków do położenia pacjenta !!! Jego gabinet mieści się w suterenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ma, ale to nie zmienia faktu, ze po narkozie pacjent powinien zostać 24 h w klinice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż za profesjonalną usługę trzeba płacić. Chirurdzy poświęcają pacjentom cały swój wolny czas, oni wręcz mieszkają w szpitalu. Dr Grzesiak, u której miałam robiony zabieg powiększania piersi jest chirurgiem, który bardzo angażuje się w swoją pracę, widać, że dobro i satysfakcja pacjenta są dla niej najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani dr Grzesiak to doskonały chirurg plastyczny. Robiła mi piersi i muszę przyznać, że efekty są fanatyczne. Klinikę dr Grzesiak tworzy bardzo sympatyczny zespół, okres rekonwalescencji po operacji jeśli tylko pacjent dostosuje się do zaleceń lekarza to nie powinien być bardzo bolesny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu jest wyraźnie podsunięty przez klinikę ... Angelika Szczesliwa jest chyba zbyt szczesliwa. Sama poddalam się zabiegowi powiększania własnym tłuszczem 9 dni temu i ...efekt już zniknal! Nie jest to kwestia kliniki ale ogolnie, ta metoda jest nietrwala i, wbrew temu co się mowi, bolesna. Do siebiepo zabiegu jeszcze nie doszłam. Moje nogi po liposukcji wygladaja jakbym wrocila z Wietnamu i jade na zastrzykach... Jak macie pytania, chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo miałaś ten zabieg Skowroneczek? u tej dr Grzesiak czy u kogos innego? Bo słyszę różne opinie- faktycznie w wielu klinikach juz powiększają piersi własnym tłuszczem i pisza że to trzeba powtórzyć bo tłuszcz się wchłania. A czytałam też o tej dr Grzesiak co tu ją tak mocno ktos zachwala i ona stosuje dodatkowo jakąś metodę Brava i rekonstruuje całe piersi nawet po mastektomii http://www.rekonstrukcjapiersi.com.pl więc wyglada na to że nie jest to to samo co zwykłe wstrzykiwanie w innych klinikach al pewności to nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w te pochlebne opinie na temat dr Grzesiak, wystarczy wejść na temat "dr. Monika Grzesiak" a poczytacie sobie ileż to pacjentek zostało skrzywdzonych i oszpeconych przez dr Grzesia. Warto poczytać sobie, ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mam wierzyć w niepochlebne jak mam nie wierzyć w pochlebne? Nie rozumiem tego To forum jest po to tylko żeby pisać źle? Przesada wg mnie Zresztą sama mam u Grzesiakowej operację w tym m-cu, opinie trzeba sobie samemu wyrobić, takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niby sobie samemu wyrobić mamy opinie? No jak? Dać sie pokroić byle komu bez wiedzy jak operuje? Po to sie pisze na forach kto jest złym lekarzem a kto dobrym bo samemu się opinii o lekarzu nie stworzy nawet po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chodziło o to że każdy ma jakiś znajomych, sąsiadów, współpracowników i może zapytać, na pewno sie znajdzie ktoś kto o danym lekarzu coś słyszał i lepiej stad czerpać opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzztka
a ty myślisz że każdy się u tej gzesiak operuje? ja akurat nie znam nikogo kto cokolwiek plastycznie operowal to niby kogo mam sie pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, tu masz rację. O tym nie pomyślałam bo ja akurat znam osobę co sie u Grzesiakowej skutecznie zoperowała i miałam kogo podpytać - to tak jakoś na skróty pomyślałam że każdy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nikogo nie znam kto robił sobie operacje. Myśle ze nawet jakby ktos sobie zrobił to i tak by sie nie przyznał. W internecie każdy pisze śmiało, ale w realu każdy twierdzi, ze jest 100% naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie jak sie nie zna nikogo kto sie operował to trzeba na forach czytać. Tylko dobrze ktoś napisał żeby pisać kto jest dobrym a kto złym lekarzem - dlatego tak się zdziwiłam że ktoś inny napisał, żeby nie wierzyć w pochlebne opinie- przecież jak ktoś jest zadowolony z operacji co mu Grzesiakowa zrobiła to powinien o tym napisać - w końcu o to chodzi , tak? i kto niezadowolony tez pisze Znam osobe zadowoloną więc wiem że takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dopisze swoją pozytywną o dr.Grzesiak. Poradziła sobie z moją asymetrią a była bardzo duża.To świetny chirurg. Na razie jestem po zdjeciu opatrunków ale już wygląda to bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskalaska
A asymetrię wyrównała ci tłuszczem czy powieszałaś wkładkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam wkładkami ale wyszło bardzo równo i naturalnie , nie widać że jedna była tak wyraźnie wieksza niż druga. Ale Grzesiak mówiła mi na wizycie że mozna też tłuszczem, jakoś wolałam tą "starą" metodą, nie wiem czemu... moze to że mało ufam nowościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzka0191
w wawie powiekszalam piersi u dr Osucha, efekt rewelacyjny. doktor pracuje na mentorach i te wlasnie implanty wybralam, model anatomiczny. operacja przebiegla wzorowo, a biust wyglada naturalnie, tylko ze w wiekszym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×