Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sylwia c

powiększenie piersi

Polecane posty

Gość sylwia c

Witam serdecznie, Postanowiłam poddać się operacji powiększenia piersi, w związku z tym byłabym bardzo wdzięczna , gdyby osoby będące już po operacji podzieliły się swoimi doświadczeniami. Którego chirurga plastycznego najbardziej polecacie? Najlepiej z okolic Poznania, a którego odradzacie? Chodzimi o osiągnięcie naturalnego efektu i nieznaczne powiększenie biustu. Czy ktoś ma implant wielkości 100 ml? Implanty jakiej firmy są najbardziej miękkie w dotyku i naturalne? Implant umieszczony pod mięśniem. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę coś odradzić? hehehe :D np... powiększenie piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się szczerze, że jeśli chodzi o powiększanie piersi mnie też bardziej interesowała metoda macrolane niż ta tradycyjne metoda, jaką jest powiększanie piersi za pomocą implantów. Tyle tylko, że niestety minusem jest to, że efekt utrzymuje się tylko przez dwa lata. Jeśli chodzi natomiast o powiększanie piersi za pomocą implantów i Twoje wątpliwości dotyczące samych implantów, jaką firmę wybrać, rozmiar i etc. Wydaje mi się, że najlepiej byłoby gdybyś udała się do jakieś zaufanej kliniki, a wtedy lekarz wszystko ci doradzi. Moim zdaniem tak będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja robiłam prawie dwa miesiące temu u dr Bieleckiego w Poznaniu właśnie. Jestem bardzo zadowolona i z wizyty przed operacją, jak i opieki po zabiegu. Generalnie piersi wyglądają bardzo naturalnie i rozmiar jest super dobrany przez lekarza. Czekam juz tylko az opuchlizna zejdzie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbo
Hej dziewczyny. też jestem pacjentką dr Bieleckiego. Na początku marca robiłam i już widać wspaniałe efekty a ja doszłam do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie ja robiłam niedawno we Wrocławiu, ale już widzę fajne efekty. Dr polecił mi Eurosilicone implanty najwyższej jakości i mają dożwywotnią gwarancję. A to o czyś jednak świadczy. Są do wyboru anatomiczne i okrągłe. Ja mam te anatomiczne, bo akurat chciałam przede wszystkim naturalny wygląd. dr też bardzo sympatyczny i profesjonalny, ale we Wrocławiu tak jak wspominałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie metody z kremami i masażami, dają małe efekty i są czasochłonne. Nie mówię że najlepsze są silicony, bo to zależy od tego jaki chcesz osiągnąć efekt. Ale jeżeli szybki i zdecydowany to nie ma nic lepszego niż implanty. Ja jestem bardzo szczęśliwa z powiększenia biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietta1960
Polecam nieinwazyjna metodę Weyergans, która polega na masażu w podciśnieniu. Efekty: podniesienie i wypełnienie piersi oraz wyrażne ich powiększenie. Piersi stają się wyrażnie powiększone i zaokrąglone. Wystarczy kilka zabiegów dla utrzymania efektu. Metoda jest super ! sama wypróbowałam i teraz z miseczki C zrobiło się D. Wykonałam szceśc zabiegów - co tydzie jeden. Metoda Weyergans jest bardzo popularna na Zachodzie , w Polsce mało znana.W Krakowie : www.doris-dorin.com. Aktualnie trwa promocja . W Polsce - szukajcie w wyszukiwarkach. Pozdrawiam i uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikra
witajcie! ja powiększałam biust 3 miesiące temu... bałam się,ale zaryzykowałam.. nie wspomne ile dni przesiedziałam na forum... na początku - 2 pierwsze dni lekko ciągnęło.. ale później już było ok... a teraz? aż miło popatrzeć ;)) moja dobra rada? czasem warto pojechac dalej, lub zapłacić więcej ale warto to zrobić u naprawdę godnego zaufania specjalisty - najlepiej szukać członków (z długim stażem i doświadczeniem) Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.. ja miałam operacje w Wawie,i na pewno nie żałuje dnia w którym podjęłam decyzję o zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sugerowalabym sie takim spisem lekarzy, ale ich doswiadczeniem i opiniami pacjentek. Chociaż Bielecki też tam jest w sumie, a ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexiaa
wiesz, nie tylko sam spis lekarzy jest wazny..to zawsze jakaś mala odnosnia u mnnie doszly jeszcze godziny spedzone na roznych forach, plus nie ukrywam meilowe wymiany zdjec z innymi kobietami, juz po operacji tak naprawde wybor lekarza zajal mi ponad 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak właśnie trzeba robić. Brać dane ze wszystkich źródeł. Operacja to nie zabawa, ale poważna decyzja.. ja też długo się zastanawiałam i czytałam o operacjach wszystko co się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerkaa
zgadza się, jedna decyzja i przekreślone marzenia... a jeszcze ból i nie ukrywajmy tego - wstyd... dlatego wolałam poczekac dłuzej, ale miec szczescie i trafic do fachowca, a nie pod nóż rzeźnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz się na konsultacje, teraz są darmowe, do IQ Medica w Warszawie. Tam robi powiększanie piersi dr Chomicka-Janda. Ma świetną opinię w internecie, poczytaj sobie na forach. Na stronie kliniki masz opis zabiegu, cennik i ilość operacji które wykonał ten chirurg...to musi być fachowiec, w dodatku kobieta, więc może nie będziesz się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się wydaje, że najlepiej byłoby gdybyś wybrała się na jakieś konsultacje z lekarzem. tak chyba byłoby najrozsądniej i najlepiej. dzięki temu rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości, Będziesz wiedzieć jaka metoda powiększania piersi byłaby dla ciebie najlepsza. I jakie są konsekwencje danego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego wstydzić bo operacje plastyczne stają się teraz czymś naprawdę naturalnym i coraz więcej kobiet decyduje się na poprawę urody i jakichś niedoskonałości. Ja sama zastanawiam się nad operacją i chwilowo jedynym czynnikiem, który mnie ogranicza jest brak odpowiedniej ilości pieniędzy ;-) Ciągle zbieram. IQ Medica znam faktycznie jako dobrą klinikę i sama do nich właśnie bym się wybrała. A jak lekarz podchodzi profesjonalnie do swojej pracy to w życiu nie pozwoli nam na odczucie jakiegokolwiek wstydu z faktu poprawiania swojej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej isc na konsultacje, ale tez cos wiedziec przed pojsciem. Bo kazdy lekarz ma inne preferencje i lepiej wiedizec czego sie oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerkaa
pamelaaaa jestem na jutro umówiona na konsultacje u dr Molskiej, poleciła mi ją koleżanka, poczytał trochę opinii dam znac jak bede po do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77654321
"operacje plastyczne stają się czymś naturalnym" to taki mały paradoks. jak obroni się natura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b4
sylwia podaj mi maila to chetnie Ci opisze, jestem z Wrocławia i mam poleconego lekarza, ktory robi efekt naturalnych piersi, nie widac,ze są praktycznie robione, po 2 tyg miekkie w dotyku i są ksztaltne ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b4 to co napisałaś to z przykrością stwierdzam że niemozliwe.. To nie od lakarza zależy ile piersi są twarde.. przez 6-9tyg są opuchnięte bo organizm musi przyzwyczaić się do implantów. A miękkie są po kilku miesiącach... Ktoś cię na ściemniał z tymi 2 tyg. poczytaj na forach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b4
pamelka ja nie musze czytac sama robiłam i opuchlizna zeszla mi po 2 tygodniach i piersi mam bardzo naturalne i miekkie :-D i jest to mozliwe, jak dobrze jest zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mam ci w to uwierzyć, to moim zdaniem jest to tylko możliwe bo twój organizm tak dobrze zniósł operację.. indywidualna sprawa. Skoro to od lekarza zależy to podaj nazwisko tego cudotwórcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b4
Dr Meyer Wrocław jestem bardzo zadowolona j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerkaa
hej dziewczyny! sorry,że dopiero teraz ale wypadł mi wyjazd służbowy. byłam na konsultacji w Malii, czułam się jak na przesłuchaniu - dziesiątki pytań... ale finalnie - ....UWAga! - zdecydowałam się... i już za 2 tygodnie bede miała nowe piersi! powiedzcie mi jeszce, jakie sa wasze doswiadczenia - bardzo boli po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×