Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barosi

powiekszenie ust juvederm

Polecane posty

Gość barosi

Jestem umówiona na wizytę w Dermamed we Wrocławiu na powiększenie ust. Najprawdopodobniej preparatem Juvederm Ultra Smila. Mam jednak obawy, nie chciałabym żeby usta były przesadnie nadmuchane, jak u karpia i niektórych dziewczyn, zależy mi tylko na subtlelnym, oczywiście widocznym, ale delikatnie podniesieniu górnych końcików ust. Czytałam, że czasem po powiększeniu ust powstają, jakieś ''kuleczki''. Jak długo utrzymywał się u Was ten efekt? Czy wykonywałyście ten zabieg w Dermamed? Proszę o jak najwięcej informacji choć było już dużo takich tematów, zakładając nowy najłatwiej zebrać wszystkie informacje. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juvederm daj***ardzo fajny efekt, przede wszystkim nie przerysowany, co mi się bardzo podobna :-) Każdy u mnie zauważył różnicę, ale koleżanki się raczej pytały czy to nowy błyszczyk powiększający. Strasznie zaskoczyło je info o tym, że majstrowałam przy ustach z wypełniaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, trochę stary wątek, ale ja też wybieram się na powiększanie ust preparatami Juvederm. Może ktoś coś więcej powiedzieć na ten temat? Słyszałam na razie same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×