Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanie.....

Powiększenie ust Łódź

Polecane posty

Gość mam pytanie.....

Gdzie najlepiej zrobić taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi czy to jest na stałe bo słyszałam że on jednak się wchłania jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleloonka
z tego co wiem, a usta powiększałam juz kilka razy, lekarze odradzają aquamid - jest to preparat, który daje duzo powikłań i jak raz się zrobi zabieg aquamidem to juz później nigdy innym preparatem nie można robic zabiegów na okolicą ust (czyli wszystkie na bazie kwsau hialuronowego odpadają), a jeśli chodzi o efekt to wcale nie jest na zawsze tylko na 2-5 lat i często w ustach powstają grudki. lepiej powiekszać usta preparatami na mazie kwsu hialuronowego. ja robiłam ostatnio zabieg powiększania ust preparatem teosyal a wcześniej surgidermem, w łodzi w gabinecie aesthetic na piotrkowskiej (www.aesthetic.com.pl), mają tam dobrego lekarza, jestem bardzo zadowolona, efekt utrzymuje mi się tak 8 do 12 miesięcy, zależy od preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilde
hei Czy ktoras z pan kozystala z wypelniacza Teosyal?? W Lodzi oczywiscie. Jak tak to gdzie i za ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yotaska
restilane super wychodzi 1500 warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_łódź
Jestem dwa tygodnie po zabiegu powiększania ust, robiłam usta drugi raz - za pierwszym razem teosyal-em a teraz juvederm-em. Moim zdaniem oba preparaty są super - efekt taki sam. Zabieg robiłam u dr Ziemlewskiego. Zapłaciłam 1000zł. Ogólnie zabieg bezbolesny - najpierw miałam znieczulenie kremem, a następnie lekarz znieczulił mnie stomatologiczne, po zabiegu przez trzy dni miałam małego siniaka, opuchniecie utrzymywało się też tak ok trzech dni. Jestem bardzo zadowolona z moich "nowych" ust :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiększałam w grudniu 1 ml restyline 900zł w Łodzi, ale już częściowo się wchłonął. Chcę powtórzyć zabieg ale może ktoś wie gdzie w łodzi lub okolicy można powiększyć usta nieco taniej. Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eli- z Łodzi mam pytanko a jak długo to się utrzymuje ?? i jak czesto powtarzać taki zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_łódź
Ja powiększam usta co co 8-10 miesięcy, usta powiększam na początku czerwca a pod koniec lutego jestem umówiona na kolejny zabieg. Efekt mam jeszcze ale już powoli preparat się wchłania. Robię usta cały czas u tego samego lekarza i jestem zadowolona, teraz zapisałam się na preparat o nazwie Stylage (wcześniej miałam juvederm i był ok) bo czytałam o nim dużo dobrych opinii. Napiszę po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co to
PO CO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta
Ja powiększałam usta preparatem restylane w gabinecie "nowa europa" na kościuszki. Efekt miałam fajny przez jakieś cztery miesiące, lekarka powiedziała, że taka moja uroda i kwas hialuronowy mi się krótko trzyma. Teraz chyba spróbuje innego wypełniacza żeby sprawdzić czy to faktycznie tak jest. A o tym stylage też sporo dobrego czytałam ale podobno to wszystko jedno i to samo tylko nazwą sie różni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicjaa
Witam! Ja także szukam sprawdzonego miejsca w Łodzi z rozsądną ceną (do 1000zl). Moja koleżanka robiła usta w La Perle w Warszawie i od razu zauważyłam, ponieważ miała nieładne grudki. Zapłaciła 1500zł. A jak u Was to wygląda? Czy usta po zabiegu wyglądają bardzo sztucznie? I czy tak jak ona macie grudki? Bo jeśli mam wydać za taki "efekt" 1500zł to się nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie usta w salonie medycyny estetycznej Look-medica w Łodzi. http://www.lookmedica.pl. Jestem bardzo zadowolona, mąż zresztą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies nowinki, nowe miejsca ktore polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
gdzie teraz mozna najtaniej w lodzi powiekszyc usta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litości czy ktoś czyta te pseudoreklamy - masakra, łódzka lookmedica pod tym względem góruje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usta to nie drewno, że idealnie da się je wyrzeźbić. co do tych grudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtaniej? Sądzę, że medycyna estetyczna sama w sobie nie jest tania dlatego lepiej wybrać się do gabinetu specjalistycznego. Ja zabieg powiększenia ust robiłam tutaj: http://www.beauty.com.pl/pl/kwas-hialuronowy . Jakoś napuchnięta nie chodziłam, trochę tylko bolało a jestem zadowolona z kobiet które tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak powiekszanie ust to polecam dr tylamna z gabinetu aesthetic. dzisiaj idę drugi raz. robił zabieg mi i mojej mamie, preparatu nie pamiętam ale mają tam bardzo duży wybór tych kwasów do powiększania - efekt super, minus, że chce się więcej :-) pozdrawiam i życzę udanych zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też robiłam usta u rogowskiego - Tylmana :) bardzo ladnie to robi ale rzeczywiscie potem chce sie wiecej:( doktor kazał mi robic zdjecia i porownywac ze nadal sa wieksze, zebym nie przesadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żeby zdecydować się na zabieg powiększania ust musiałam mieć kogoś zaufanego, kto polecił mi lekarza. Pojechałam nawet do samego Szczecina na zabieg. Wykonano mi go w gabinecie medycyny estetycznej http://www.laserclinic.pl/ - wszystko podobnie jak u mojej koleżanki przebiegło pomyślnie. Teraz mam piękny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam niedawno u dr uszkiewicz w gabinecie argo i musze przyznac ze efekt mnie pozytywnie zaskoczyl. Po pierwsze cena 800 zł mnie nieco zdziwila, ale pierwszy raz mam tak rowne i pelne usta. Po zabiegu mialam robiony masaz dzieki czemu pierwszy raz nie mam grudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o powiększaniu ust to polecam Centrum Estetyki Beauty w Łodzi. http://www.beauty.com.pl/ Nie ma komplikacji po zabiegach, wszystko odbywa się bezproblemowo a Panie pracujące w Centrum zawsze potrafią udzielić pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie wykonuje powiekszanie ust i generalnie modelowanie twarzy w tym wypełnianie zmarszczek, uzupełnianie objętości polików pani dr Marzena Majcherzyk z Gabinetu Medycyny Estetycznej Dream-Med z Łodzi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaa33
Z własnego doświadczenia mogę polecić Gabinet medycyny estetycznej Kod Piękna - https://www.facebook.com/kodpiekna Ja i moja siostra powiększałyśmy tam usta, efekt końcowy u mnie ja i u niej rewelacyjny. Bardzo miła obsługa, fajna, widać ze znają się na rzeczy. Zabieg wykonany profesjonalnie, dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta7882
Do caroline11 Mało jest opinii o Pani dr Marzenie z Dream-med. Wybieram się do niej na nici hialuronowe. Ale boję się strasznie. Poprzedni zabieg, wykonywany przez innego lekarza, był nieudany. Jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×