Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soleiLLLka

Powrót do naturalnych włosów

Polecane posty

Gość soleiLLLka

Moje włosy wycierpiały w swoim życiu dość...dużo. Farbowałam je na różne kolory. W fazie buntu miałam nawet niebieskie i różowe pasemka. Teraz jednak latka lecą i chciałabym powrócić do naturalnego koloru wlosów (coś na pograniczu blondu/jasnego brązu). Szukając fryzjera natrafiłam na taką oferte http://nowa-fala.pl/oferta/powrot-do-natury Jak myslicie?? Warto skorzystać?? A moze zrobic zwykla dekoloryzacje?? Chociaz tego się troche boje bo moje wlosy sa juz zniszczone i nie chce ich dobijac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna reklama zeby tylko przyciagnac klientow. tylko dekoloryzacja wchodzi w w grę, jesli oczywiscie po drodze nie rozjasnialas wlosow. albo zaczekaj az same odrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soleiLLKa
Boje sie troche ze dekoloryzacja sprawi ze nigdy nie wroce do naturalnych włosów...bo chyba to wyglada tak, że te włosy są nagle eee...białe? I tracą pigment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, dekoloryzacja sciaga ci sztuczny kolor tylko, jesli farbowalas wlosy tylko farba to wrocisz do swojego naturalnego koloru. ale jesli kiedykolwiek nakladalas na nie rozjasniacz, to wtedy dekoloryzacja nie pomoze bo wlasnie wyjda biale. jesli masz dlugie wlosy, to naloz na wlosy w miare mozliwosci kolor zbliżony do twojego naturalnego i poczekaj az odrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soleiLLKa
miałam rozjaśniane...do pasemek różnych...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niestety musisz czekac az odrosna, nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra...ciezko bedzie ci wygladac jak skunks z polowa wlosow w jednym kolorze a polowa w innym jak sie beda same odrastac -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena jest całkiem atrakcyjna i plus że można w ratach płacić...ja bym sie zdecydowała gdyby nie fakt że za bardzo kocham moje ombre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepska opcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama bym chciała wrócić do tego co miałm kiedyś na głowie ale obawiam się, że jest to niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dekoloryzuj wlosow nigdy...to jest masakra i zostaje ci siano zwlaszcza jak kiedys juz rozjasnialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wracac do naturalnych nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merigolldka
Nawet tanio wychodzi wiec ja bym sie skusila gdybym miala zniszczone i farbowane juz ale na szczescie kiedys robilam tylko drobne pasemka i teraz mi zeszly niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla długich kłaczków juz nie ta tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za taka opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×