Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pozegnanie

Polecane posty

Gość gość

polknelam garsc tabletek nasennych popijam drinkiem. mam nadzieje ze sie juz nie obudze. przegralam zycie na calej linii zawiodlam siebie i rodzicow. jesliby kiedys przegladali komputer i zobaczyli to niech nie sprowadzaja mojego ciala do polski i nie robia pogrzebu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się wyrzygaj. To tylko chwilowy spadek nadziei. Umrzeć zawsze zdążysz, spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys zrobilam to samo i wszystko wyrzygalam,bo tym to sie najczesciej konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast robić sobie na złość - zrób coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się lub ktoś znajomy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast robić sobie na złość - zrób coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie ma nadzie. rzucialm prace w zawodzie w polsce bo ktos mi obiecal lepszą. teraz jestem prsotym robolem za granicą bo mnie ciagle zwodzil od dawna. i od tego faceta na koncu sie dowiedzialam ze jestem 4/10. wszystkie swoje laski jakie sie przewinely przez zycie ustawil tylko mnie zniszczyl zycie. nie mam do czego i po co wracac. jestem brzydka nic mi nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletkazczłonkiem
bardzo dobry wybór! nie potrzebujemy w UE nieudaczników i przegrańcow. tylko kłopoty przez takich jak ty i patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to psychotropy nie wiem czy wyrzygam na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedyś chcialam się zabić, połknęłam psychotropy, popilam alko, i ten alkohol mnie uratował, bo wszystko wyrzygałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marylin nie moge sie skupic. a jaki sens ma życie zeby przeżyc? taka wegetacja bez nadziei na poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, i dodam, że dziś jestem super szczęśliwa że wtedy mi się nie udało zabić. Nie przeżyłabym tych wszystkich wspaniałych rzeczy, które przeżyłam, nie poznałabym męża itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamo tato przepraszam ale jakbyscie wiedzieli w co sie wplatalam i dlaczego nic mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kiego tacy wogóle żyją i wydzielają tylko co2? zrobili i zapomnieli wyskrobać rodzice bezmyślni. aborcja powinna być dozwolona do 10 roku życia by zobaczyć czy jest sens by bachor żył dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracę zawsze można zmienić, faceta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się skupiać, idź się wyrzygać. Na serio, idź teraz. Zawsze zdążysz się zabić. A skoro tu piszesz, to znaczy że jednak nie chcesz tak na 100% umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc ale ja piję słabego drinka. moze ty po prostu nie jestes 4/10 wiec masz dobre zycie? ja sobie nie wyobrazam wegetowac w obcym kraju w wynajetym pokoiku z kilkoma obcymi polakami w mieszkaniu w bardzo ciezkiej pracy po 11 godzin dziennie. ktos mi zrobil nadzieje ze bedzie lepiej i po prostu sie mnie pozbyl tym wyjazdem na tasme produkcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marylin, a czemu masz policje na karku, nie mów że przez próbę samobójczą? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zamiast majtek ściągała pliki. dokonywała grabieży dóbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niego możesz być 4/10 (i to też niewiadomo), ale dla większości 8/10. Co inni faceci mówią na temat twojego wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nikogo, kto nie ściąga filmów z netu więc o co ten hałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie mówią, wogóle nie zwracają na mnie uwagi, choć duża jestem , zdecydowanie zbyt duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to co? Znam mnóstwo kobiet z nadwagą które mają fajnych, przystojnych facetów. Poszukaj nawet w anonsach, jak często facec***iszą że szukają kobiet puszystych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszsycy faceci tylko mowia ladne slowka i obiecuja zeby przeleciec. on po paru drinkach w chwili szczerosci powiedzial ze jego eks to 10/10 a ja przy niej 4/10. a potem na drugi dzien powiedzial zebym wyjechala do tej pracy za granice co kiedys bylam a on przez ten czas poszuka mi tej lepszej pracy. a ja juz w maju zrezygnowalam z tej co sama znalazlam bo od wakacji mialam do niej niby isc. jestem glupia tacy jak ja powinni sami sie wyeliminowac jesli ich rodzice mieli pecha i wpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie jestem gruba mam moze 5kg wiecej niz trzeba. ale co zz tego jak z mooim ryjem nie bede modelka jak jego byle tylko upadlam na dno i jestem robolem bez kwalifikacji. skonczylam studia niepotrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie poszukał? Oj biedna :D a ty się nadstawiłaś? Beka z takich idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×