Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość septim

Poznałem dziewczynę i mnie zwymyślała wulgaryzmami, bo nie jest dziewicą

Polecane posty

Gość septim

Studentka zaoczna, pracowniczka CH, bardzo atrakcyjna, z pozoru inteligentna i dobrze wychowana. Poznałem ją na portalu randkowym. Spotkalismy się kilka razy (tak z 5-6), a oprócz tego sporo rozmawialiśmy przez skype i pisaliśmy na GG. W koncu któregoś popołudnia na GG przyznała, że nie jest dziewicą. Własciwie to tylko zasugerowała pytanie ile mam cm niby żartem. Bardzo mnie zniesmaczyło takiego pytanie ze strony dziewczyny, do której czułem wielki szacunek, a nawet po mału się zakochowałem (nie mylić ze zwierzęcym pożądaniem). Spytałem czy jest dziewicą czy nie? Pokrętnie odpisywała, ale w końcu napisała mi: "A widziałeś dinozaura? Jak to możliwe,żebym była?". Od razu poprosiłem o spotkanie i pojechałem do niej. Zeszła na dół pod swój blok, bo była już pierwsza w nocy i nie chciałem budzić jej rodziny. Było zimno jeszcze, bo to 3 tygodnie temu, więc poprosiłem jądo samochodu. Tam wyjaśniłem jej, że nie chcę się z nią spotykać, bo nie jest dziewicą i że powinna to zrozumieć. Ja traktuję spotkania z nią powaznie i jeśli mam się spotykać z jakąś dziewczyną to z dziewicą, bo sam jestem prawiczkiem i to dla mnie ważne. Tylko takiej kobiecie będę mógł ofiarować swoją pracę, wysiłek i tylko taka mnie uskrzydli. A spotykanie się dla samego spotykania i rozrywki mnie po prostu nie interesuje. Jaka była jej reakcja? Wpadła w szał, rzuciła odmrażacz do szyb we mnie, zacząłea mnie obrzucać inwektywami na literę "k", "ch" oraz innymi. Byłem w szoku i nie wiedziałem co mam robić! A wiecie jak wyglądały nasze pierwsze rozmowy na GG? Że ona nie z takich, że nie szuka seksu, że wszyscy faceci chcą seksu i myślą wiadomo czym. I jak mam to skomentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatix87
No cóż ...teraz każdy o tym myśiu i większośc związków tym sie zaczyna. Dziwczyna uznala Cie za nienormalnego ...Jak szukasz takiej to idz do jakiegoś kółka katolickiego czy coś nie wiem, tam pewnie jakies dziewice sie ostały, Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg jest gejem
skomentuj to po prostu, JESTEM takim głupim frajerem, i nieudacznikiem, że tylko od siusiaków można mnie wyzwać i nim skoczysz , to strzep sobie konia, żebyś w niebo Bogu fiuta nie zawracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacjaaa
:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biko
To niemozliwe :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje prawo ale
mogles wczesniej zasugerowac ze szukaz dziewicy nie postapiles ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllka
nie dziwię się ze tak zareagowała,a swoją drogą prawiczkowi da się wmówić że kobieta jest dziewicą:))) wiec następnym razem możesz nawet nie wiedzi3e ze jesteś oszukany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfh
to że nie jest dziewicą nie znaczy że zaraz szuka faceta do seksu. jak dziewczyna nie jest dziewica to zaraz kurewka Jak facet sie doopczy na prawo i lewo to maczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie facet
laska trochę ostro zareagowała, ja bym po prostu wysiadła z samochodu, no! może nie spokojnie, bo bym tymi drzwiami walnęła tak byś poskoczył i było by po znajomości życzę Ci powodzenia, ale raczej czarno widzę, chyba na tym czekaniu na dziewićę wyłysiejesz, zapuścisz brzuszysko i będziesz szedł na ręcznym, gdy przyciśnie więkoszć Twoich kolesi udaje cudownych facetów, pieprzą podobne farmazony o wierności, miłości i byciu razem na dobre i złe i większości udaje się zaliczyć pannę, która dla takiego wspaniałego gostka odda się, tym bardziej, że to taka LOVE i ten jedyny... i panna zostaje z brakiem cnotki, a gościu pieprzy farmazony następnej , a pieprzy nawet miesiącami, tylko po to by zostawić , gdy już mu się uda co mają robić dziewczyny, gdy większość facecików jest kłamliwymi dvpkami, a reszta to memlaki takie jak Ty... ba! chyba można zostać lesbą i mieć spokój z cnotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
widocznie dziewczyna jest zwykla szmatka, ktora mysli ze kto nie rucha ten jest ropucha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak nieudaczniku masz
szczęście normalna dziewczyna by cię kopła w jaja i olała ciepłym moczem, spadaj na rekolekcje, a nie zawracasz gitarę spokojnym ludziom koniotłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci powiem tak - skoro to żeby dziewczyna była dziewicą jest dla Ciebie takie ważne to może na dzień dobry takie rzeczy ustalaj to w przyszłości unikniesz takich akcji :) To że dziewczyna pisze że nie daje pupci na parwo i lewo (co akurat dobrze o niej świadczy) to nie oznacza że jest dziewicą - po prostu znaczy to tyle że owszem współzyje ale tylko z kimś kto jest dla niej bardzo ważny - więc dobra rada - na portalu zrób sobie wpis - interesują mnie tylko dziewice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septim
Ja jestem mimalek? A kto to? Mam 25 lat, prowadzę firmę, zatrudniam dwoje ludzi (kolegów). Własne mieszkanie 2pok(po dziadkach), auto w leasingu za 50tys. Jestem po studiach, znam dwa jezyki obce, wychowany, kulturalny. Widzę,że jednak tutaj puszczate tylko......... A potem zdziwienie, że facet znowu zostawił,że facet to świnia. Ja jetem ok człowiek i chcę ok kobietę. A tutaj to akurat dobrze się stało, bo laska pewnie myślała,że wyhaczyła dobry towar a tutaj taki zonk. A jej reakcja mówi samo za siebie jaka była obłudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak wiosenne prowo :D mogła ci odmrażaczem w oczy prysnąć hehe więc nie dramatyzuj :) i pewnie jak się kłóciliście cały maluch się trzęseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi taka rzucała odmrażaczami w samochodzie to bym jej psiknął tym odmrażaczem po oczach, a potem za kudły i na glebę z auta. A na koniec sprzedać kopa i jeszcze na do widzenia plaskacza z otwartej dłoni w twarz 😴 Ale na poważnie, bo pewnie zaraz będzie oburzenie :D to bym nic nie powiedział, raczej stocki spokój, żeby jeszcze bardziej ją wpienić. Na spokojnie coś powiedzieć dosadniej, że szukam porządnej, brzydzę się grzesznymi dziewczynami i dla takiej to za wysokie progi na jej nogi :) Albo jakbym miał zły humor to bym powiedział, żeby wypierdalała z tego samochodu i gdzie z tą grubą dupą mi włazi w te wąskie fotele 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje prawo ale
bo pewnie zbalamucił dzierlatkę a potem po wszystkim mow ze szuka dziewicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka.niekiepska
Dobrze zrobila ze cie zwymyslala. Widze ze ktos tu ma kompleks pieniedzy i w kazdej kobitce widzi tylko pociag do kasy. Zachowanie dziewictwa to indywidulna sprawa kazdego czlowieka i zal mi ciebie chlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka.niekiepska
Nie ma prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma pełne prawo wymagać i tyle. Tak jak ludzie składają się na benzynę jak jadą na wycieczkę to każdy daje tyle samo kasy. I tutaj też każdy ma dać tyle samo - czystość. A jak nie, to niech spierdala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka.niekiepska
Niezle masz kryteria dobierania partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-10/10, dziecko, napisales juz test szostoklasisty, to wez sie za poprawianie ocen, a nie myslisz, ze juz sie nauka skonczyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka.niekiepska
Ale bycie dziewica o niczym nie swiadczy. Ktos moze byc bogaty wewnetrznie i nie byc dziewica/prawizkiem i na odwrot - zachowujac czystosc moze miec wiele negatywnych cech charakteru. Uazam ze nie powinno to stanowic najwazniejszego kryterium przy doborze partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka.niekiepska
Na tym polega bycie czlowiekiem - nie do kazdego czlowieka sie pasuje. I bycie prawiczkiem nie ma na to zadnego wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym brak dziewictwa to powód do rozstania jak każdy inny. Dziewczny bez skrupułów rzucają facetów, bo jest maminsynkiem, bo za mało kasy, bo się wtrąca, bo różnica charakterów, więc facet przestał sie spotykac, bo laska byla szmatexem. A poza tym napisał autor wyraźnie, że jak tylko laska powiedziała, że nie jest dziewicą to w samochód i spotkanie w środku nocy. I spotkań tylko 5 było. Trudno, żeby facet po 10 minutach rozmowy na GG pytał o dziewictwo........ Wtedy laska by powiedziała, że jakiś zboczeniec i erotoman. Dobrze zrobił, że pindę olał. Normalna kobieta tak sięnie zachowuje i kurwami nie rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadajcie z nim
on kazdy temat rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacjaaa
Normalny facet nie jedzie w nocy do kobiety,by ją zbluzgać za to ze nie jest dziewicą. Okłamała -blokada na gg nie odbieranie tel,a nie show pod blokiem. Prawiczki to emocjonalne galaretowate gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry Was bardzo - ale mógł koleś na samym poczatku sobie ustalić z nią czy ona jest dziewicą czy nie - a nie sam sobie coś w pustej makówce umyslił i się kurka później zdziwił i jeszcze pretensja do całego świata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyyyyyyy
ale popaprańcy jednym sperma zalewa prawicze mózgi innym nadmiar seksu mózgi wyjałowił ale cóż bez jednych i drugich świat byłby pusty i nudy świat pełen jest kretynów i to kretyni w większości zapewniają światu przetrwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×