Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga07

Poznam sympatyczne koleżanki ok. 40

Polecane posty

Cześć! Jestem szczupłą, czującą się młodo, pracującą zawodowo kobietką po 40. Chętnie poznam kumpelki w podobnym wieku, pragnące czasem oderwać się od codzienności, wyjść do kina czy po prostu pogadać o swoich problemach. Najlepiej, żeby były to "dziewczyny" z Poznania lub okolic. Czy znajdą się takie? Dodam, że jestem mężatką i mam 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może być facet do wirtualnych rozmów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wirtualnych może być. Jeśli będzie umiał wysłuchać, czasem pocieszyć i rozumie kobiece problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowamalina
a po40 z opolskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , nie odpowiem tobie na te pytania obiektywnie , najlepiej ocenisz to ty sama , za jakiś czas ... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do malinowamalina - jasne, że może być, pogadać zawsze możemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gdzie te koleżanki , czekam i czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej dać ogłoszenie na jakimś lokalnym forum wtedy może ktoś sie zgłosi:) dobra porównywarka lokat i kredytów: www.cykl.leadkredyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po 40 pogadam , własnie nie mam dziś nic zaplanowane , za oknem szaro , więc klikam sobie to tu to tam , za chwilę trzecią kawę zaparzę , jakąś maseczkę na twarz rzucę , może do cukierni skoczę mam ochotę na sernik ale nie chce mi się z pidżamy wyskakiwać :) jest któraś w okolicy to razem spałaszujemy ciasto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 42 latka, trochę daleko mam bo z Warszawy...tez bym posiedziała sobie przy kawce i ciastku, niestety na popołudnie do pracy muszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara2
no to daleko ja Opole ale wirtualnie kawę można wypić , sernik już się zaczyna produkować , jak dobrze pójdzie to kochana sasiadeczka podrzuci jak przyjedzie z wojażu , W-wa widzę ze po wczorajszych incydentach już śladu nie ma :) ah ta nasza młoda patriotyczna młodzież , co oni chcą udowodnić , ide teraz zapalić i obczaić teren wokół mego wyjścia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirtualnie można :). Ja w takie dni podwyższonego ryzyka to nawet z domu nie wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara2
o o widzę tylko ja dziś mam humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też , wesoło tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×