Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Madly........

Poznań - tani i dobry ortodonta

Polecane posty

Gość Madly........

czy moze mi ktos polecic w miare taniego i dobrego ortodonte w Poznaniu? chce zalozyc zwykly staly aparat na gorny łuk z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stałym bywalcem u stomatologa nie jestem, ale jeśli już muszę gdzieś iść to umawiam się do Chili Dent na placu Wolności. Ścisłe centrum miasta, jest darmowy parking do dyspozycji. Profesjonalni, sprawnie, bez bólu. Prowadzą swoją witrynę – www.chillident.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządnie robią plomby w Chili Dent - www.chillident.pl Ich polecam, na tle innych gabinetów na pewno mają wyjątkowo korzystny stosunek jakości wypełnień do ich ceny. Poza tym – przesympatyczna pani doktor, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat jestem z Warszawy, ale jak ktoś szuka naprawdę dobrego ortodonty w stolicy to polecam pania doktor Nawrolską z Pro Ortodont, anielska cierpliwosć i chęc pomocy bija od niej na kilometr, takze pomimo oczywistych problemów podczas noszenia aparatu wspominam sam okres z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika78

Hej, ja chodzę od niedawna do Rock Your Smile w Poznaniu, na ul. Norwida (Jeżyce). Bardzo polecam, pani doktor naprawdę super, widać że zna się na rzeczy, cenowo moim zdaniem porównywalnie z innymi gabinetami, które się cieszą jakąś renomą, ale to zawsze trzeba indywidualnie rozpatrywać. W każdym razie osobom poszukującym - polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiga17

Ja również chodzę do Rock Your Smile na Norwida do dr Kocent i mogę polecić. Moim zdaniem ceny są bardzo dobre jak na ten standard leczenia i kompetencje i doświadczenie, które posiada pani doktor. Jestem co prawda na początku leczenia ale efekty są już widoczne gołym okiem, bardzo się cieszę że tak to idzie do przodu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rock Your Smile, ul. Norwida i dr Kocent. Dobrze Ci tu doradzają 🙂 Ja też jestem pacjentem tej pani doktor i naprawdę polecam. Duża wiedza, konkretne leczenie na jasnych zasadach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Kocent, Rock Your Smile na Jeżycach. Polecam, leczę się ortodontycznie od 3 miesięcy, jestem bardzo zadowolona z podejścia ortodonty i z pierwszych widocznych efektów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×