Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bulkisz

pożyczka firmy feniko

Polecane posty

Gość bulkisz

ktos coś może powiedzieć na ten temat? szukam opinii osób, które brały tam pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno potrafią pojechać do twojego miejsca pracy i pytać czy tam pracujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandragmyr
Brałam tam dwa razy chwilówke i było w porządku, nie słyszałam też negatywnych opinii od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz opisane większość chwilówek na rynku www.chwilowki.zcdf.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejeza
Ja w tym roku korzystałam raz z szybkiej pożyczki. Zdecydowałam się na reklamowana w TV wongę. Pożyczyłam 400zł i do oddania miałam 10 zł więcej. Na samą spłatę miałam dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkisz
nie pytam o wonge i inne pożyczki, tylko opinie osób, które brały w feniko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaGGG
Ja polecam. Mi o Feniko powiedzieli znajomi, posprawdzałam opinie w necie i pożyczyłam 1000 zł. Wszystko załatwiłam online, pieniądze przyszły szybko, nie robili żadnych problemów. Jak się jest w potrzebie, to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiabbbb
Moja siostra brała już dwa razy i było ok, dostała 4 miesiące na spłatę, a brała 1000 zł. Nie wiem jak jest z innymi kwotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Hejeza, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie po zbadaniu zdolności kredytowej. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andara
A jeśli w wonga przejdę pozytywną wersyfikację to w jakim czasie pożyczka trafi na moje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkusz
Korzystałem z pożyczki w feniko i uważam, że to jeden z lepszych wyborów jeśli chodzi o firmy chwilówkowe gdy stawiasz na bezpieczeństwo - 4 miesiące na spłatę zamiast 30 w innych firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Andara, czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w Twoim banku. Wysyłamy szybki przelew – upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piqula
feniko jest w porządku, tylko trochę wysokie odsetki, ale za to 4 miesiące są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loanme
LoanMe Polska Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki. Szczegóły: - udzielamy pożyczek w kwocie od 500 zł do 11.500 zł, - gotówka przez telefon lub Internet, - szybka decyzja (w ciągu dwóch minut rozmowy uzyskasz pierwszą decyzję), - fachowi doradcy finansowi, - żadnych ukrytych kosztów - wszystkie koszty przedstawiamy podczas pierwszej rozmowy, - pieniądze w 24h na Twoim koncie, - posiadamy certyfikat wiarygodności BIG, - wspieramy inicjatywy, które pomagają innym. Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami! Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiednią ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb! Zapraszamy na stronę: www.loanme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej skorzystać z usług jakieś sprawdzonej firmy przy takich pożyczkach, na przykład www.aasapolska.pl. Mają najlepsze warunki, a w dodatku to naprawdę profesjnalna firma (mają skandynawskie korzenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidboss
Feniko jest sprawdzoną pożyczką, nie potrzeba tutaj polecać innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumal
Ja polecam. Mi o Feniko powiedzieli znajomi, posprawdzałam opinie w necie i pożyczyłam 2k zł. Wszystko załatwiłam online, pieniądze przyszły szybko, nie robili żadnych problemów. Jak się jest w potrzebie, to polecam usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia_malgosia
polecam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×