Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka na dowód

Polecane posty

Gość gość

Szybka pożyczka na dowód osobisty w 15 min na konto do 25 tyś złwejdz na http://kredyt66.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybką pożyczkę można uzyskać na sms365.pl :) Polecam- nie musiałam załatwiać wielu formalności, a mimo tego ekspresowo rozpatrzyli moj wniosek i przelali środki na konto. Obsługa pomogła mi podjąc decyzję, której nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samossa12
Myślę, że bardzo ciekawą opcją jest oferta Kredyty Chwilówki. Proponują nawet do 1000 zł pierwszej pożyczki za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.aasapolska.pl - moim zdaniem najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałem pożyczkę w LoanMe i jestem zadowolony. Gotówka szybko doszła mi na konto i wygodne, tygodniowe raty spłaty po 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mogę polecić www.aasapolska.pl, dają pożyczkę na dowód, a wszystko można załatwić bezpośrednio przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visawel
w kredytach chwilowkach bralem i moge ich polecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulises22
Na ile w tym waszych pozyczkach można wziąć pieniądze? Jest coś czego nie trzeba spłacić w 15 dni? Tak to ja nie widze sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olympia2
@ulisses22 W feniko masz 4 miesiące na spłatę, do 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loanme
LoanMe Polska Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki. Szczegóły: - udzielamy pożyczek w kwocie od 500 zł do 11.500 zł, - gotówka przez telefon lub Internet, - szybka decyzja (w ciągu dwóch minut rozmowy uzyskasz pierwszą decyzję), - fachowi doradcy finansowi, - żadnych ukrytych kosztów - wszystkie koszty przedstawiamy podczas pierwszej rozmowy, - pieniądze w 24h na Twoim koncie, - posiadamy certyfikat wiarygodności BIG, - wspieramy inicjatywy, które pomagają innym Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami! Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiednią ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb! Zapraszamy na fejsa :) www.facebook.com/LoanMePolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę (np. na wypoczynek wakacyjny). To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut po pozytywnej decyzji kredytowej. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów, ratalnych do 10000 zł dla nowych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poniższej stronie znajdziecie oferty różnych pożyczek i kredytów z niskim oprocentowaniem lub zerowym w niektórych przypadkach!, nie sprawdzają żadnych zaświadczeń, więc są dla każdego! :) warto wchodzić na stronę, bo są zamieszczane na niej atrakcyjne promocje, które są ograniczone czasowo! Polecam Link: https://www.facebook.com/najlepszekredytypozyczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertovs
Pierwsza w wonga jest ok - 10 zł kosztów. Przy następnej to jakie są warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fertovs, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, rynek chwilówek jest bardzo szeroki i oczywiście znajdą się na nim firmy bardziej i mniej rzetelne. Szybka Moneta oferuje bardzo przejrzyste warunki pożyczek krótkoterminowych. Oferujemy je klientom od 20 do 75 roku życia. Pierwsza pożyczka do 2100 zł jest za darmo. Szybka Moneta jest Polską firmą z w pełni Polskim kapitałem. Formalności załatwiane są przez Internet, proces jest bardzo bezpieczny, a pieniądze trafiają na wskazane konto bardzo szybkim tempie. Zapraszamy do odwiedzenia na naszej strony internetowej, jesteśmy do dyspozycji w komentarzach. Pozdrawiam, Doradca Szybka Moneta. https://szybka-moneta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinek
Jak szybko pożyczka z wonga trafia na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Marinek, czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w Twoim banku. Wysyłamy szybki przelew – upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×