Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patkagadka

pożyczka na komunie

Polecane posty

Gość Patkagadka

Kochanie, potrzebuje dodatkowych pieniądzy na organizacje Komunii córki, nie wiedziałam, że to aż taki wydatek... A teraz jak mi restauracja podliczyła jaki to koszt to złapałam sie za głowie. Mam niewiele czasu, wiec nie moge czekać w banku. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty serio masz zamiar się zapożyczać na komunię? Może lepiej zrób obiad w domu, jakiś tort, lody i już. Nigdy nie wzięłabym pożyczki na taki cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do LoanMe Poland! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej! Zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - oddzwonimy www.facebook.com/LoanMePolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pożyczkę w feniko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feniko to jakieś chwilówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokenchr
@gość za 12:48 Tak, chwilówki, ale bardziej nietypowe, bo możesz spłacić w 4 ratach, przez 4 miesiące, nie tak jak w innych chwilówkach - 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastaw się a postaw sie ,naprawdę nie rozumiem takich ludzi .Chyba całą rodzinę zaprosiłaś ,kobieto jak nie masz funduszy na ten cel to po co się rzucasz na takie uroczystości w lokalu .W domu lepiej wypraw ,zaproś najbliższych najważniejszych gości, dziadków, chrzestnych a nie cyrki odstawiać. A później co lamentować będziesz bo trzeba będzie spłacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie chwilówki powinny być zabronione. To jest oszustwo. Są kraje, które funkcjonują bez tego. I ludzie jak nie macie na komunie czy wielki tv jak sąsiad ma to co z tego. Lepiej mieć tyle na ile was stać niż brać pieniądze od oszustów. Ja miałam komunie w domu i cieszylam się, bo goście byli. Możesz poprosic 2-3 koleżanki o jakies potrawy do odgrzania w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_karta13
Polecam rewolucyjne rozwiązanie: Pożyczka na karcie www.kartatrzynastka.pl Będąc nowym klientem, za pierwszy miesiąc korzystania z karty nie ponosicie żadnych kosztów! W kolejnych miesiącach tylko 6,60 zł miesięcznie za każde wykorzystane 100 zł. No i coś co jest obecnie rewolucją: jeżeli nie używasz, to nie płacisz! Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka ma 4 chrześniaków i zawsze bierze pożyczke w http://kredytyk.net.pl mozna tam wziasc od 100zł do 25tys i przelew na twoje konto robią w 30min wszystko załatwicie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriano777
Ostatnio miałem niezaplanowany wydatek (naprawa auta) i potrzebowałem 700zł. Skorzystałem z reklamowanej wonga. Przyznali mi pożyczkę, a koszta za pierwszym razem to tylko 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tożenka
Polecam Kredyty-Chwilówki, bo dają pierwszą pożyczkę na 0%, a do tego mają mnóstwo stacjonarnych punktów, w których można skonsultować wszystkie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Adriano777, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie po zbadaniu zdolności kredytowej. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avasti
Trzeba umieć wybrac odpowiednią chwilówkę lub pożyczkę, to nic się złego nie zdarzy. Ja wzięłam w Feniko i byłam zadowolona, więc nie uważam, że takie pożyczki to coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteri
oewonga a kolejna pożyczka to na jakich warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Peteri, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×