Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka na prezent na święta

Polecane posty

Gość gość

Potrzebna mi szyba pożyczka na prezent na święta - czy ktoś może mi pomóc w wyborze takiej pożyczki na trzysta złotych? Na stronie http://www.chwilowkibezkrd.pl/chwilowki-bez-bik/ mają 5 firm - co o nich sądzicie? Czy faktycznie to najtańsze pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka742
Moim zdaniem nie warto brać pożyczek na święta. Wystarczy kupić jakieś niedrogie upominki i tyle. Liczy się pamięć a nie cena prezentu. Z tego co wiem listę fajnych ale niedrogich prezentów można znaleźć na http://blog.dzieckoimy.pl/2014/12/prezenty-swiateczne-dla-bliskich/ Mnie ona bardzo zainspirowała i w tym roku z prezentami uwinęłam się wyjątkowo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia ptr
Ja brałam w Lendon, bo wydała mi się ta firma najuczciwsza. Z resztą najtaniej też wyszło, bo pierwsza pożyczka za darmo. Bez odsetek. Od razu można sprawdzić umowę, bo mają na stronie internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Witam, Pozwolę sobie dołączyć, by zainteresować Państwa ofertą pożyczek w Aasa. Decyzję otrzymają Państwo jeszcze tego samego dnia, a spłatę rozłożyć można na kilka, a nawet kilkanaście dogodnych rat. Zachęcam do zapoznania z ofertą pożyczki na naszej stronie internetowej, a także do zadawania pytań - na wszystkie z przyjemnością odpowiem. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcoPolo9
zastanawiam się nad pożyczką na święta, ale szukam dobrej opcji, tanio i szybko dość. Czy Lendon wydaje się być ok? Czy o dobry wybór? Dużó o nich czytałem i słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debile pożyczają na prezenty, bydło i pedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyntia86
Ja w tym roku już kupiłam świąteczne prezenty. Miałam trochę pieniędzy, a dodatkowo skorzystałam z pożyczki w wonga. Pożyczyłam 300zł a do oddania mam tylko 310zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie pożyczyłam, ale lada dzień wyśle sms do viasms i z 1000zł pożyczę, bo taka mała sumka mnie w tym roku nie uratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RiKKia
Jakoś nie mam zaufania do takich rozreklamowanych firm. Na czym oni zarabiają że stać ich na tak rozbudowany marketing? Boję się, że wykorzystują naiwność ludzi. Znajoma pracuje w jednej firmie pożyczkowej i mi ją poleciła jako uczciwą. http://www.edenfinance.pl/pozyczki-w-lodzi.html/ . Kojarzycie może? Oferują pożyczki na dowód więc mało formalności i szybka wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Xyntia86, cieszę się, że korzystając z oferty naszej pożyczki mogłaś zakupić świąteczne prezenty dla bliskich. Wszystkich, którzy szukają dobrej oferty pożyczki zapraszam do wonga.com. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając podobny problem skierowałam się na stronkę feniko.pl i tam właśnie pożyczyłam pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czołem, Ja znalazłam ciekawą ofertę na stronie Kredyty-chwilówki. Jest możliwość wzięcia pierwszej pożyczki w tej firmie za zero procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2016.12.21 Mając podobny problem skierowałam się na stronkę feniko.pl i tam właśnie pożyczyłam pieniądze." Znajomy polecał mi tę firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnych problemów z otrzymaniem teraz kasy w ramach pożyczki, nawet jeśli macie negatywny BIK. Najlepszy przykład tutaj - https://mikrorata.pl/ Do 5 tysięcy rozłożone na 2 lata. Są też darmowe pożyczki, ale to bezsens, bo trzeba oddać po miesiącu całą kwotę. Raz tak zrobiłem i nie oddałem w terminie. Lepiej spokojnie rozłożyć na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×