Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka na Święta Bożego Narodzenia 2014

Polecane posty

Gość gość

Potrzebna mi mała pożyczka na święta Bożego Narodzenia - około 3 tyś złotych - czy ktoś poradzi gdzie tanio wziąć taką pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co kotku potrzebujesz tyle kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pożyczka pozabankowa - taka w 15 minut Cię interesuje to sprawdź na stronie http://kamiwet.pl/ - tam mają dobre oferty pożyczek na święta 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio chcesz sie zapozyczyc na święta? :( Ja kiedys bralam chwilowke w vivus, bo byla darmowa, ale tam chyba do 1500zl tylko dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pożyczka na święta w Banku to drogo nie wyjdzie. Pożyczka w Credit Agricole faktycznie jest tania, tutaj masz opinie http://kredythipotecznyforum.pl/forum/pozyczki-bankowe-opinie/czy-pozyczka-w-credit-agricole-sie-oplaca-opinie-oprocentowanie-koszty/ i wiele osób pozytywnie ich ocenia. Jeśli chodzi o szybkie pożyczki pozabankowe to tutaj radzę sprawdzić wiele ofert i porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pożyczka na Święta to nic miłego ale pewnie coraz więcej polaków tak robi. Dobrze jakby było Cię stać na pożyczkę w Banku bo to zawsze taniej niż np taka pożyczka na dowód http://szybkapozyczkanadowod.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić KAMIWET POŻYCZKI - tam macie ciekawe oferty pożyczek nie tylko na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też biore pożyczki na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde dajcie spokój, lepsze skromniejsze święta niz zapożyczanie... Rozumiem pożyczka na nowy telewizor czy wycieczkę, ale na dwa świąteczne dni? Na żarcie i prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pożyczanie na święta, takie 'zastaw sie, ale postaw się' jest chore :-/ a potem tragedie, bo spłacać trzeba... wiem co mówię, męża mam windykatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli miałabym pożyczać na święta to bym swiąt nie robiła .Albo bardzo skromne.Serio.Nawet teraz mam pieniądze a na swieta bedzie minimum z rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tys to na jakiś wyjazd?Ja wydam w tym roku max 400 z prezentami bedzie tylko to co lubimy a nie cały stół.Każdy bank udziela takich pożyczek tylko co po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My normalnie urządzamy święta,w tym prezenty łącznie dla 9 osób i nie sadze abym przekroczyła 1,5tys na wszystko a Ty chcesz aż 3tys na święta pożyczać??!! Jak Cię kompletnie nie stać na święta i musisz pożyczać to chociaż weź niezbędne minimum a nie pożyczka na 3tys żeby się najeść dwa dni... Ludzie to są jednak kompletnie nieodpowiedzialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torren
Proponowałbym wziąć pożyczke społecznościową przez portal szybkigrosz Sam wynegocjujesz warunki a zwykli ludzie są dużo bardziej elastyczni od inscytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Witam, Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji, aby zainteresować Państwa ofertą pożyczek w Aasa. Decyzję kredytową otrzymają Państwo jeszcze tego samego dnia, a spłatę rozłożyć można na kilka, a nawet kilkanaście dogodnych rat. Zachęcam do zapoznania z ofertą pożyczki na naszej stronie internetowej https://www.asakredyt.pl/, a także do zadawania pytań - na wszystkie z przyjemnością odpowiem. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macir
Czy te koszta, które są przy kalkulatorze na stronie to już wszystkie koszta związane z kredytem ? Czy coś jeszcze wyjdzie przy umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errik
Najlepiej to złożyć wniosek o pożyczke prywatną przez portal http://szybkigrosz.pl i samemu zaproponować warunki pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest rzecznik to ja mam pytanie odnośnie pożyczki, czy wszystkie formalności załatwiamy online? I jeszcze jedno pytanie. Mam pozyczkę w banku i zastanawiam się czy będę mogła skorzystać też u Państwa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Odpowiadam na pytanie @Macir Koszty podane na stronie to wszystkie koszty jakich należy spodziewać się przy zaciągnięciu pożyczki. Te same koszty znajdą się także w umowie. Nie przewidujemy żadnych dodatkowych opłat. Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości, chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Odpowiadam na pytanie @gość: Tak, wszystkie formalności załatwiane są online za wyjątkiem samego podpisania umowy, tę przywozi do Państwa kurier. Jeżeli chodzi o posiadaną pożyczkę - nie stoi ona na przeszkodzie wnioskowaniu o kolejną w Aasa, o ile nie zalegamy ze spłatą rat. Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosznik
Przecież taki tysiąc zeta na miesiąc to można dostać bez odsetek - masz taką kwotę w AlfaKredyt. Oddajesz dokładnie tyle samo ile dostałeś, tylko musisz to oddać w terminie, bo w przeciwnym wypadku jednak te koszty się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×