Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pożyczka

Polecane posty

Gość gość

kredyt pożyczka na dowód osobisty decyzja w 15 min www.kredyt66.pl wejdz na strone wypełnij wniosek a konsultant bezpłatnie oddzwoni do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej interesuje mnie pożyczka przez internet, bez przychodzenia agenta do domu. Czy orientujecie się jaki jest koszt pożyczki w firmie typu Wonga.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzę z reklam, że mają teraz pożyczki za 10 zł, ale nie wiem na jakich warunkach dokładnie. No i pytanie czy to tylko pierwsza pożyczka jest taka tania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Po pożyczkę na jasnych i dogodnych warunkach zapraszam do wonga.com. Pierwsza pożyczka w wonga.com kosztuje jedynie 10 zł, bez żadnych ukrytych kosztów. Oznacza to, że pożyczając 700 zł do spłacenia będzie 710 zł. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki to 750 zł i jest ona udzielana na okres aż do 60 dni. Każda następna pożyczka w wonga.com udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalna kwota, na jaką udzielamy następnych pożyczek to 2500 zł, jednak ostatecznie jej wysokość jest uzależniona od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Mając dobrą historię kredytową przy kolejnej pożyczce będzie można otrzymać lepsze warunki, na jakich zostanie ona udzielona. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com *Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×