Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka pieniędzy przed świętami

Polecane posty

Gość gość

Cześć, podczas przeszukiwań internetu w celu znalezienia jak najlepszej opcji na pożyczenie pieniędzy, znalazłam na stronie kredyty-chwilówki, ciekawą możliwość wzięcia pierwszej pożyczki z oprocentowaniem zero. Czy ktoś z Państwa korzystał z tej możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy kiedyś potrzebowałem zaciągnąć pożyczkę, przeszukiwałem internet w związku ze znalezieniem najlepszej opcji. Po dłuższych poszukiwaniach wpisałem w google "chwilówki" po wszedłem na stronę kredyty-chwilówki, gdzie właśnie widniało tego typu ogłoszenie, opiewające o tym, że istnieje sposobność na to by wziąć u nich pierwszą pożyczkę u nich w firmie i nie spłacając przy tym oprocentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert898
Kredyty-chwilówki są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrys
święta potrafią skurczyć nasze portfele.W tamtym roku skorzystałam ze świątecznej pożyczki, bo chciałam kupić większy prezent rodzicom. polecam wzięcie pożyczki przez internet typu wonga. To wygodna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwieksza głupota to zapożyczać sie z powodu świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę, co za przygłupy, biorą pożyczkę po to aby kupić prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż aktualne, darmowe chwilówki dla każdego! [Aktualizacja teraz jeszcze więcej darmowych pożyczek!] Dla Państwa przygotowaliśmy zestaw wszystkich dostępnych pierwszych DARMOWYCH chwilówek! Wszystkie dostępne na dowód, bez BIK i na wniosek online. Do 20 minut na koncie, bez zbędnych formalności. http://bankiwpolsce.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kubrys dziękuję za pozytywne opinie na temat pożyczki udzielanej przez wonga.com. Miło czytać, że pożyczone u Nas pieniądze pozwoliły na zakup prezentu dla rodziców. Wszystkich, którzy szukają pożyczki np. na zakup prezentów świątecznych zapraszam właśnie do naszej formy. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem zmuszony pożyczyć przed świętami, ale nie na prezenty... musiałem opłacić elektryka.... potrzebna była kasa... Wszedłem na feniko.pl i pożyczyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugi100
Feniko.pl się przydaje czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyty-chwilówki mają moim zdaniem, teraz, najkorzystniejszą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Kredyty-chwilówki mają moim zdaniem, teraz, najkorzystniejszą ofertę" Prawda to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chwilówka to tylko i wyłącznie przez www.sowafinansowa.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartlomiejSarna
kredyty-chwilówki mają teraz fajną opcję - dla nowego klienta oprocentowanie pierwszej pożyczki wynosi 0%, korzystne i zachęcające. ja się tym zainteresowałem i poczytałem, dowiedziałem się o szczegółowych warunkach - czekam teraz na decyzję o przyznaniu pożyczki, wczoraj wysłałem wniosek online. trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Normalna sprawa, teraz cokolwiek chcesz kupić, musisz się nad tym solidnie zastanowić. Jeśli chodzi o kredyty, to bardzo pomocne są specjalnie przygotowane porównywarki, takie jak https://www.ekredytgotowkowy.pl/ W nich możesz porównać poszczególne oferty i wybrać taką, która najbardziej Ci odpowiada. Sam sprawdź i oceń. Mam nadzieję, że Ci się to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×