Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozytywne testy a brak ciazy

Polecane posty

Gość gość

witam miesiaczka spóźnia mi sie juz prawie 2 tyg byłam u lekarza bo zrobieniu testów ciążowych ale lekarz powiedział że na usg dopochwowym nic nie widac:( dał luteinie pod język i kwas foliowy i kazał brać od piątku do niedzieli i zgłosić sie za 2 tyg . Skończyłam juz brać to luteinie nadal nie mam miesiaczki ,wyszły mi zylki na brodawkach strasznie mnie bolą jest mi czasem nie dobrze i mam strasznie duże ilości białego sluzu lekkiego czy to oznacza ciaze? Co to moze byc jak tak to w którym tyg moge byc ?ostania miesiaczka miałam 0d 3 do 7 sierpnia Kochalam sie z narzeczonyn do konca od 13 do 17 sierpnia . Proszę o szybko odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pozamacicznawy kluczona zostala bo tak sie tez zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie za szybko poszłaś do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej chyba lekarz na usg by cis zobaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem ide dopiero za tydz ale nie dał mi skierowania na krew i nie wiem juz co robić taka niepewność . Kazał mi czekać 2 tyg no ale ja sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz zrob sama badanie z krwi. Koszt 20-30 zł a będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź do lab i zrób betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja mam 23. Lata jestem po biopsji i lekarz mówił ze moge mieć cieżko zajść w ciaze albo nie donosić a tu taka niespodzianka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony sie cieszę. Ze moze bede mama a z drugiej sie boje ze sie nie nadaje i sobie nie poradzę tez tak mialyscie ?dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tyle samo lat co ty, jestem w ciąży i uważam ze te myśli są jak najbardziej naturalne. Ale sam fakt, że martwisz się czy będziesz dobrą mamą świadczy o tym, że nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne ze masz mieszane uczucia :-) ja staralam sie dwa lata jak juz zobaczylam dwie kreski to byl ogromny strach pomieszany ze szczesciem. Chociaz strachu bylo chyba wiecej, zaszlam w miesiacu w którym się tego najmniej spodziewalam i to byl taki lęk o to ze mam w sobie zycie i jestem za nie odpowiedzialna. Potem byla juz tylko radosc ale musialam oswoić się z mysla ze będę w końcu mamą. Zrob sobie bete , bedziesz wiedziec co i jak bo niepewnośc jest najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom wiesz ja w sumie przeprowadziłam sie do innego miasta nie mam koleżanek niestety tutaj no i nawet nie mam z kim pogadać narzeczony mówił ze sie te boi troche ale damy radę ze sobie poradzimy oby tylko zniósł nastroje moje jak by była ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakieś 2 tyg temu czułam ze cos jest nie tak piersi mnie nie bolały jak nigdy a za to brzuch tak dziwnie pobolewal a jak wstawalam z łóżka cY z krzesełka to tak mnie w krzyżu łapała dziwnie myślałam ze to cos kręgosłupem moze i tak dziwnie w brzuchu mi bulgocze i z tylu nad Lędzwiami moze mi sie tylko wydaje ale to takie krępujące bo narzeczony myśli ze jestem głodna i jak mi burka to sie śmieje ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to prawda ze w ciazy nie mozna na wyciskać pryszczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłaś bety???? W takiej sytuacji to podstawa. W macicy bardzo szybko widać chociaż pęcherzyk ciążowy (już ok 2 tygodni po zapłodnieniu). Nie usi to być zarodek czy serduszko, ale pęcherzyk powinien być, może to ciąża pozamaciczna, to powinno być sprawdzone! Zrób betę 2 razy w odstępie 48 idź do gina z dobrym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurde wiem nie robiłam bety czekm na tel może Dzis sie dostanę do gina a u mnie jest problem bo bez skierowania od lekarza moge zapomnieć o badaniu tu sa takie procedury szok . A tamten gin mi nie dał na bete kazał czekać kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu w szpitalu to nawet gin z odziali schodzi na sor przy zawale a nie kardiolog więc wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prywatnie robisz bez skierowania. Wystarczy zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sie pytałam w dwóch placówkach i nie robią bez skierowania no naprawdę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który masz dokładnie tydzień ciąży i który był jak robiłaś USG? ja też bym zrobiła b hcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to jest około 6 tydzień ciąży? a kiedy robiłaś USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego miasta jestes? Moze ktos ci podpowie gdzie mozesz zrobić badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie wiem nic lekarz powiedział ze nic nie widzi ze mam narazie leki brać ja sobie nie zapisywałam nic wiem ze złe robiłam w ostatnia miesiaczka skończyła mi sie koło 7 sierpnia a normalnie mam reguralnie i zawsze kończyła mi sie max 1 teraz jej nie dostałam a stosunek do konca mieliśmy od 13 do17 to który moze byc? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim mieście to nie chcą zrobić bety prywatnie? A może ty za granicą jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No usg miałam w poniedziałek zeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no w działdowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
No w jednej placówce powiedzieli ze robią za 56 zł a ja tyle kasy nie wydam bo nie mam narazie a w reszcie kazali skierowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dzwonili do mnie ze moge dzis przyjść do gina to wezmę te skierowanie mam wizytę o 16 a dzis moze byc cos widac? A mowić giń ze byłam u innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralas leki i o nich powinnas powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×