Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytywny wynik po czasie

pozytywny wynik po czasie

Polecane posty

Gość pozytywny wynik po czasie

Zrobiłam test ciążowy i pojawiła się tylko jedna kreska, po pół godziny była już druga bladziutka i z czasem nabierała koloru. Czy ten test jest wiarygodny? Miałyście tak i byłyście w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zrobić jeszcze jeden
najlepiej innej firmy...z samego rana z nocnego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik po czasie
ale ten test był z porannego moczu, tylko że 3 dni przed terminem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość item
ja tak miałam i jestem teraz w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zrobić jeszcze jeden
to zrob za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik po czasie
a może lepiej badanie krwi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 37 tc
Z kolejnym testem najlepiej poczekaj do daty miesiaczki, a jak chcesz wczesniej cos wiedziec to zrb wlasnie test z krwii. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test pozytywny po czasie
mam wielką nadzieję, że jestem w ciąży, jeżeli nie jestem to nie mam pojęcia skąd u mnie tyle jej objawów, których nigdy wcześniej nie miałam, nawet w innych cyklach, w których podejrzewałam ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test pozytywny po czasie
abc a po jakim czasie u Ciebie pojawiła się ta druga kreska? i w którym dc to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmokus20
u mnie pierwszy wyszedl po ok pol godz. ( i popoludniu) drugi z rana i pokilku godz test sie zalal powodujac jej widok ( T) okres na 19/20 a pierwszy zrobilam juz 9 powtorzylam 16 bo 18 na weselu bylam odrazu wyszly dwie krechy :)) powtorzylam 17 -go to samoo :))) jutro do lekarza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test pozytywny po czasie
czyli Twój test wyglądał inaczej niż mój? mnie też bolą piersi tylko, że całe i to bardzo, przed okresem tylko same sutki mnie bolały, brzuch też p/obolewa, temperatura wysoka :) widziałaś zdjęcie mojego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test pozytywny po czasie
jutro rano planuję iść na badanie krwi, bo jak test znowu taki dziwny będzie to zgłupieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaamama
a ja myślę że nie jestes w ciązy...test wskazuje ciąze w scisle okreslonym czasie...przeczytaj ulotkę, powinno pisac ze po tym czasie test jest nieważny....i ta kreska to według mnie nie jest wskazaniem ciązy...ale moge sie mylic...najlepiej zrób jutro rano beta HCG i bedziesz wiedziec..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmokus20
magdaamama ja pierwszy test zrobilam 9-go lipca okres mam na 19/20 juz pierwszy test pokazal druga kreske lecz po czasie.. pozniej drugi.. ale sie zalal po kilku godz powodujac znow jej widok.. pozniej zrobilam test 16-go i odrazu wyszla druga :)) pozniej 17 ( dla upewnienia) i znow odrazu 2 :))) jutro do lekarza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam ze chyba o ile dobrze pamietam test jest wazny do 5 min. Jesli do 5 min byl negatywny to nie nalezy sugerowac sie wynikiem po godzinie nnp bo wtedy moze juz wskazywac co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajcie ulotki dokladnie od poczatku do konca. jesli ta druga kreska w tych pierwszych minutkach sie ppjawi nawet bladziusienka to nalezy odczytac jako ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik po czasie
no a co z dziewczynami, które po czasie miały pozytywny wynik a były w ciąży? A nie myślicie, że to jest tak, że producenci nie każą brać pod uwagę późniejszego wyniku z uwagi na możliwość wystąpienia poronienia o którym my nie wiemy i traktujemy je jako zwykłą miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co uwazac, wiem ze czytam ulotke i nei sugerowalabym sie tym pozniejszym wynikiem, po co robic sobie zludna nadzieje na sile... i tyle. Nie jestem po medycynie wiec ufam temu co napisza w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test odczytuje sie
Jeszcze do autorki tematu - uzbroj sie w cierpliwosc, wiem, ze nie jest latwo, ale warto i zamiast isc na badanie krwi poczekaj do terminu okresu i wtedy powtorz test. Co do objawow ciazy, to sa one podobne do tych przed @, mnie jedynie szybciej zaczely bolec piersi, no i bolaly mocniej, niz zwykle i mialam skurcze macicy na 6 dni przed @, a zawsze odczuwalam je na kilka godzin przed miesiaczka. Ale tym sie nie sugeruj, bo to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik po czasie
no a ja mam dokładnie tak samo jak ty :) jutro powinnam dostać @, ale zamiast zwykłego testu wolę zbadać krew, wynik będzie w 100% wiarygodny :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test odczytuje sie
napisalas, ze robilas 3 dni przed @, wiec myslalam, ze to bylo dzisiaj. Wobec tego idz na to badanie krwi i zycze pozytywnego wyniku, zobaczysz, jaka bedziesz szczesliwa ! powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmokus20
moze byc niegatywne lecz nie musi :))) tak bylo w moim przypadku.. test wykryl juz cosik po pol godz.. tzn na poczatku myslalam ze jakis b;lad.. zrobilam drugi.. to sie zalal po kilku gdz powodujac widok 2 kreski.. zrobilam kolejne dwa testy po dwoch tyg.. pozytywne :)) jutro lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhythtyh
Twój test po czasie nasiąkł i dlatego widać było drugą, bladą kreskę. To normalne i nie oznacza ciąży. (Też tak miewałam, normalny wynik z jedną kreską a po pół godzinie widoczny ślad drugiej kreski a w ciąży nie bylam. Gdy z kolei zaszłam w ciążę, test pokazał dwie kreski nieomal od razu, nawet maksymalnego czasu nie musiałam czekać.) Właśnie ze względu na taki efekt nie należy nawet patrzeć na test po upływie wskazanego czasu bo nie mamy już do czynienia z prawdziwym wyniikiem, tylko przesiąknięciem i uszkodzeniem testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhythtyh
Wykonaj test jak instrukcja przykazała: w dniu lub po terminie spodziewanej miesiączki i już. Nie szkoda ci kasy i nerwów na bezsensownie marnowane testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik po czasie
tylko, że na tym teście nie ma zacieku, a jest normalnie druga wyraźna kreska, ale bledsza od kontrolnej. Kiedyś już też miałam tak, że po czasie pokazała się jakby druga kreska, ale to był raczej taki zaciek i ledwo, ledwo widoczny, trzeba było pod światło się przyjżeć i nie byłam wtedy w ciąży. A teraz jak pisałam, jest wyraźna druga kreska, nie ma żadnych zacieków. Test kosztował 12zł, więc to nie majątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhythtyh
Ale nie wiesz nic więcej niż wiedziałaś przed wykonaniem testu. Za kilka dni druga kreska może będzie a może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik po czasie
jutro zrobię badanie krwi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test odczytuje sie
Tylko ze ta kreska nie musi oznaczac ciazy, po pol godzinie wynik jest niewazny, a i ja mialam kiedys taki test jak Twoj i nawet moj maz te kreske widzial, powtorzylam nastepnego dnia i juz nic nie bylo. Idz na badanie jutro, wynik bedzie na pewno wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik po czasie
pozostaje mi tylko czekać do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko trzymam kciuki za pozytywna betę jutro :) ale jeśli mam być szczera to ta kreseczka mnie nie przekonuje bo dla mnie jest efektem przesiąknięcia testowego paska próbką moczu - zresztą widać między obiema kreseczkami to ... najlepiej się nie nastawiaj bo to wtedy cholernie boli - wiem po sobie ale mam nadzieję że moje podejrzenia się nie sprawdzą 🌻 daj znać! a temperaturę mierzyłaś cały cykl? jaką masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×