Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JustynKKa

Praca magisterska mnie przerasta

Polecane posty

Gość JustynKKa

Kompletnie nie moge się zabrać za pisanie magisterki!!! jak juz mam wolny dzień od pracy i obowiazków to czas leci tak szybko ze ze wszystkim stoję- dochodza przez to nerwy... ze nie zdaze, już układam w głowie pomysly na to, aby przelozyc termin:( Czytałam w sieci ze masa ludzi korzysta z pomocy serwisów lub osob trzecich aby napisali za niego prace- a ja bym sie aby jej uczyla. Czy to dobry pomysl? Niesie ze soba ryzyko? Masa ludzi poleca do tego serwis- www.redaktor-online.pl Niby REDAKTOR-ONLINE jest najlepszym specjalistom do tego typu prac i zapewnia pełną anonimowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych i doktoratów. Głównym obszarem mojej wiedzy są kierunki ekonomiczne: Ekonomia, Szeroko rozumiane Finanse, Stosunki Gospodarczej, Handel Zagraniczny, Analiza Ekonomiczna i Finansowa, Zadania z rachunkowości finansowej, zarządczej, Rachunek kosztów, Marketing i Zarządzanie. Na co dzień jestem analitykiem finansowym w sp. z o.o. i szkoleniowcem z zakresu zarządzania finansami i audytem. Każdą pracę piszę indywidualnie, od początku do końca sam zgodnie z sztuka pisarską prac dyplomowych. Jako profesjonalista zapewniam gwarancje jakości, nigdy nie podejmuję się zleceń z dziedzin, z których nie jestem ekspertem. Współpraca ze mną to gwarancja solidnie wykonanej pracy stały, miły kontakt, konsultacje, dyskrecja i profesjonalizm. Tomasz Romanowski dobrapraca33@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zły pomysł. napisz sama , z przełożonym terminem , ale po co korzystać z kupna. Nie lepiej samodzielnie . jak ktoś wybiera temat to generalnie powinien wiedzieć czy jest to interesujące i czy poradzi sobie w pisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszkow
to samo przechodziłam, w pewnym momencie nie byłam w stanie pisać więcej, pomogli mi na proposterus-books.pl. nie żałuje tego, plagiatu nie było, mam to z głowy, a egzamin magisterski zdałam sama na 5!! super spprawa z takim pisaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie jest specjalistom ani ty nie będziesz skoro nie znasz polskiego to nie zasługujesz na miano magistra, dziw, że zdałaś maturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żałosna reklama porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam www.redagowanie-sos.pl Bez problemu i na czas . Moja kolezanka z nich korzystala i potem mi dala namiary .Praca napisana na ocene dobrą z plusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wiem co czujesz bo ja też miałam mega problem z napisaniem mojej pracy. Zgłosiłam się do innej firmy niż Ty podałaś bo do http://www.pisanie-pomoc.pl/ Podzieliłam sobie płatność za pracę na 3 raty i na bieżąco dostawałam każdy z rozdziałów pracy co bardzo ułatwiło mi współpracę z promotorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojego doświadczenia mogę Ci polecić Dr Consulting Dariusz Reguła. Szybka współpraca, zadowalające efekty, ogółem tak jak się umawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×