Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka900

praca magisterska zmienne i wskaźniki

Polecane posty

Gość studentka900

Witam, Mam problem z ustaleniem zmiennych i wskaźników w pracy magisterskiej mianowicie mój temat to : Opinia społeczeństwa na temat związków partnerskich a życie homoseksualisty w Polsce Pomóżcie bo nie moge tego pojąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka900
z łaski swojej nie wyrażaj sie na temat o który cię nikt nie prosi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka900
Basiurek - nie wiem jak sformułować zmienne i wskaźniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi Mifi
No jak nie wiesz, Musisz się określić ile w pracy chcesz wykorzystać zmiennych. zmienne to: wiek płeć, wykształcenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka900
to wiem, zmienne to będzie płeć, miejsce zamieszkania czy wiek ale te wskaźniki ??? jak je sformułować;(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghghhghj
skoro tępa mulico zakladasz temat na forum i to jeszcze na kafeterii (bo jakbys miala trochę rozumu kretynko to bys poszla na jakies forum specjalistyczne), to chyba mogę swoje zdanie wyrazići tępy mule :O zasrana wielka studentka co nawet z pracą nie umie sobie poradzić, a porady szuka na forum dla prawiczkow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanie prac mgr lic i in
Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych i innych. Napisałem już wiele prac, zdanych na 4-5:) Mam wielu zadowolonych klientów a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Zainteresowane osoby proszę o pisanie maila na: zbyszek.walc84@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaPop
Również mam problem ze wskazaniem zmiennych i wskaźników w mojej pracy magisterskiej. Moim tematem jest : Rola zabawy w rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×