Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pendolino12

praca mojego faceta jest wazniejsza ode mnie i calego zwiazku

Polecane posty

Gość pendolino12

cześć, opowiem po krotce jak jest u mnie... ostatnio przy kłótni o to ze nie poswieca mi czasu mój facet tak sie w****il, ze powiedział żebym w**********a ze dla niego jego kariera jest najwazniejsza w tym momencie gdyz ma 30lat i nic sie nie dorobil. bylo mo tak przykro jakbym dostala w twarz, drugie co to powiedzial mi ze nie wie juz czy mnie kocha, po 3 dniach chcial rozmawiac powiedzial ze mnie kocha ale nie wie czy ze mna wytrzyma postanowilismy sprobowac, no i znow wyszla lipa jak na cala noc wybyl z kumplami na impreze myslalam ze oszaleje bo nagle wszystko wazniejsze ode mnie... on mi mowi ze sie nie da przestawic na moja strone bo nie bedzie u mnie pod pantoflem. jakos wogole mam wrazenie ze malo co sie licze dla niego.... pozatym wypisuje z jakimis dziewuchami na fb zawsze dluzej w pracy musi zostac... umawia sie i zawala albo zmienia plany pomagac mi pomagal zawsze moglam na niego liczyc ale on wogole ma jakies dziwne mniemanie o zwiazku widze bardziej ze on mnie traktuje jak dziewczyne do seksu i udaje zwiazek takie pozory stważa a ogolnie ma byc na luzie bo jak mi cos nie odpwiadac bedzie to bedzie zle bo zaraz mi wypomni ze mam fochy i obrazona mine... fakt faktem pare bledow popelnilam typu zazdrosc i zaborczosc ale zazdrosc jest z tego ze mnie zawiodl i jakos nie umiem o tym zapomniec i jestem nie ufna... ciagle mysle ze kogos ma jakies przeczucie cholera wie co. a zaborczosc z tego ze jestem mloda osoba nie mialam ojca i co idzie za tym wzorca jak ma to byc... i jak wyglada zakochany facet nie umiem rozpoznac tego wszystkiego prosze pomozcie mi jakos jak pownien wogole zwiazek wygladac i czy faktycznie jestem taka zla ze sie czepiam o to ze mi malo czasu poswieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie powiedzcie co myslicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o jakies opinie nie wiem co myslec pogubilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile Ty masz lat i jak długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykamy sie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i powiem ci tak. Twój słodki koleszka notorycznie robi cię w trąbę i ma cię w d***e. Ale ty i tak z nim będziesz bo jesteś durna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie durna a zakochana. w jakim sensie robi mnie w trąbe? jakieś wnioski z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ze nie ma sensu to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×