Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urum23

praca w Almi Decor

Polecane posty

Gość urum23

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Almi DEcor. CZy ktoś może mi powiedzieć ile tam się zarabia na stanowisku sprzedawcy? Jaka atmosfera panuje wsrod zalogi, na co kładziony jest nacisk przez kierownictwo? CZy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamanana
Pracy w Almi już nie ma! Teraz będzie franczyza, bo ZM po dupie oberwał od klientów, hehe, to znaczy źle kasę wtopił też! O pracy centrali nie wspomnę bo to parodia jakaś, ale im się też oberwało od noworocznej restrukturyzacji! Nic nie robili, na mail w głupiej sprawie trzeba było czekać dniami. Nie będę się tu rozpisywała, bo nie ma to sensu. Nie polecam tam pracy, bo się w g**wno władujecie. Sklep jak sklep, a teraz pójdzie w prywatne łapy ponad połowa salonów, będą umowy zlecenia, studenci i zaje....ista obsługa. Nie doceniają starej kadry to mają. Firma padnie i odsprzeda te sklepy. No jak już się kierowniczka kadr zwolniła, to już musi być klops!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000chihuahua
Lepszy pasjans niż zbyt duże zaangażowanie - od tego można się wykończyć. Almi staje się gorsze z dnia na dzień. To już nawet nie jest chore, to już jest psychiatryk. Z góry coraz to o głupszych pomysłach słyszymy. Zuzia: jest to kartonowa dwustronna kobieta z kartą naturalnych rozmiarów. Trzyma ona jak już wspomniałam kartę, jest ona mocowana na magnes i przekazuje różne dziwne informacje. Co miesiąc inne. Na początku napis brzmiał: 20% wszystko. Zatem co rozumieli klienci? Że na wszystkie produkty jest 20-procentowa obniżka.. a tu psikus!! Musieliśmy się za każdym razem produkować jak idioci i informować, że informacja ta dotyczy dodatkowych 10 procent na LHC w trakcie urodzin. Normalnie klient na kartę LHC dostaje 10% wartości paragonu do wykorzystania po 14 dniach, a 3 dni przed urodzinami, w trakcie i 3 dni po dostaje dodatkowe 10 procent czyli 20. I tak 100 razy dziennie ta sama formułka, a klienci wkurzeni, że niby ich oszukujemy. Potem Zuza informowała klientów, że mamy sprzedaż ratalną. Teraz mówi o tym, że mamy fiestę zakupów, wyprzedaż aż do 50 procent!!. Biorąc pod uwagę ruch nazwałabym to raczej siestą zakupów, ale jak kto woli. Fiesta to była między 27 grudnia a Nowym Rokiem jak było -50% na wszystko i klienci rzucili się na ozdoby jak na mięso. Do tego stopnia doszło, że klienci się niemalże kłócili "bo ja pierwsza tę bombkę zobaczyłam, MOJE!!". Miałam ochotę wziąć pistolet i powystrzelać jak kaczki. A i generalnie Zuza jest naszym guru, ma nam towarzyszyć i nas wspierać w trudnych chwilach.. Własna działalność: Każdy pracownik ma otworzyć własną działalność gospodarczą, bo firma jest w ciężkiej kondycji finansowej. Oni nam dadzą księgową opłacą zus, czy coś takiego, generalnie suma sumarum, mamy zarabiać tyle samo. A mieć tylko więcej problemów.. Chociaż na chwilę obecną jest to wszystko niedopowiedziane, na razie zostało tylko rzucone hasło i nikt nic konkretnego nie wie. Poza tym jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że jesteśmy psami sprzedaży.. mamy się nie ślinić, nie żebrać przy stole, nie gryźć mebli, nie skakać na gości.. ale umiemy tropić, lizać, węszyć, gonić. Generalnie brak słów. Kto w porę uciekł, ominęło go naprawdę wiele "atrakcji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sflustrowanaAlmiNAna
Powiedz nam MAriusz jak mamy zyć??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelnik
Ludzie nie rozumiem Was. Kto nie chce niech nie pracuje w tej firmie jak jest tak paskudnie. Nikt nie zmusza Was do pracy. A może trzeba zmienić sposób myślenia i pomyśleć, że dzięki Zbigniewowi mieliście tyle lat stałe źródło utrzymania. A pretensje to kierujcie tylko do siebie. Trzeba było się uczyć i studiować, to byście w sklepie nie sprzedawali. Albo w inny sposób kombinować. Sam pracowałem w jednym z salonów jakiś kawałek czasu. Być może gdybym w tej chwili pracował też byłbym zły, ale z pewnością nie miałbym pretensji do pracodawcy że jest tak a nie inaczej. Jak nie pasowały płace w transzach to trzeba było już wtedy, parę lat temu wypowiedzieć umowy o pracę i bylibyście wolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki zwierz :))
kurcze dziki zwierz, ja pracuje w almi, ale haha mi nikt tak w glowie nie macil jak tobie, to co piszesz w powyzszym poscie to jest jakis zart, rozumiem wiekszosc osob ktore sie tu wypowiadaja, ale bez przesady, nikt mi nie mowil ze jak nie bede pracowac to skoncze w kryminale ... rozumiem zlosc, ale nie zapominajmy ze jestesmy ludzmi, zgadzam sie z tym ze trzeba cos zrobic, ale jako dorosli ludzie, powinnismy miec troche szacunku, nawet wobec wrogow, emocje i zlosc zazwyczaj prowadza do porazki, a chyba nie o to nam chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelnik
Dziki zwierzu, jeżeli tak samo zachowujesz się w pracy, jak na forum to powinieneś być dawno zwolniony. Nikogo w moim poście nie obraziłem i podałem merytoryczne argumenty, mój punkt widzenia sprawy. Trochę kultury chłopie osobistej. Nie wiedzieć czemu post został usunięty. A jeżeli masz dwa fakultety i znasz cztery języki, to lepiej będzie dla Ciebie jeżeli się nie będziesz tym chwalił, bo to świadczy o Tobie i o Twojej niskiej zaradności życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bydgoszcz jest z Wami!!!!!!!!!To co te patafiany wyrabiają z nami to jest paranoja.Ja już nie mam nic do stracenia więc mogę Wam napisać jedno o tej firmie i żołnierzach Mrozka:fałsz obłuda i robienie z nas pracowników debili którzy nie potrafią nic a liczy się tylko obrót obrót obrót!!!!!Nie ważne że musisz ściemniać klienta a jak jest coś nie tak z towarem to z ciebie zrobią nieuka i imbecyla!!!!!Bydgoszcz jest chętna żeby się podpisać pod pozwem zbiorowym!!!!!Damy rade !!!!!!W jedności siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aknażelok
I tak gówno zrobicie, już to widzę wielka rewolucja w sklepach Almi. W chu^%$^%ja was robili bo się dawaliście i będą was dalej robić nie w tej pracy to w innej bo takie nieogary z was najwidoczniej ... buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSTERY
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko do lasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca klienta
Proponuję na próbę tak na godzinę nie podnieść rolety, może wtedy ten kretyn zobaczy co zrobił swoimi debilnymi decyzjami. I po raz kolejny dziękuję Prezesinie za zwalanie na nas winy za kiepską sprzedaż - to trzeba mieć tupet i być zwykłym sk********m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeTian
11ty a wyplat nie ma. Szczesliwi??? Duzo szczekacie malo robicie i taki tego rezultat ze leca sobie z wami w bombki i maja was w wiejskich dup..kach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamanana
nie daję się ruch******** (a czy lubię moja sprawa) Zaniżacie, tak jak nam pensje! Sami siebie ruch*****cie. Psikutas (raczej z s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alW
TRZEBA NAPISAĆ MAILA DO WSZYSTKICH W CENTRALI pANA ZBYSZKA pANI mAJKI DO DORADCOW SZEFA-SWIETEJ TROJCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 28
To jeśli obcięto pensje o 20 %, to ile teraz zarabia sprzedawca, 1100 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrabuty
Zwolnili mnie....i nie chca wyplacic... Tyle lat w firmie!!! Pip sie wami już zajoł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadac się na temat firmy i przelożonych, a jak przychodzi moment kiedy nalezy wziąc odpowiedzialnosc za swoje czyny rzucić wypowiedzieniem ze strachu :) gratulacje kochaneczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiestoen
Jak żyć? Mieć w d***pie pracowników, ich życie, podstawowe potrzeby, prawa, przywileje. Wypiąć się na nich i myśleć o swoim ferrari czerwonym, szukać nowych naiwniaków. Zaburzać bezpieczeństwo i poczucie godności, uzależnić i wyru***chać! A i zwolnić jak się inną szmatę do wycierania znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSTERY
WCHODZĘ NA STAN KONTA A TU NIESPODZIANKA DOSTAŁAM KASĘ :)YUPI POWYŻSZY POST JEST NIEAKTUALNY CHOCIAŻ PREMIA OBCIĘTA -20% PORAŻKA A TAKI OBRÓT BYŁ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomożcie:) Jeśli ktoś wlaśnie szuka pracy lub pracuję a w ciągu ostatnich 2 lat brał udział w procesie rekrutacyjnym prosze o wypełnienie ankiety. Jest ona całkowicie anonimowa- potrzebna do mojej pracy dyplomowej. Jej wypełnienie zajmuje około 4 minut:) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/109334/proces-rekrutacyjny-z-perspektywy-osob-poszukujacych-pracy.html Z góry dziekuję za pomoc :) Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSTERY
Zajebista firma nie ma co!!!!Czuje się jakbym grała w jakimś filmie Filipińskim albo Czeskim!!!!!!!!!!!Biorę to wszystko już na śmiech bo mój psychiatra stwierdził że ta"firma"wykańcza mnie psychicznie a mam rodzinę i mam dla kogo żyć a te patałachy nawet nie będą wiedziały że Ja to były ich pracownik!!!!!!!!!!!!Mam nadzieję że czyta to ktoś z centrali i pomyśli że przez niego ludzie tracą zdrowie i ochotę do życia!!!!!!!!!!!!!!!Jestem ciekawa czy oni mają sumienie i potrafią z niego korzystać rozwalają mnie tym że udają wielkich katolików a nie postępują zgodnie z zasadami ich wyznania i wiary!!!!!!!Myślę że ta firma już się nie podźwignie:(Zawsze powtarzam stare przysłowie"Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy". Tak jak oni nas traktowali i traktują tak będą mieli zapłacone."KTO MIECZEM WOJUJE TEN OD MIECZA GINIE"zastraszać to nawet nie można dzieci w przedszkolu więc najpierw pomyślcie a potem działajcie bo to się odwraca przeciwko wam "rycerze szanghaju"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypłaty nie będzie
żryjcie tynk - życzenia od kochanego zarządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TikTakToe
No to już wiesz, że na raty i co nie przyszedłeś dziś do pracy :) A miesiąc temu jak dostawałeś na raty, czy dwa miesiące temu to co zrobiłeś? Choć podzielam Twoje niezadowolenie, bo też dostaję pensję na raty, to jednak uważam, że jesteś żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×