Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Anglii jest. Jest tutaj dobrze.

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem dlaczego nie którzy oszukują innych. Albo chcą wszystko dla siebie i to z zawiści,albo są debilami i żadnej pracy znaleźć nie mogą. Dużo poszukują tutaj na budowę(tylko karta potrzebna) ,dużo na sprzątanie,do restauracji. I na prawdę i bez języka osoba jak chce to znajdzie. Wiem to po swoim i innych przykładzie. Ktoś chce wyjechać i co by nie napisał,czy fizycznie,czy informatyk,lekarz, to wy od razu go kasujecie na samym wejściu. Pamiętajcie: POLAK DLA POLAKA WILKIEM. Jak chcecie wyjechać,nie pytajcie tutaj o zgodę,bo zwątpicie wyjazd przez tych patałachów. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paroowa w Polsce tez jest praca. Jak ktos chce znalezc to ja znajdzie. Takze nie IIerdol tych swoich madrosci. Wyjechales to siedz tam do usranej smierci i nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dla nowych juz nic w Anglii nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest dobrze dla polskiego parobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Proszę juz sie jedna osoba burzy. Skoro takie masz zdanie o uk to po co wlazisz na takie forum? Ja znalazlem prace z polski 3mc temu. Odpowiedzialem na ogl i przyjechałem do pracy. Mozna? A pisza ze pracy nie ma. A miesiąc temu dołączyła zona i znalazla tez prace. Da sie jak sie chce. Tak a w pl wynajmij za pensje dom/ mieszkanie cwaniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz o UK? Jestes w Anglii, wiec nie prownuj tego co sie dzieje w Anglii, Walii, Szkocji, czy Polnocnej Irlandii... Znalazles prace z PL, jaka I za ile? Jaka znalazla twoja zona I za ile? Wciaz kretynie jestes na etapie przeliczania na zlotowki, wiec wydaje cie sie ze zarabiaaaaaaaaaaaaaaasz strasznie duza kase... Pogadamy za pol roku, jak zaczniecie mieszkac nie katem z obcymi osobami tylko sami, bedziecie mieli do zaplaty rent, rate, oplaty za samochod, ubezpieczenia, podatki I taksy, a z racji zarobkow nic ci sie z benefitow nie bedzie nalezec. Przyjechal golodupiec z PL, co makaron z dzemem wpierdalal na sniadanie, obiad kolacje, to mu sie wydaje, ze pana boga za rogi zlapal. Pogadamy za pol roku... W PL daja ogloszenia agencje do pracy w UK, bo wiedza, ze tam znajda Tania sile robocza, co bedzie tyrac za pol darmo, zyjac jak szczury, a tymczasem po drodze, zobaczycie jak tubylcy was nienawidza, ale wy nie bedziecie rozumiec dlaczego... Bo oni nie chca zyc jak szczury, wiedza co to godne zycie na poziomie I co im odebrano...ale duposciski tego nie zrozumieja, wazne ze maja co do gara lozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te obrażanie? Z chama człowieka nie zrobisz :-P ja z mężem tu mieszkam 1 rok. Ja mam 500f maz 1300f i jakos popatrz mieszkamy sami w domku 2 bed i na dodatek mamy dziecko! Zal was w d**e sciska ze ludziom sie udalo? Ja tym co sie udalo gratuluje tym co nie zycze szczęścia w innym kraju. Ale po co te obrażanie? W necie to wszyscy tak z morda a publicznie to ciche frajery chyba bo by w buzie nie raz dostali. I nie k***a nie ciagne zapomog, i k***a jakos zyje. I na wakacjach juz byliśmy co prawda w polsce w Łebie ale nic nie poradze ze kocham Łebe ! Chamstwo j****e zasmieca forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwilbys sie idioto na co mnie stac w uk z taniej sily roboczej od 2 lat tutqj i bylam: Hiszpanii, Italii, Francja, i nie musze miesiac odkładać aby miec na buty czy pizze. A praca fizyczna. A co masz ty twoi znajomi w Polsce? Bo moi gowno jak i zresztą 80% Polaków cwaniaku. Ale pisz jak to bogato w pl a w uk gorzej. Wmawiaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 500 funtow to super zarobek... To co napisalam to realism a nie chamstwo. Czytac po angielsku I nie rozumiesz co do ciebie mowia, wiec nie wiesz co sie wokol ciebie dzieje, az referendum bedzie za dwa lata I bajka sie skonczy...A moze dobrze byc niemota, ktora nie umie czytac lokalnych gazet, bycie nieswiadomym jest w pewnym stopniu pewna forma szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat dasz rade z********ac fizycznie? 10, 20? My Polacy tak wysrubowalismy normy w calej Europie, ze tylko ruski motor jest szybszy... Jak nie wiesz o czym pisalam, o tym jak to jest zyc godnie, to nie zrozumiesz, dlaczego tubylcy wszedzie nas niecierpia, bo duposciskom wystarczy tylko miska ryzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie 500 f to przecież są grosze może na złotówki to dla ciebie dużo ale jak na uk to malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co zarabia 500 funtow. Ale co wam sie udalo , bo jakos nie moge zaczaic? To ze zarabiasz taka kase to jestes szczesliwa? Tak bo chyba o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabia i jest szczęśliwa, bo w Polsce nie miałaby szans na żadną pracę - tak trudno to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pol etatu mam 500 . Nie zarabiam wiecej bo nie odczuwam potrzeby. Gdybym odczuwala to moglabym przejsc w tej pracy na pelen etat i brac więcej! Ale wystarczy mi pol etatu a resztę czasu dla dziecka! Ale wy wiecie lepiej k***a jak mi sie zyje :-P i będzie mi wmawiac jaka to bieda jestem? Ja nie narzekam. W polsce nic nie mialam. A to w uk nie dam rady fizycznie a w polsce tak? Chorzy jesteście. Ja tam życzę powodzenia tym co próbują i trzymam kciuki. A wy dalej rzucajcie te podle komentarze mam nadzieję ze na innych nie beda mialy one wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla twojej wiadomości w pl pracowalam w sklepie za 1500 zl czaisz? A maz mial 2000-2500 czaisz? Z czego 1500 szlo na wynajem , z meza wyplaty prad itp i inne oplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu moje 500 idzie na wynajem. A z meza kasy mam wystarczy. Czasem więcej wpadnie. Dalej muszę tłumaczyć? Ale wy wiecie lepiej to po c ja to pisze. Tak jest mi zle i codziennie wyje w poduszkę . Do Polski wstyd wrócić a pracuje za 1 kajzerke dziennie. Ja P*****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dziewczynki. Nimi sie nie przejmujcie. Niech gnija w pl ale po co tu wchodzą? Za granicą z dala od Polaków takich bo oni by chcieli dla siebie wszystko. To jak w pl kup nowy tel to juz cie wyzwa z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 450f i żyje. Maz 1500f. I 2tygodnie temu wróciliśmy z Portugalii. Ja nie wiem w jakim oni uk żyją ze pracy nie maja. Miesiąc temu pomoglam kolezance i jej rodzinie i pracę maja i nianie do dziecka wzięli. Dziwni jesteście. Ps. Nie kazdy w uk zrobi karierę za biurkiem, 70% Polaków na emigracji pracuję fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo oni wynajma dom na jakieś wsi gdzie jest 5 ogłoszeń na krzyż i sie dziwią ze nie ma pracy :-D ja mieszkam w Birmingham i jakos mam pracę. Maz wzial w czerwcu kolege z żoną i dwójką dzieci. I jego kolega znalazł pracę przy remontach a ona na pol etatu za 300 f mc sprzata rano restauracje. A my tutaj tez około roku. A moglabym wrócić bo dostałam w spadku mieszkanie w polsce 2 pokojowe. A poki co je wynajelam i nie wracam. I planuje drugie dziecko w anglii w tym roku. Trzeba bylo nie zamieszkać na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubyłysy
Co wy pieprzycie że w anglii jest praca?! Szukałem 3 miechy i nic nie znalazłem a jak wróciłem do Polski to po kilku dniach znalazłem robote na portierni i zarabiam 2000 netto za pierdzenie w stołek,spanie,oglądanie filmów na tablecie i czasem jak mam czas i ochote to powiem komuś dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpela zmienila prace w zeszlym tygodniu na lepsza miala 3 fajne oferty do wyboru ja porozsylalem rok temu cv to zawsze jak idzie wiosna dzwoniasami z ofertami chociaz prace mam dobra stala i niczego nie szukam a ty 3 miesiace szukales i nic nie znalazles trzeba byc niezlym mongolem ...zwlaszcza teraz kiedy nie ma juz kryzysu :D faktycznie musisz sie nadawac tylko na ciecia ; D siedziec na taboreciku i pilnowac jakiejs szopy za pare groszy lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwlaszcza teraz kiedy nie ma juz kryzysu xx no prosze, polczyna z pipidowy oswiadczyla niczym szczepkowska ze kryzys sie skonczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontynuujcie kochani, na razie najbardziej mi się spodobała wypowiedź portiera z Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczesnemu polakowi byleby dali troche kasy i nawet w dooopppie bedzie mu dobrze w goffnie w syfie takiego szmatlawego charakteru polakow- polska sie doczekala sprzedadza sie za ochlap jak rumunskie tirowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie, z***biscie wam sie udalo - jestescie na najnizszym stopniu drabiny spolecznej, sprzatacie po angolach, czarnych, muzulmanach, romach, po prostu praca marzenie. Co z tego, ze macie troche wiecej kasy, skoro jestescie na dnie spoleczenstwa? Kasa to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goowna zagraniczne pachna lepiej niz polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa! Co za zal ! 300-500 funtow miesiecznie w Anglii zarabiac! Ja p*****le! Taka jalmuzna to I w Polsce jest malo, a w Anglii to pod most i wp*****lac ze smietnika za to jedynie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nowych w UK juz nic nie ma. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami sobie odpowiedzieliscie jaka jest praca w UK - za 300-500 funtow ma miesiac. Nawet pies za to nie wyzyje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie debilami czy czytać nie potraficie? Napisała,że dobrowolnie pracuje za 500f a mogłaby przejść na pełen i za więcej ALE NIE CHCE. I ja ją rozumiem,bo ja mam co prawda ciut mniej 400f,ale tak samo z własnej woli! Bo też mam dziecko. A nawet gdy akurat mam wolne od opieki nad dzieckiem to spędzam czas jak chcę, a wiem,że nie muszę też podejmować pracy na cały etat bo uważam że finansowo mi i mężowi i dziecku wystarczy na to co chcemy. A PORTIER z Polski potwierdza iż to totalny jełop który pewnie szukał stanowiska na menagera,albo prezesa. Bo nie uwierzę,że w budowlance,na sprzątaniu czy ze znajomością języka w sklepie szuka się pracy 3 miechy! Chyba,że jak ktoś pisał na pipidówku gdzie 5 ofert na krzyż jest. I czytajcie uważniej bo debili z siebie robicie. Ona nie napisała,że musi za 500f pracować,a że za tyle chce. Ja też jakbym chciała to bym miała pełen etat,bo znajoma chciała mi załatwić(ona już tam pracuje 2 lata). Ale póki co też wybrałam pół i 400 funtów. Bo tak mi wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×