Odpowiedz na ten temat

Praca w Banku

• xy58 2012.01.03 [22:06]
    a prawda ze szkolenie w eurobanku trwa 2 tyg?
    ja mam najpierw podpisac umowe a potem na szkolenie jechac ....

• Katie183 2012.01.03 [22:41]
    Czy jest ktoś zorientowany o pracy w BOŚ Bank?? chodzi mi o rozmowę, jak wygląda szkolenie i ile zarobi doradca klienta?? dzięki z góry

• Przyszły Pracownik 2012.01.04 [10:16]
    Do XY 58
    Szkolenie w Eurobanku trwa 2 tygodnie, kiedys moja znajoma pracowała w placowce franczyzowej Eurobanku i brała udział w takim szkoleniu, bardzo miło go wspominała. Na szkolenie jedziesz z placówki franczyzwej-partnerskiej Eurobanku czy tez z placowki głownej Eurobanku?
  • Credit Agricole 2012.01.04 [12:03]
    W przyszłym tygodniu mam rozmowe na stanowisko Doradcy Biznesowego do jednego z oddziałów w mieście wojewódzkim, chodzi mi o zarobki, mam doświadczenie w bankowości, czy jeśli " zawołam" 4000 brutto, będzie ok?
  • Hania123123 2012.01.04 [12:40]
    Według mnie 4000 brutto ok. Moja znajoma w BGŻ na doradcę hipotecznego startowała i tyle dostała. Miasto 100tys.
  • oliviaaaa 2012.01.04 [15:15]
    Może ktoś pracował w banku pocztowym? Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Stanowisko opiekun klienta. I nie wiem co o tym sądzić... Warto tam pracować? Pensja niska 1500 b+ prowizja (w małym mieście). Wcześniej pracowałam w żaglu praca fajna, (pensja niska +prowizja ściema). Jak to jest z pozyskiwaniem klientów... Tłumaczono mi że jedna osoba będzie danego dnia obsługiwać klientów przychodzących, a druga ma w tym czasie szukać nowych klientów. ( na zmianę)Co mi sie niestety nie podoba... Bo co mam chodzić z ulotkami lub bawić się w akwizytora...Może jakieś rady? Doświadczenia macie z tym ? Proszę o odpowiedz.

Mam tez rozmowę w credite agricole Może jakieś doświadczenia z ta firma macie? Jakiej pensji mogę się spodziewać na początku?
  • IDEA BANK Kasjer 2012.01.04 [18:51]
    witam, czy ktoś może napisać kilka słów o pracy w Idea Banku na stanowisku kasjera? (miasto ok 200 tys mieszkańców). Jakie zarobki, jakie godz pracy, czy są plany sprzedażowe, jaka umowa o pracę? pls o wszelkie info o tym stanowisku, bardzo pilne
  • IDEA BANK kasjer 2012.01.04 [18:56]
    witam, poszukuje pilnie informacji nt pracy w Idea Banku na stnowisku kasjera? jakie są zarobik, jakie godz pracy (czy dużo obowiązkow poza godz pracy), czy są plany sprzedażowe? praca w mieście ok. 200tys mieszkanców, pls o pilne info, zwłaszcza od osób pracujących już w Idea Banku
  • krajowy rejestr karny 2012.01.04 [21:27]
    Witam,
    czy bank-pracodawca ma prawo sam wystąpić z zapytaniem do KRK o prcownika bez wypełnionego i podpisanego przez pracownika formularza "zapytanie o osobe"
  • ALiM 2012.01.04 [22:50]
    DO OLIVIAAAA

Widzę, że masz taka samą propozycję jak ja i tak samo się zastanawiasz... Ja jutro ide podpisac umowe a w pon jade na szkolenie. Stwierdzilam,ze wezme to, chociaz cos w cv sobie wpisze, tez mi sie nie podoba ta praca w terenie. Pani Dyrektor mi tlumaczyla zebym sie tym tak nie przejmowala, bo mam narazie umowe na okres probny i jak mi sie nie spoodba to po 3 mcach moge zrezygnowac. Niby pozyskiwanie klientow budzetowych a nie prywatnych wiec to zawsze jest troche latwiejsze. Pracowalam troche w ubezpieczeniach wiec tam tez jest masakra z tym pozyskiwaniem klientow, ale utu jest chociaz jakas podstawa. Proponowali Ci tez szkoleniowe w pierwszych 2 miesiacach?? Dodatkowo do pensji 1000zl i 500zl?
  • oliviaaaa 2012.01.05 [15:57]
    Do Alim
    U nas potrzebują 2 miejsc. Pan z którym miałam rozmowę kwalifikacyjna tłumaczył że jedna osoba ma danego dnia siedzieć w palcówce i obsługiwać a 2 ma działać...i w ogóle miałam wymieniać jak dotrę do klienta i takie bla bla . Wymieniałam co się dało ulotki, pozyskiwanie prze znajomych, reklamy, ogłoszenia ale to lipa trochę. Bo to taj jak akwizycja... i namawianie... Wiadomo ze nie ma nic za darmo.

Alim podaje moja pocztę napisz to pogadamy eska86@gmail.com
  • CREDIT AGRICOLE 2012.01.05 [19:14]
    Proszę o info od osób ,które są pracownikami ewentualnie osób ,które były na rozmowie kwalifikacyjnej w woj.mazowieckim.
    O etapy jakie są i ile ich jest
    O co pytają
    czego wymagają
    ile można wynegocjować wynagrodzenia
    DZIĘKUJĘ z góry za pomoc
  • pytanie o bph 2012.01.06 [07:55]
    mam propozycje tam, ale slyszlam ze nie daja umow na czas nieokreslony czy to prawda? Bo jesli tak to nie ew to wchodzic
  • IDEA BANK kasjer 2012.01.06 [10:44]
    witam, czy nikt nie napisze kilka słów o pracy na tym stanowisku? smutas.gif
  • xy58 2012.01.06 [15:32]
    na szkolenie jade z placowki franczyzowej Eurobanku
    dostalem plany sprzedazy i wydaja sie one nie realne oczko.gif
    pisze ze jak 2 miesiace nie realizuje planu to umowe rozwiazuja ?
    jak to wyglada w rzeczywistosci ...

• Przyszly Pracownik 2012.01.06 [18:53]
    Do XY 58

Z tego co wiem od Znajowej, Ktora tam pracowala to plan miala na placowke a nie indywidualny, minimum 100 tyś zł aby placowka byla rentowna a od 200 tyś miały premie, której nie wyrabiały. Czy masz do podpisania lojalkę związana ze szkoleniem? Jak wysokie masz plany i na co one są, tylko gotówka czy tez obejmuja inne produkty?
    Co do zwolnien to wydaje mi sie ze decydujacy glos bedzie mial wlasciciel placowki, trudno przeciez w ciagu 2 miesiecy ocenic pracownika w koncu musisz miec czas na wdrozenie sie.
  • Hania123123 2012.01.06 [23:53]
    Witam. W moim mieście otwierają IDEA BANK. Jest więc możliwość aplikowania na rożne stanowiska.
    Chciałam się dowiedzieć od kogoś kto tam pracuje jakie jest wynagrodzenie na poniższych stanowiskach i czy każde ma plany sprzedażowe? Stanowiska to:
    kasjer, asystentka oddziału i office manager?? Najbardziej interesowałoby mnie to ostatnie ale biorę pod uwagę wszystkie. Z góry dziękuję za pomoc.
  • TakaAnna86 2012.01.07 [14:28]
    "W większości banków pracując na kasie musicie sprzedawać. Tak więc czy jest to stres? Owszem, ale taka jest sprzedaż. Czasy "obsługiwaczy" w oddziałach się skończyły"

Coza bzdury. Przez takich jak ty pracuje w banku i musze wciskac ludziom zamiast im pomagać wybrać różne produkty. Skończyłam ekonomie i w banku moja praca nie różni się od sprzedawcy w sklepie. To przez takich jak ty którzy dla korporacji gotowi są sprzedać znajomych i rodzine praca w bankach zatraciła swój pierwotny sens.
    Słuchaj mały człowieczku Bank ma doradzać, a nie sprzedawać. To instytucja zaufania publicznego. Banki zatrudniaja takich jak ty bo wiedzą, że ci zrobią wszystko dla nich.
    Ja mam wiedze większą niż ty, skończone studia ekonomiczne i nadaje się do pracy w banku, ale przez system ktory psują takie sprzedawczyki jak ty banki zatrudniają nie osoby które mają wiedze, ale które chca wciskać to co im karzą.
    Pisze to do ciebie i innych osób którym wydaje się ze są fajni bo umią wciskać.

• mikalika 2012.01.07 [15:45]
    popieram wypowiedź powyżej. ja tez mam dosc takiego podejscia do klienta ktoremu bez serca należy wcisnać wszystko, nawet jesli okaże się to gównemsmutas.gif
  • bank director 2012.01.07 [19:02]
    TakaAnna86

Dziecko, po nicku poznaje ze masz 25 lat.... jeszcze wiele przed tobą, skocznylaś studia i niestety zderzylaś sie z rzeczywistościa...

Doradzają to doradcy inwestycyjni, są to fachowcy z 10-20 letnim doswiadczeniem i pensją
  • zainteresowana idea bank 2012.01.07 [20:14]
    witam wszystkich
    przyłączam się do pytania o prace w idea banku. ten ban otworzył niedawno sporo placówek w różnych miastach i jest trochę ogloszeń. Najbardiej zainteresowana jestem stanowiskiem Analityk Finansowy-warszawa (jaka pensja?) ale także ciekawie brzmi stanowisko Office Manager (oddział).

Napiszcie prosze jesli macie jakies doświadczenie w tym banku... warto?
  • Hania123123 2012.01.07 [20:19]
    No właśnie mnie też to interesuje. Moje pytanie dotyczy kasjera i office managera. Jaka praca i jakie zarobki. Obecnie pracuję od 10 lat w innym banku i nie wiem czy warto zmieniać pracę.
  • zainteresowana idea bank 2012.01.07 [20:35]
    do hania123
    a w jakim miescie szukasz pracy w idea bank?
    tzn w wawie czy gdzieć indziej?
  • Hania123123 2012.01.07 [20:42]
    W 100 tys. w kujawsko-pomorskim. Słyszałam, że kasjer i office manager nie maja planów a to dla mnie teraz priorytet. Mnie kusi ten office manager. Może być ciekawa praca. Ciekawe jaka pensja??
  • zainteresowana idea bank 2012.01.07 [20:56]
    dokładnie mam te same odczucia
    najwazniejsze ze bez planów
    no i ciekawa jestem pensji
  • TakaAnna86 2012.01.07 [21:02]
    Panie/Pani bank director
    Studia oraz praktyki w 2 bankach dały mi wystarczająca wiedze aby pracować w banku i DORADZAC. To właśnie błędna polityka Dyrektorów i kierowników doporowadziła do sytuacji w której w oddziałach pracują socjolodzy, pedagodzy i inni specjaliści od niczego.
    Osoby, które skończyły ekonomie, mają wiedzę i chcą się nią rzetelnie dzielić przegrywają ze "sprzedawczykami" których jedyną umiejętnością jest wola "wciskania". W moim oddziale pracuje taki "sprzedawczyk" który ma najlepsze wyniki, a którego wywaliłabym na zbity pysk. Uwaga ukończył licencjat z administracji. Kierowniczka go nie zwolni bo chłopak "sprzedaje" co ona karze. Większość moich znajomych z roku od kilku miesięcy szuka pracy lub pracują za 1200 zł hipermarketach, stacjach benzynowych lub jako przedstawiciele handlowi. Uważa Pan/Pani, że to jest sprawiedliwe i normalne. W banku powinny pracować osoby, które mają wiedze, której nie da się poznać na 2 tygodniowym szkoleniu.
  • Hania123123 2012.01.07 [21:13]
    zainteresowana idea bank zobacz co znalazłam. http://forum.gazeta.pl/forum/w ,383,124847692,131691093,Re_Opinie_o_Idea_Banku.html?v=2 Opinie niezbyt przychylne. Kadra jakaś niedouczona no i brak jakichkolwiek standardów. U mnie w pracy jak się mówi, że oddzwonię to się może walić i palić i nawet jak sprawa nie została wyjaśniona to się dzwoni i informuje o tym. Z drugiej strony to nowy bank więc może ta kadra jeszcze niezbyt wyselekcjonowana. Osobiście nie wyobrażam sobie takiego podejścia do sprawy.
  • zainteresowana idea bank 2012.01.07 [21:29]
    do Hania123
    niestety o wielu bankach można czytac takie skargi ze strony klientów, w obecnym banku, w którym pracuje (centrala-wawa) mam bezpośrednią stycznośc z dzialem reklamacji i co tam przychodzi to ...glowa mala
    czasem sama na miejscu tych klientów nieżle bym sie wkurzyła
    na niekorzyśc z pewnością przemawia fakt że włascicielem jest czarnecki, to naprawde cwany lis...

a poza tym to mało jest opini o IB ze strony pracowników
    szkoda
  • Hania123123 2012.01.07 [21:32]
    No w sumie racja zbulwersowani częściej napiszą niż Ci zadowoleni usmiech.gif Szukam i szukam ale mało informacji w necie.
  • zainteresowana idea bank 2012.01.07 [21:46]
    http://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html? thread_id=2223838&strona=1

tu jest trochę wiadomości, chociaz nie ma na temat office managera
    pozdr

Odpowiedz na ten temat

Pokaż więcej