Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycik23

Praca w Betterware

Polecane posty

Gość zycik23

Czy ktoś z nimi współpracuje? czy warto? jak sie sprzedaje te produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_nia73
Ja jestem przedstawicielem tej firmy od kilku lat Jeśli dobrze czujesz sie w sprzedaży bezpośredniej, lubisz kontakt z ludźmi, masz ochotę na dodatkowy zarobek to POLECAM Produkty są różnorodne, dla domu, dla urody i w przystępnych cenach - co sprawia , że sprzedają sie naprawdę dobrze W porównaniu z Avon czy Oriflame Betterware wypada ostatnio najlepiej Zasady współpracy są jasne i proste, nic ukrytego Nikt nikogo tu nie może oszukać, zarobki są zależne tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania Mnie podoba się jedno- to praca bez szefa, sama decydujesz jak i kiedy pracujesz lub tego po prostu nie robisz = żadnych wymagań - ja lubię wolność w podejmowaniu decyzji:) Jeśli chcesz więcej się dowiedzieć to zapraszam na moją stronę http://betterware-poland.com.pl/ Zapisz się i dołącz do zadowolonych i nieźle zarabiających przedstawicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_lalka_nieduża
Ja też gorąco polecam Betterware to fajna i niezobowiązująca sprawa Szczególnie teraz gdy jest okres promocyjny i za zapisanie się za 1zł dostaje się prezent do pierwszego zamówienia Jeśli interesują was szczegóły i chcielibyście kupować te produkty az 30% taniej albo jeszcze je sprzedawać to zapraszam skontaktujcie sie ze mną - szczegóły znajdziecie TUTAJ http://betterwarepraca.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_lili
o fajne rzeczy mają na święta a co jaki czas są nowe katalogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_nia73
katalogi na każdy miesiąc nowe wiele ofert się powtarza, sporo jest nowych produktów - w kazdym katalogu , zawsze jakieś korzystne promocje nawet do 60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdcgfg
do mnie do pracy przychodzi przedstawicielka tej "firmy"...niektóre koleżanki coś tam kupiły,niestety:( jeden wielki szajs i drogo:( od 3-4 miesięcy przynosi tylko katalogi ale nikt niczego nie zamawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebekasska
Nie zgodzę sie- używam chemii do sprzątania tej firmy i innej nie kupuje, tak jest dobra I mam kilka gadżetów do kuchni- foremki do galaretek z pokrywkami! nigdzie takich nie znalazłam a sa cholernie praktyczne , wieszaczki ze stali nierdzewnej- zapłaciłam ok 10 zł za 2 sztuki- to drogo? W castoramie bardzo podobne były za 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 piętro....
ja kupiłam płyn do czyszczenia srebra-lipa,tarke z pojemnikiem-chyba tylko do warzyw gotowanych,pokrowce na ubrania-już wyrzuciłam bo sie porwały a miała je naprawde krótko...efekt niczego już tam nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebekasska
Mam pojemniki o których piszesz już rok i są całe :) może użytkowałaś niezgodnie z przeznaczeniem? i chyba nie wiesz że mają gwarancję satysfakcji- jak ci nie pasowała tarka to mogłaś ją oddać ja tak zrobiłam ze stojakiem na obuwie bo źle zmierzyłam i do szafy mi nie wszedł pieniądze dostałam od razu od koleżanki co mi go sprzedała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
No dobra, produkty za rewelacyjnie niska cenę. A jak wyglądają zarobki, jest to prowizja od sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarabiasz na "czysto" 23% od zamówienia. A kwota, którą możesz zarobić zależy tylko do Ciebie ;) gg1309786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-mail który się wyświetla u góry koło nicku jest nie aktywny :P nie mam takiego xD m.koleda90 @ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga109
zawsze można coś dorobić,jest to cenne w tych czasach kiedy bezrobocie wzrasta.Jeśli są chętni to proszę o kontakt -pokieruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga109
jaga27@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan gość
Chciałbym oznajmić wszem i wobec że wraz z żoną Marią zaangażowani jesteśmy w plan marketingowy Betterware . Dla tego chciałbym podziękować wszystkim kolegom i koleżankom za propozycje współpracy z innymi firmami . W tym krótkim info chciałbym przypomnieć że w przeszłości zdobywaliśmy szlify menadżerskie w bardzo znanej firmie suplementacyjnej . Promowaliśmy zdrowie i biznes ... dlatego chylę czoła przed kolegami którzy działają w suplementach .Po 7 latach działania jako dyrektorzy regionalni wiemy jak trudna jest ta branża . W między czasie próbowałem też sił w biznesie tzw matrycowym .....był nawet sukces .... lecz dziś firmy już niema podobnie jak innych firm działających w planie matr Dlatego podjąłem ostateczną decyzję o współpracy z Betterware . Czasami tzw Toop Liderzy pytają mnie dlaczego zająłem się takim cyt "biznesikiem z tymi katalogami " A dlatego że dla mnie jest to najprostszy MLM na dzień dzisiejszy . Łatwość rekrutacji , co miesiąc nowy katalog z produktami codziennego użytku http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0814/ w bardzo atrakcyjnych cenach . Promocje , wyprzedaże , konkursy np "Łatwy Start" itp powodują ze ludzie chętnie się zapisują . Większość osób zbiera zamówienia , często sprzedaje. Ale doświadczony menadżer który pozna plan marketingowy . Betterware idzie jak " torpeda" jest plan który w pierwszym miesiącu współpracy wygenerował nam 2500 zł dochodu pasywnego . Że plan działa dowiedzieliśmy się po 5 miesiącach kiedy moja żona Maryla została dyrektorką a w niedługim czasie zrobiliśmy oboje kwalifikację na konferencję zagraniczną na Teneryfę Zrobiliśmy to bez kosztownych wyjazdów na iventy , szkolenia , spotkania z ekspertami lecz zrobiliśmy to organiczną praca w terenie , praktycznie na miejscu . Po doznanej porażce w poprzedniej firmie znów uwierzyliśmy w siebie i system .Tym razem przestaliśmy mówić o pieniądzach lecz zaczęliśmy zarabiać pieniądze . Chciałbym tez nadmienić że z tą firmą czujemy się bezpiecznie gdyż firma ma 80 lat tradycji na świecie a w Polsce 7 lat zarządzana przez bardzo doświadczonych menadżerów Michała Mierzwińskiego i Renatę Fraczkiewicz. Firma Betterware ma bardzo wysokie notowania o czym możesz przeczytać np w MLM Manager Daniela Kubacha . W najbliższym czasie będziemy mieć do dyspozycji rewelacyjny program samochodowy . Reasumując , jeśli jesteś pracowity , systematyczny konsekwentny w działaniu to jest to temat dla Ciebie .. Z tą firmą nie da się nie zarabiać !!!!!!!! Kończąc chciałbym kolegom i koleżankom z innych firm pogratulować wytrwałości i postawy życząc zarazem wielu sukcesów. Napewno spotkamy się na ciepłych wyspach popijając kolorowe drinki . Zainteresowane naszą historią osoby zapraszam do kontaktu na stronie www.galwa.eu Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym oznajmić wszem i wobec że wraz z żoną Marią zaangażowani jesteśmy w plan marketingowy Betterware . Dla tego chciałbym podziękować wszystkim kolegom i koleżankom za propozycje współpracy z innymi firmami . W tym krótkim info chciałbym przypomnieć że w przeszłości zdobywaliśmy szlify menadżerskie w bardzo znanej firmie suplementacyjnej . Promowaliśmy zdrowie i biznes ... dlatego chylę czoła przed kolegami którzy działają w suplementach .Po 7 latach działania jako dyrektorzy regionalni wiemy jak trudna jest ta branża . W między czasie próbowałem też sił w biznesie tzw matrycowym .....był nawet sukces .... lecz dziś firmy już niema podobnie jak innych firm działających w planie matr Dlatego podjąłem ostateczną decyzję o współpracy z Betterware . Czasami tzw Toop Liderzy pytają mnie dlaczego zająłem się takim cyt "biznesikiem z tymi katalogami " A dlatego że dla mnie jest to najprostszy MLM na dzień dzisiejszy . Łatwość rekrutacji , co miesiąc nowy katalog z produktami codziennego użytku http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0814/ w bardzo atrakcyjnych cenach . Promocje , wyprzedaże , konkursy np "Łatwy Start" itp powodują ze ludzie chętnie się zapisują . Większość osób zbiera zamówienia , często sprzedaje. Ale doświadczony menadżer który pozna plan marketingowy . Betterware idzie jak " torpeda" jest plan który w pierwszym miesiącu współpracy wygenerował nam 2500 zł dochodu pasywnego . Że plan działa dowiedzieliśmy się po 5 miesiącach kiedy moja żona Maryla została dyrektorką a w niedługim czasie zrobiliśmy oboje kwalifikację na konferencję zagraniczną na Teneryfę Zrobiliśmy to bez kosztownych wyjazdów na iventy , szkolenia , spotkania z ekspertami lecz zrobiliśmy to organiczną praca w terenie , praktycznie na miejscu . Po doznanej porażce w poprzedniej firmie znów uwierzyliśmy w siebie i system .Tym razem przestaliśmy mówić o pieniądzach lecz zaczęliśmy zarabiać pieniądze . Chciałbym tez nadmienić że z tą firmą czujemy się bezpiecznie gdyż firma ma 80 lat tradycji na świecie a w Polsce 7 lat zarządzana przez bardzo doświadczonych menadżerów Michała Mierzwińskiego i Renatę Fraczkiewicz. Firma Betterware ma bardzo wysokie notowania o czym możesz przeczytać np w MLM Manager Daniela Kubacha . W najbliższym czasie będziemy mieć do dyspozycji rewelacyjny program samochodowy . Reasumując , jeśli jesteś pracowity , systematyczny konsekwentny w działaniu to jest to temat dla Ciebie .. Z tą firmą nie da się nie zarabiać !!!!!!!! Kończąc chciałbym kolegom i koleżankom z innych firm pogratulować wytrwałości i postawy życząc zarazem wielu sukcesów. Napewno spotkamy się na ciepłych wyspach popijając kolorowe drinki . Zainteresowane naszą historią osoby zapraszam do kontaktu na stronie www.galwa.eu Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan wlasnie takich ludzi jak ty nam tutak potrzeba!!! Ludzi światłych, z otwartym umysłem, kochających to co robią, kochającuch MLM:) PS. Jeśli Ty i żona Marylka szukalibyście kiedyś faceta do trójkąta, to sie polecam, mam doświadczenie w układach 2M + 1K ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne Betterware, to mlm-owski syf. Piramida finansowa, która ma za zadanie wyłudzić forsę od naiwniaków. Nie dajcie się tym mlm-owskim naciągaczom i żebrakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pan Viktor: Jedyne doświadczenie jakie ty posiadasz zawszony ruski cieciu, to dawanie duupy żulom i cwelom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Bogdan1962: Jeśli myślisz mlm-owski żebraku, że ktoś uwierzy w te twoje opowiastki o pasywnych dochodach to jesteś głupszy niż ustawa przewiduje :) Z resztą co ja gadam, bo nikt nie przeczyta tych twoich przydługaśnych wypocin. Upierdliwych akwizytorków ludzie unikają jak ognia. Wiem to po sobie, bo sam opędzam się od nich jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana S
Mlm, to dla mnie najlepsza opcja. :) Sama jesteś sobie szefem - i ja to lubię. Z Betterware współpracuję od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Zasada jest jedna - jak ktoś przyłoży się do pracy, to nie może mu się nie udać. Osoby, które poddają się po pierwszej "porażce", nie poradzą sobie w takim biznesie. Duża różnorodność produktów sprawia, że łatwo ze sprzedaży uzyskać ciekawą prowizję. Mamy świetny plan marketingowy. Jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam www.bluenature.betterware.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sama jesteś sobie szefem" :D hahahaha Nie ma to jak powtarzać brednie zasłyszane podczas szkolenia w kawiarni :) Takim samym "szefem" jest też bezrobotny szukający wsparcia w MOPS :) Przestań pieprzyć bo tylko się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie otrzymałam pierwszą paczkę i rozczarowanie, bez rabatu gra nie warta świeczki. Zdobycie 100 punktów i bezpłatna paczka, to wydatek 331 zl, z tego "szumny zarobek" 30 zl. W opiniach lub reklamie przeczytałam, że kupuje produkty z rabatem 30 procent, mnie wyszło 23. Wnioskuje, że zarobił ktoś inny . Niestety jest to piramida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty rzeczywiście drogie i nie najlepszej jakosci: pokrowiec na deskę do prasowania farbuje. Krótki czas na reklamację spowodował, że nie zdążyłam odeslać. W avon na taką operację mam 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianaS
To nie jest piramida :) piramidy są w naszym kraju nielegalne. Jeśli chodzi o zamówienie za 100 pkt, to jest to ok. 260zł brutto, z czego zarobek na czysto, to jakieś 70zł chyba. Marża katalogowa, to 30%, więc faktycznie płacimy cenę niższą o 23% od katalogowej. Jeśli są zastrzeżenia do jakości produktów, to można złożyć reklamację, warto wcześniej skontaktować się z działem obsługi. Miesięczny termin odesłania towaru obowiązuje bez podawania przyczyny zwrotu. Jeśli towar jest wadliwy, obowiązują przepisy dotyczące reklamacji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja mam pytanie. Ok rozumiem , zamawiamy , sprzedajemy, można sobie dorobić do pensji. Tylko... Czy możemy sprzedawać, bez prowadzenia działalności gospodarczej? A co z Urzędem Skarbowy? Przecież mamy z tego dochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betterware - Zapraszam

Zapraszam, jestem przedstawicielem betterware, chętnie pomogę w pierwszych krokach. 

Wysyłam materiały na start. 

www.betterwaremalopolska.pl

Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×