Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kroopeczkaa

Praca w IBDF - opinie???

Polecane posty

Znacie kogoś kto pracował lub same pracujecie w IBDF? [www.ibdf.pl] chciałabym dowiedziec sie czegoś odnosnie warunkow pracy w tej firmie, jak to wygląda ? Jutro jadę na szkolenie i nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak? Warto z nimi współpracować, czy to jakaś ściema? Napisz(cie) proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanie
dziewczyny napiszcie co wiecie na temat tej firmy i jak wyglądało szkolenie. Czy warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiwani
piszcie.. mam mało czsu na decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiwani
był już ktos na szkoleniach managerskich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobelcia
I jak byłyście na szkoleniu? jakie macie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda8061
Podbijam. Mam zaproszenie na rozmowę, jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka66
witam Firma IBDF nowa??? ale stara gwardia nią kieruje ... Odeszli już z OVB i EFS i teraz działają tutaj w IBDF Katowice. NIE WARTO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majeczko powiedz cos wiecej szkolenia zarobki system pracy szkoda czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje 2 miesiące, zarobki przyzwoite, nie bede wyhwalał jakoś niesamowicie bo to nie na tym polega. Jeśli ktoś chce, może zarobić dużo, praca jest ciekawa, czasem bywa irytująca- wiadomo kontakt z klientem nie każdemu to pasi- podstawowa wypłata + prowizje przy minimalnym wkładzie 10-12h tygodniowo dają możliwość dorobienia kolo 1000-1500zł miesięcznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na szkoleniu podstawowy organizowanym przez tą firmę i powiem wam szczerze że jestem pozytywnie zaskoczona podejściem do współpracowników jak i klientów.. Szkolenie co prawda było 2 dniowe wyjazdowe w pełni opłacone przez tą firmę. Aż jestem ciekawa jak mi się tam kariera będzie rozwijała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka0099
Hej czy mogłabyś powiedzieć więcej na temat tego szkolenia? Czy po wzięciu w nim udziału jesteś do czegos zobowiazana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatqa
Ja jadę za parę dni ale coś niecoś wiem. Moim zdaniem to świetna alternatywa dla osób, które potrafią sobie radzić z ludźmi, a jeśli nawet nie do końca potrafią- to najwyżej praca na krótką metę ale nic do stracenia:) Dobre zarobki i łatwa praca- robisz mega prostą analizę polegającą na zaznaczaniu kratek w ankiecie i ładnie się uśmiechasz, a jak ktoś zgodzi się na BEZPŁATNE spotkanie w sprawie doradztwa ( z osobą szczebel wyżej) to czy się zgodzi na proponowaną umowę czy nie to ty dostajesz stówę. Za całą godzinę rozmowy;)) w miesiącu twoi przeanalizowani klienci muszą podpisać co najmniej trzy umowy( za to dostajesz prowizję dodatkową;) co z kolei jest banalnym wykonaniem biorąc pod uwagę produkty oferowane przez firmę. Polecam nie tylko do pracy ale i do współpracy- załatwiają wszystko za Ciebie, nie musisz sie znać, a oferty dużo korzystniejsze niż w bankach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatqa
Tak patrzę na to co napisałam i poczułam się jak bot reklamujący firmę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritala
Szwendać się po ludziach i wypełniać ankiety też mi brawurowa kariera. Byłam na podobnej rozmowie i trzeba namawiać znajomych i ich znajomych do przeprowadzenia ankiety dot gospodarstaw domowego na co sie wydaje, jakie koszty. To nie praca za biurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatqa
"Szwendać się po ludziach i wypełniać ankiety też mi brawurowa kariera." Przynajmniej są jakieś perspektywy:) ale zawsze można posiedzieć na kasie w stokrotce...jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też pracowałem w ibdf przez miesiac. jestem wyczulony na punkcie nlp, a szef firmy stosuje to nie tylko na klientach, ale rowniez na pracownikach. Trzeba chodzic po znajomych, potem po znajomych znajomych, zbierac polecenia. no coz, praca z klientem jest ok, ale naciaganie na polecenia nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również byłam na dwu dniowym szkoleniu wbytomiu, wszystko fajnie płacą za hotel, ludzie nisamowicie przyjemni! po powrocie, zaczeły sie spotkania... kiedy poszlam do kilku znajomych okazalo sie ze nikt niejest czyms takim zainteresowany. jedynie moj chlopak chcial mi pomoc i zostac moim pierwszym klientem, chcial ubezpieczenia w banku wyliczyli mu za x zl a w ibdf za 3 krotnosctej kwoty, a idea firmy jest to zeby pokazac ludziom ze mozna taniej, co sie niestety okazalo ze nie. pozniej postanowiłam zakonczyc ta praca poniewaz szkoda bylo opowiadac o tych analizach, gdzie ludzie juz po dwóch stronach byli znudzeni...ale oczywiscie jezeli ktos ma czas, to super praca :) poza tym jak bylam na spotkaniu informacyjnymw moim miescie bylo 7 os. a tylko 3 pojechly... po powrocie zostałam tylko ja, mialam kontakt z ludzmi z innych miast co tam byli i z tego co wiem to nikt z osob ktore wtedy wyjechaly nie podjął pracy z ta firma :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama28
Co do kwestii związanej z zobowiązaniem za szkolenie 2 dniowe to faktycznie tak jak mówili na szkoleniu informacyjnym nie trzeba za nic płacić, oni w pełni przejmują koszty na siebie :) Tak jak wcześniej pisałam (2013-10- 08 23:16:01 ) byłam na tym szkoleniu 2 dniowym i faktycznie mi się spodobało. Zrobiłam już 12 analiz od tego czasu i 112 jednostek pracy (choć do tej pory nie wiem czym są te jednostki) za kilka dni mam dostać wypłatę więc zobaczę czy faktycznie firma jest na tyle wypłacalna. Mam swojego opiekuna (managera T.S) co prawda młody ale widać że sporo doświadczenia w tej firmie zebrał. Czytałam tu kilka waszych komentarzy i faktycznie praca dla osób które mają troszkę czasu na tego typu sprawy plus trzeba mieć sporo kontaktów żeby móc wystartować. Pozdrawiam dama28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję w IBDF od dwóch miesięcy. Szkolenie wyjazdowe dwudniowe za darmo, dwa razy w tygodniu szkolenia dla pracowników, na których ćwiczy się analizy/doradztwa oraz mówi się o produktach oraz o ważnych sytuacjach z rynku finansowego. Nie każdy sobie poradzi, nie każdy się utrzyma. To wymagająca praca, szuka się odpowiedniej OSOBOWOŚCI, a nie kwalifikacji. Sporo kontaktów faktycznie pomaga, ale nie jest to żaden obowiązek - ja zaczynając w firmie miałem kontaktów ok 500, ale co z tego, skoro 480 to dziewczyny przed 18, studenci i ludzie, dla których nic nie mogę zrobić. Najważniejsze jest to, żeby odpowiednio na to patrzeć. Nie wciska się niczego na siłę, nie biega się za klientem oraz nie sprzedaje się niczego, co dla klienta nie jest potrzebne. Nie wiem jak inni, ale ja osobiście bardzo nie lubię płacić za coś, czego nie potrzebuję i tym samym kieruję się sprzedając to, czego oczekują klienci. Np odnośnie emerytur - nie każdy wie, że dostanie 100% emerytury tylko wtedy kiedy będzie posiadał nie tylko I i II, ale również III filar!:) Praca jest świetna, wyjazdowe szkolenia, np do Warszawy do giganta finansowego lub do Makowa Podhalańskiego do prywatnego domu założyciela firmy. Ludzie są w tej firmie niesamowici, a sama idea mlm - budować karierę ze swoimi znajomymi.. jest cudowna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) niebawem udaje sie na szkolenie 2 dniowe, mam zamiar poswiecic sie tej pracy tzn potraktowac ja jako glowne zrodlo dochodu. chcialbym poznac opinie osob ktore tam pracuja gdyz dosc niewiele moge znalezc w internecie. poprosze o kontakt na ewelinka889@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnosnie postu wyzej :) wdarla sie blad w adresie e-mail -> poprosze o kontakt na ewelinka886@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradcar
Jak widzę posty typu "trzeba chodzić po znajomych i ich naciągać" bądź "ludzie po 2 stronach analizy są znudzeni" szlag mnie trafia. Trzeba pamiętać, że to praca nie dla wszystkich, odpowiednie zarobki są ale za odpowiednią pracę. Jeżeli ktoś liczy, że przyjdzie poudaje troszke i zarobi kokosy to niech lepiej od raz wraca na kase do biedronki. Taką prace też ktoś musi wykonywać. Trzeba chodzić po znajomych i ich naciągać? Naciągać na co? Na to że mają perspektywę zbudowania trzeciego filaru? zbudowania kapitału dla dziecka? zaoszczędzenia kilku złotych i zarobienia więcej niż 3% w skali roku? gdzie tu naciąganie? Produkty które są sprzedawane są od niezależnych firm, każdy przeciętny kowalski równie dobrze może pójść do takiej firmy i skorzystać z dokładnie tego samego produktu. Pytanie dlaczego tego nie robi? Bo nie jest tego ŚWIADOMY. W Polsce świadomość rynku finansowego jest zabawna a wręcz śmieszna. Nie wciskamy nikomu nic na chamca, każdy widzi produkt i sam wybiera to co dla niego odpowiednie. " Szwendać się po ludziach i wypełniać ankiety też mi brawurowa kariera. Byłam na podobnej rozmowie i trzeba namawiać znajomych i ich znajomych do przeprowadzenia ankiety dot gospodarstaw domowego na co sie wydaje, jakie koszty. To nie praca za biurkiem." Nikt nigdzie nie zapewnia że to praca za biurkiem. "... jedynie moj chlopak chcial mi pomoc i zostac moim pierwszym klientem, chcial ubezpieczenia w banku wyliczyli mu za x zl a w ibdf za 3 krotnosctej kwoty, a idea firmy jest to zeby pokazac ludziom ze mozna taniej, co sie niestety okazalo ze nie. pozniej postanowiłam zakonczyc ta praca poniewaz szkoda bylo opowiadac o tych analizach, gdzie ludzie juz po dwóch stronach byli znudzeni...ale oczywiscie jezeli ktos ma czas, to super praca" Co do ubezpieczenia trzeba brać pod uwagę, że nie w każdym przypadku można faktycznie wycenić je taniej choć z reguły tak jest. Ludzie po dwóch stronach analizy znudzeni? No coż sorry, ale źle prowadziłaś analizy. Faktycznie to takie typowo polskie zachowanie, poddać sie od razu zamiast sprobować coś zmienić :) Ja nikogo namawiał nie będę. Sam pracuje od dłuższego czasu i jestem zadowolony, dostaje adekwatne wypłaty do tego co robię nigdy nie zarobilem mniej niż w poprzedniej pracy na etacie a nigdy też nie poświęciłem na to 40h w tygodniu, zawsze było to mniej. Perspektywy awansu są proste i jasne. Wymiencie mi firmy w których faktycznie można szybko awansować bez znajomości? Tutaj jest prosty plan kariery, nie musisz czekać aż zwolni się stołek na który oprócz Ciebie czai sie 1028312 osób. Robisz =Awansujesz =Zarabiasz pieniądze. Branie poleceń od innych? Każda branża oparta na sprzedazy bezpośredniej na tym bazuje. Nie ma czegoś takiego jak gotowa lista klientów którzy na pewno skorzystają. Pracując w banku i dostając przysłowiową "bazę klientów" dostajemy wycinek książki telefonicznej. Suma sumarum, ja pracuje wielu innych pracuje, każdy jest zadowolony, w internecie zawsze znajdzie się wiecej opini niezadowolonych ludzi którym nie wyszło i to na każdy jeden temat, bo tak najprosciej, poddać sie i żyć przeciętnie bo to w naszym kraju modne, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i żyć ponadprzeciętnie. Wybór zostawiam wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lota18
ja pracowałam w IBDF. Jeżeli ktoś lubi taki typ pracy to firma rzeczywiście daje możliwości i szanse rozwoju. Ja niestety nie należę do osób. które czuja się dobrze przy wykonywaniu tego typu pracy. Na początku działalności trzeba bardzo dużo czasu poświecić na szkolenia, dojazdy, organizację, różnego typu spotkania itp i niestety za to wszystko pieniędzy się nie dostaje tylko za jednostki pracy i oczywiście są podane progi minimalne aby otrzymać wymarzoną wypłatę. Fakt wszystkie szkolenia są opłacane przez firmę i są naprawdę na wysokim poziomie. Ogólnie praca fajna jak ktoś lubi taką formę kontaktu z klientem oraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ludzie po dwóch stronach analizy znudzeni? No cóż sorry, ale źle prowadziłaś analizy" Już mi znajomy, którego bardzo lubię wyjechał z tą ich analizą to się dowiedział swoje... I to nie koleżanka prowadziła źle rozmowy tylko nie każdy ma ochotę na jakieś szopki. Nie wiem kto inteligentny chodzi po znajomych i odgrywa takie scenki. Mało tego kto inteligentny tego słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1823
Jeżeli chodzi o IBDF to pracowałam w tej firmie i ogólnie jeżeli ktoś lubi tego typu pracę to ok. Firma sama w sobie daje fajne możliwości i rzeczywiście szkoli swoich pracowników. Jednak wszystko zależy od tego kto będzie stał na Tobą. Jeżeli trafisz na menadżera, który nie będzie sobie radził z powierzonymi jemu zadaniami to niestety twój start w firmie będzie trudniejszy i o wiele dłużej bd musiał być zależnym od swojego szefa. Firma na początku oferuje wybór swoich własnych współpracowników według potrzeb. Natomiast co się później okazuje mamy jedynie wpływ na to kto jest pod nami natomiast na to kto jest już wyżej niestety nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, interesuje mnie to jak ta firma zarabia na umowach ktore podpisuja klienci, bo jesli jest tylko firma ktora prowadzi klienta do odpowiedniego ,, okienka" i ma z tego pieniadze, to mnie to troszke zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i mnie nie perzyjęli. Powiedzieli że to nie dla mnie. Jestem zdziwiona bo myślałam że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu byłam na 2dniowym wyjeździe z IBDF i po kilku godzinach szkoleniach podziękowałam panu Prezesowi, Dyrektorowi i Menagerce. Według mnie jest to zwykłe naciąganie ludzi. Osobiście nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×