Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca w nobilonie

Polecane posty

Gość gość

ktoś ma jakieś doświadczenia w pracy w firmie Nobilon? zastanawiam się nad aplikacją własnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra u nch pracuje i jest bardzo zadowolona. im lepiej pracujesz, tym więcej zarabiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na czym dokładnie polegają jej obowiązki? aplikowała z ogłoszenia na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania fra
Oni przy otwieraniu nowych oddziałów robią rekrutacje na sprzedawce terenowego chwilówek. Mój brat tam pracuje. Nie narzeka. Dokłada sie do domowego budżetu, nawet ostatnio mówił że zaczął odkładać na auto, tak że chyba moznba nieźle zarobić. Ale może niech się wypowie ktoś kto osobiście pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murarka
Pracuje w Nobilonie ale nie w terenowym. No praca jest ciężka, nie wiem jak widzi to Twój brat, ale ja nie narzekam. Dobrze płacą ale trzeba także trochę się wykazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brulinka
jeśli lubisz pracować, jesteś obowiązkowy i zmotywowany to już połowa sukcesu. a jak do tego masz fajnego przełożonego to w ogóle nie ma się o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh no wlasnie mnie najbardziej zastanawia, jacy ludzie pracuja w nobilonie... czy dam rade sie z nimi dogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samaaa
Praca w porządku płacą na czas i to całkiem sporo. Wiadomo to ile zarobisz zależy od wyników ale da sie spokojnie wyżyć. Co do ludzi to spotkać można przeróżnych. Młodych starych doświadczonych i tych mniej doświadczonych tak naprawdę nie ma jakiś twardych kryteriów co do przyjęcia kandydatów wszystko zależy od och chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fajnie, ja lubię jak wiem, że jeśli będę zaangażowana to zostanę doceniona finansowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×