Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Limonka23851

Praca w pralni w Niemczech - kto ma jakieś informacje?

Polecane posty

Gość Limonka23851

Cześć dziewczyny jestem ciekawa, czy któraś z Was zna agencję pracy (tymczasowej) Time Work Service w Zabrzu. Mój problem (a raczej brak ich...) polega na tym, że zamierzam wyjechać przez tę firmę do Niemiec, do pracy w pralni, lecz NIGDZIE nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, żadnych opinii. Wydaje mi się to troszeczkę dziwne (może jestem przewrażliwiona...) bo firma istnieje już od paru ładnych lat. A praktycznie każda inna agencja ma w sieci pełno opinii na swój temat (przeważnie negatywnych). Wszystko wydaje się być jak najbardziej spoko - umowa o pracę, wynagrodzenie, badania lekarskie itp. Dostałam nawet namiary na dziewczynę,która już tam pracowała i z optymizmem zachęcała mnie do wyjazdu. Ale nikt nie dzieli się opiniami po powrocie, co mnie troszkę zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jn również proszę o jakąkolwiek informację nt pracy w pralni- Niemcy organizowanej przez Time Work Sernice z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna porażka jeślu chodzi o to biuro. Już kłamią na samym wstępnie, obiecują kokosy, a zarobki zupełnie inne na miejscu. Wiedza pracowników biura jest znikoma, brak kompetencji. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz zdradzić coś więcej? Bo właśnie szukam pracy i możliwe, że skorzystam z oferty tego biura. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona_rozczarowana
Nie polecam tym, którzy za granicę wyjeżdżają bo chcą zarobić naprawdę dobre pieniądze i odłożyć na jakiś cel. Tutaj ani jedno,ani drugie nie jest możliwe. Zarobki porównywalne do średniej krajowej w Polsce. Dodatkowo trzeba się jeszcze za nie utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamujecie mnie trochę tymi informacjami..mało ich jest ale widzę, że same negatywy. Możecie mi coś więcej napisać o pracy czy ciężka, jak z godzinami pracy? Jak na razie to słyszę i czytam same negatywne opinie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona_rozczarowana
Podaj adres e-mail to wyślę Ci więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez chcialam bym sie dowiedziec czegos wiecej o tej firmie, jesli ktos mial przyjemnosc pracy to napiszcie jak to wyglada? Jakie oferuja warunki mieszkalne, czy sama praca w pralni jest do przejscia dla przecietnej dziewczyny i jakies szczegoly o ktorych lepiej pamietac zanim sie zdecyduje na podpisanie z nimi umowy. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemność pracy to źle powiedziane... Zależy do jakiej pralni w Niemczech trafisz, bo z tego co wiem to są trzy. I każda w innym mieście. Trzeba też zaznaczyć, że pracujesz u niemieckiego pracodawcy,ale zatrudniona jesteś u "polskiego", więc wszystkie problemy w pracy musisz rozwiązywać za pośrednictwem rodzimego biura, które nie jest na miejscu. Odnośnie samej pracy w pralni to nie jest ona ciężka, jeżeli kiedykolwiek pracowałaś fizycznie to spokojnie dasz sobie radę. Jednak trzeba natychmiastowo opanować nowe obowiązki i być szybkim a jednocześnie dokładnym, bo Niemcy cały czas patrzą Ci na ręce w trakcie pracy. Inni pracownicy mogą się obijać,ale Ty musisz cały czas pracować bo jesteś obserwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tę Agencję, gdyż wyjeżdżałam z nimi już 2 razy. Jestem bardzo zadowolona. Można zarobić fajne pieniądze. Praca jest ciężka, ale do przejścia. Różnica między Time Work Service, a innymi agencjami jest taka, że podpisujemy umowę o pracę tymczasową, więc wszystkie składki są odprowadzane i że firma "interesuje" się nami po wyjeździe, a nie zostawia na pastwę losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne pieniądze czyli mniej więcej 5 tys zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne pieniądze czyli mniej więcej 5 tys zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaa12
zarobki w granicach 2800-3500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrcze naprawdę jest tak tragicznie? Ja mam jechać już w sobote! Nie chcę tam zarobić kokosów lecz przynajmniej zacząc tam zyc a reszte juz jakos potem ogarnąc. Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do jakiego miasta jedziesz w sobotę? Do Brodenbach może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pracowałam przez tą firmę,mnie się udało i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie firma woli starszych ludzi ktorzy godzą sie na wszystko, duzo osob chce dorobic do emerytury i sa zadowoleni, tak jest w walldorfie, w brodenbach znow mieszanka , co troche ktos sie zmienia, tam jest mlyn, duza rotacja, z kolei w trzeciej pralni praca sezonowo. agencja jest taka sobie, zwlaszcza pracownice, bez kompetencji i podstawowej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla ekipy z Kreuztal! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to ze wyplata jest w zł, wiec zapomnijcie tez o zwrocie podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kramer
praca w pralni i nie tylko !w berlinie mozna porownac do obozu pracy !!!!za plecami stoi kapo i wydziera ryj schneller! a na koniec miesiaca dostaje sie jakies marna grosze ok.400 -500 euro na czysto na jakies mierne zarcie!! ot cala prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolony, dostałem przedłużenie umowy i pieniądze są całkiem fajne. Mogę spokojnie odłożyć comiesięcznie ok. 700 €. A praca jak praca, z tym tylko, że tutaj godziwie zapłacona, a nie jak w Polsce jałmużna. Pozdrawiam całą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, Podbijam temat, ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem pracy do pralni w Niemczech. Czy Waszym zdaniem agencja jest rzetelna? jak wygląda praca (godziny pracy i zarobki)? I czy firma pomaga w kwestii zakwaterowania i przejazdów? Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy jest ktoś może z Wismar? możecie mi coś powiedzieć, czy jesteście zadowoleni itp? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj do mnie dzwonili czy nie chcę tam jechać, ale miałam obawy i zrezygnowałam....Ty się zgodziłaś jechać do Wismar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiatarzyna
też mam obawy, ale nie mam innego wyjścia,, jest tu ktoś może z Wismar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpol
odradzam tę firmę jest niekompetentna i myśli tylko o swoich zyskach mieszkania drogie i masakryczne warunki porażka nie polecam nie idzie zarobić szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna porażka nie polecam naprawdę pisze z serca godne pożałowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pisze 5 tyś śmieszne ale praca od 4 rano do 9 wieczorem na pełnych obrotach i w bardzo goraco w pracy same ruski albo turasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonili do mnie czy pojadę do pralni czy ktoś pracował lub pracuje w Pfaffenheck i czy są tam jacyś Polacy bo ja z językiem słabo a jeszcze jedno każą mi zrobić badania pracownicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×