Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ih8work

Praca w (QUALITY) Kontroli Jakosci.

Polecane posty

Jak wyglada Polski rynek pracy w kierunku Kontroli Jakosci? Ja pracuje od 15 lat w Kontroli Jakosci. Pracowalem jako Coordonator, Manager, Supervisor, administrator, Auditor. Wprowadzilem ISO i TS1694 9 systemy w kilku firmach. Pracowalem jako Auditor wewnetrzny i zewnetrzny. Teraz siedze w dimensional control (kontroli pomiarowej) w duzym concernie a mam straszna ochote wrocic do Polski. Jakie sa szanse na znalezienie pracy w tym kierunku w polsce? Moglbym pracowac jako doradca albo auditor? Jak to wyglada w Polsce i jakie sa zarobki. Z gory dziekuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adigirl
Chyba raczej takiej pracy u nas nie znajdziesz Mozesz poszukac w jakis duzych koncernach ktorych w PL niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4S-4U
Dzieki za odpowiedz, przynajmniej jedna :) Znalazlem portal Pracuj.pl, tam jest bardzo duzo pracy w tej dziedzinie. Teraz tylko zebym wiedzial co sie skalada na CV i czy to wyglada tak samo jak tutejsze "Resume". I jeszcze, co to jest tym zalaczaniem Klauzury ???? o przetwarzaniu danych??? Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz, przynajmniej jedna Znalazlem portal Pracuj.pl, tam jest bardzo duzo pracy w tej dziedzinie. Teraz tylko zebym wiedzial co sie skalada na CV i czy to wyglada tak samo jak tutejsze "Resume". I jeszcze, co to jest tym zalaczaniem Klauzury ???? o przetwarzaniu danych??? Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce jest praca na kontroli jakosci, jednak nie orientuje sie jak to wyglada z perspektywy stanowisk o ktorych piszesz, poniewaz ja pracowalam na kontroli jakosci w firmie produkujacej czesci samochodowe i na kontroli jakosci pracowalismy my- studenci, ale mysle ze sa tez bardziej powazne kontrole, ktore juz wykonuja ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach, jak dla mnie to byla bardzo fajna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klauzula to jest to zdanie " Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych..." to jest pewnie tam gdzies napisane pod ogloszeniem, to zgoda aby mogli brac pod uwage Twoja aplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×