Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomaranczowa Aldona

pracodawca nie chce zaplacic za szkolenie

Polecane posty

Gość pomaranczowa Aldona

Witam jestem zatrudniona na umowe zlecenie pracuje od poniedzialku do piatku.W dzien roboczy mam sie udac na szkolenie i szef upiera sie ze przy zleceniowce godziny przeznaczone na szkoleniu nie beda wyplacone.czy ma racje? Wydaje mi sie ze jednak ze za ten czas powinien zaplacic. Pracuje od godz. 9, pociag mam o 7 szkolenie zaczyna sie o 10 powrot ok.14/15 jak to rozliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa Aldona
Ktos sie orientuje?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie musi płacić. Jak ty nie wezniesz tej pracy to znajdzie się setka innych gotowych nawet cały miesiąc pracować za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracodawca nie chce zaplacic za czas przepracowany nazywajac to "szkoleniem" badz "dniami probnymi" spalic mu bude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa Aldona
To nie jest szkolenie po ktorym bede przyjeta do pracy, pracuje w firmie kilka lat i w czasie pracy mam byc na szkoleniu, mam znajomych co tez pracuja na umowe zlecenie i jedni maja szkolenia rozliczane inni nie maja bo sie nie odzywaja i sie nie orientuja jak to wyglada prawnie wiec sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa Aldona
Hahahha spalic bude to nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie? pracodawca wykorzystuje swoja pozycje monopolisty w mojej pipidowie i takich jak ja przyjmuje tylko po to by im powiedziec ze jednak przyjal kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa Aldona
No dobra ale powinien zaplacic tak? I jak to liczone jest od 7 od pociagu? I taka racja bedziesz buczec to znajdzie sie ktos inny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×