Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana8989

Pracować po 12 godzin non stop????

Polecane posty

Gość zalamana8989

Witam.. Mam taką sprawe. Otóż byłam na rozmowie na stoisku z różnymi pierdółkami w Hipermarkecie. Szefowa zatrudnia tylko studentów. Dziewczyny same ustawiają sobie grafik i okazło się że tam pracuje się 7 dni pod rząd po 12 godzin. Co prawda potem ma się 7 dni wolnego, ale Pamiętam jak ja pracowałam po 12 godzin 4 dni pod rząd i było ciężko. Mieszkam już sama więc wiadomo że w domu też mam pare spraw do załatwienia. Chce się dowiedzieć czy to jest zgodne z prawem chodzić do pracy po 12 godzin przez 7 dni non stop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 zlotych na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie powinno to być zakazane. Jak można pracować po 12 godzin przez 7 dni w tygodniu? Co z tego że potem ma sie ten tydzien wolnego. Ale to jest męczące. Jeśli masz chłopaka, męża, czy dziecko to cały tydzień ich prawie nie widzisz.!!! ta szefowa powinna coś z tym zrobić. Niech nie zatrudnia studentek, albo niech zrobi coś z tym grafikiem. Ja już bym wolała pracować 2 dni po 12 i 2 dni wolnego. To już lepiej wychodzi. Przecież pracownik który pracuje tyle czasu po 12 godzin nie jest wydajny. Szefowa o tym nie myśli wogoóle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one nie pracują tylko wykonują zlecenie, dostrzeżcie w końcu tę drobną różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś w ochronie pracowałem po 24 godziny, ale potem miałem dwa dni wolnego. Ty w ciągu trzech dni musiałabyś wyrobić 36 godzin. Ja bym się na to nie zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 10:57 - masz rację. Tak to właśnie jest gdy się pracuje na "śmieciówce" typu umowa - zlecenie, i to pewnie podpisanej na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest właśnie to, co mnie wykończyło:praca po 12godz.dziennie i/lub taka, w której nie wiesz o której wyjdziesz do domu. A kiedy ugotować, uprać? Zero życia prywatnego. Masz być silnym bydlęciem roboczym. I mieć kogoś do obsługi ciebie. Ty musisz zadbać o siebie-nikt nie zawalaczy o to, żebyś nie padła na buzię , niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wszędzie powinien obowiązywać uniwersalny limit 8 godzin dziennie, pięć dni w tygodniu. Tak jak w sektorze publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem:) wolałabyś pracować 8h po 6zł, a resztę ci sponsor dołoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(8 x 5) x 4 = 160 godzin miesięcznie. Razy 6 zł to całe 960 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to żyć nie umierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście można też polegać na sponsoringu. Za obciągnięcie bez połyku można żądać 100 zł. Zrobisz 10 lodów miesięcznie i już masz 1000 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×