Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petal of rose

pragnę dominacji....

Polecane posty

Gość petal of rose

Siedze sobie sama w domu, wypilam troche wina i postanowilam odzwiedzic kafeterie.. i napisac wam co właśnie czuje. Moj mąż wyjechał w delegację.. napiszę wam czego właśnie pragnę... podnieca mnie dominacja, chciałabym zeby mężczyzna mnie posiadł, pieprzył mnie we wszystkie dziurki, chwycił za włosy, poprowadził, w czasie sexu kierował co mam robić, to mnie strasznie podnieca. Jak powiedzieć o tym mężowi ,że takiego sexu pragnę? Boję się że się przestraszy albo nie zrozumie :-/ Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Powiedz mu to wprost ale stopniowo żeby nie uciekł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że jego też to nie jara? Ja bałem się długo powiedzieć dziewczynie że uwielbiam ją podgryzać w sutki i jak mnie drapie mnie i też gryzie podczas seksu. Okazało się że łatwo dała się namówić, a doznania są intensywniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Na co dzień nie jest osobą dominującą ale mam nadzieję że to nie przesądza tego co robi się "w łóżku"... ale jak mu o tym tak delikatnie powiedzieć, jak go zachęcić a przy tym nie przestraszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Ale boje sie ze go to wystraszy bo jest facetem ktory bardzo szanuje kobiety, jest za absolutną "równością" w związku, boję się ze nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Sluchajcie na prawde dlugo sie juz tym męczę... Jak mu o tym powiedzieć zeby go nie wystraszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty w ogole mozesz miec meza i z nim spac a przy tym nie wiedziec jakie macie pragnienia. ja wiem co moja mila pragnie, choc z wielu wzgledow w naszej sytuacji nie zawsze moge jej to zapewnic, co tez mnie martwi, bo nie wiem jak ona to odbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
No ja właśnie też się obawiam tego, jak on to odbierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
petal of rose - on tego nigdy nie załapie...ale mogę ci pomóc. Chętnie Cię zdominuję, wypieszczę i wycałuję ale...potraktuję jak swoją sukę, ostro zerżnę we wszystkie dziurki, dam siarczyste klapsy i zapakuje twardego k****a głęboko w gardło byś go dobrze czuła i miała mokro między udami. A potem trysnę ci ciepłą spermą na twarz i cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Właśnie tego pragnę... dokładnie tego... Myślisz, że on nigdy tego nie załapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Podbijam mój wczorajszy wątek już zupełnie na trzeźwo... Jak powiedzieć mężowi że tego pragnę ? Boję się że się przestraszy albo mu się nie spodoba...albo co gorsza że będzie się zmuszac do tego tylko żeby mi sprawić przyjemność... Sama nie wiem ale wiem ze ogromnie mnie to podnieca a normalny, delikatny sex nie bardzo i to frustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Podniecił mnie twój opis... ;) Może faktycznie jakoś tak powinnam to rozegrać, ale może na początek trochę łagodniej żeby go "przyzwyczaić"... dzięki za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario4
wydaje mi sie że jest prosty sposób zapytaj sie go co go kreci co chciałby jeszcze z Toba zrobic itp moze on sie zapyta co Ciebie bardzo kreci. Czy masz jakies niespelnine fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny masz źone? Chyba rączkowska? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***** suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Hihi takie raczej nie są naszczęscie... bo to by komplikowało... wiem że jego fantazje to sex z innymi parami ale bez wymiany, z obserwowaniem. Myślicie że jak nie fantazjuje sam z siebie o tym co ja to czy jest szansa że też go to zacznie podniecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Prymitywny a ty lubisz takie zabawy? Czy tylko tak zakładasz że może tak być? Myślisz ze facet który sam z siebie nie przejawia skłonności do takich zabaw może się do tego przekonać, podniecić tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepsuty Pan
Zasad dominacji można i trzeba się nauczyć ale natury człowieka nie da się zmienić. Jeśli z natury nie jest Dominujący to będzie jedynie odgrywał takiego przed tobą, ale chyba nie o to ci chodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzisz sama w domu? I popijasz winko? Nie ty pierwsza i nie ostatnia:-) głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Maria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
No właśnie, nie chcę zeby odgrywał, chciałabym żeby tez to czuł. No mam nadzieje ze gdzies tam w głebi jak napisał Prymitywny Samiec jest to co mogłabym odkryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
Mi też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkoszne naprawde rozkoszne:) zwlaszcza prawdziwi twardziele:) bawcie sie dalej , bede kibicowac milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zacznij dominowac jak to sie jemu spodoba to orzejmue inicjatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petal of rose
To nie jest dobry pomysł ;) Uległy face jest dla mnie aseksualny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny to było do mnie? ****** suka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość VIP
Przecież to nie Prymitywny napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×