Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość knouy92

Prawdopodobieństwo ciąży...

Polecane posty

Gość knouy92

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?..Kochałam się z partnerem 12 października, 10 października skończył mi się okres i trwał 7 dni..a mój cykl to średnio jakieś 29 dni...do dwóch zbliżeń użyliśmy prezerwatywy,natomiast za trzecim razem...nie użyliśmy owej prezerwatywy ( doszło do wytrysku)... jaka jest możliwość zajścia w ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spora i to całkiem spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pozwoliłaś na wytrysk w pochwie, to prawdopodobieństwo ciąży jest wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle ze niewielkie, dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy cyklach 28-dniowych kilka razy miałam owulację w 8-9 dniu, więc jakie dni niepłodne? teoria teorią, a co innego żywy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ukrywam, że nawet chciałabym zostać mamą...zastanawiam się tylko właśnie nad tymi dniami płodnymi...jajniki zaczęły pobolewac mnie 17 października, bolą do dziś...możliwe, żeby plemniki przetrwały aż 5 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jesteś pewna to stosuj jakieś testy na płodność, np afrodytę, jest precyzyjny i przynajmniej będziesz wiedziała co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje szansa na dzidziusia... Zależy jeszcze czy był jakiś ślad śluzu płodne czy jeszcze się nie pojawił ,jeśli tak to plemniki mogą chwile poczekać na jajeczko.Taj było u mnie i mam wspaniałą corcię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×