Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawdopodobnie mam idealne życie

Polecane posty

Gość gość

-Moi rodzice się kochają -są wykształceni, życzliwi i pozytywnie nastawieni do świata -bardzo mnie i moje dwie młodsze siostry kochają -przez całe życie chodziłam do prywatnych szkół -mam za sobą wiele kursów, czy to z zajęć sporotwych czy językowych dzięki temu biegle mówię w dwóch obcych językach i mam wiedzę na różne tematy -dużo podróżowaliśmy razem (zwiedziliśmy większość europejskich krajów i raz byliśmy w Dubaju) -dostałam własne mieszkanie w nowym apartamentowcu -dostałam auto (używane, małe) -nigdy nie było mi na nic żałowane, mam ładne ubrania, jestem zaskakiwana prezentami, jeśli podobają mi się buty za 500zł to je dostaję itd. -jestem dość ładna (i zadbana) więc na powodzenie nigdy nie narzekałam -mam wielu znajomych i przyjaciół -przez całe życie mieszkałam w dużych miastach ale na obrzeżach w domach z ogrodem itd. Teraz mam prawie 20 lat, spotkałam wielu ludzi w swoim życiu i zauważyłam, że niektórzy mają naprawdę ciężko. Dopiero zaczęłam to doceniać co dla mnie zrobili moi rodzice. Wyobrażacie sobie, że mam koleżankę której rodzice ani grosza nie dali na studia bo się nie dostała za pierwszym razem więc przez cały rok dziewczyna harowała na kasie w sklepie... Takich historii jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz pomysł na życie? by cały czas nie wyciągać łapki do rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuję prawo na uw. Nie wiem czy będę robić aplikację ale na pewno chcę skończyć ten kierunek ponieważ znajomość prawa się przydaje w wielu zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo bez aplikacji :):):) to jak liceum bez matury. A w jakim zawodzie chciałabyś pracować bez aplikacji???? cos akurat wiem na ten temat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMiMi91
Ja mam mnóstwo takich koleżanek, które jeszcze w dodatku nie mogą znaleźć pracy, bo praca jest tylko po znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice jej kupią pracę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stresujcie mnie szukaniem pracy:) Jeszcze kilka lat przede mną. Nie martwię się tym jednak ponieważ mój tata też skończył prawo bez aplikacji i jakoś jest menadżerem w dużej międzynarodowej korporacji. Zarabia zdecydowanie więcej niż moja mama z doktoratem - swoją drogą pracuje jako nauczyciel w liceum ale pieniędzy z tego nie ma tylko satysfakcję, bo robi to co chce. Podziwiam ją, codziennie widzę z jakim zaangażowaniem się przygotowuje do lekcji z uczniami i z uśmiechem na twarzy odpisuje na te maile uczniów o 11 w nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez aplikacji możesz zostać np.perfekcyjną Panią Domu:) pasuje taka robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to nie tajemnica to z czego szanowna mama robiła doktorat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zauważyłam jaki jad i zazdrość przez Was przemawia polaczki:P Widzicie ja mam po prostu w życiu farta i zawsze dostaję to czego chcę;) Z aplikacją czy bez świat stoi przede mną otworem, także możecie się cmoknąć w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że mogę zostać perfekcyjną panią domu ale również mogę zostać menadżerem jak mój Tata albo pracować praktycznie w każdym zawodzie który mi się wymarzy. Jestem pewna, ze mi się uda, bo czemu nie? Patrzę na moją rodzinę i widzę, że to nie jest niemożliwe żeby godnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMiMi91
Autorko jestem pewna, że Tobie nie grozi szukanie pracy. Nawet prawdopodobnie nie liźniesz jak smakuje rozczarowanie, kiedy po 100 wysłanym / dostarczonym CV, nikt nie odpowiada na aplikacje. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkasz w apartamenicie to chyba nie masz mozliwosci ogladania codziennego pisania mamy na maile uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;25 - PODSZYW!!! JA TAK NIE PISAŁAM I NIE SĄDZĘ< ŻE MI ZAZDROŚCICIE, bo przecież nie ma tak naprawdę czego. Każdy ma w swoim życiu i pozytywne i negatywne rzeczy:) Moja mama jest polonistką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nic nie robię i mam wszystko mieszkanie pieniądze i ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cmokac w d**e to mnie mozesz a twoj tata i mama sa takimi uczonymi jak ja garbaty .A o apartamencie i studiach prawniczych to mozesz tumanie pomarzyć hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata poza tym, że zaliczył dawno, dawno temu skok w bok jest wprost ideałem. Mama, z uśmiechem na ustach wraca z pracy, a w wolnych chwilach szydełkuje, haftuje i robi przetwory na zimę. Moje młodsze siostry puszczają słodkie bączki i wszystkim nam żyje się wesoło i szczęśliwie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie i tak mieszkam z rodzicami. Mieszkanie stoi urządzone, jeśli postanowię ułożyć sobie życie na własną rękę to mam się gdzie wprowadzić. Na razie umowa jest taka, że wyprowadzę się tam jak będę w stanie je utrzymać. Wiadomo, że nieraz tam nocuję jak mi jest wygodniej itd. ale generalnie nie można też powiedziec że się wyprowadziłam z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mamusia zrobiła dr.naukowy to mogłabyś się szczycić a dr.z Polaka to śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęście mam wrażenie, że roznosi mnie od środka. Czasami myślę, że eksploduję z jego nadmiaru. Nie widzę powodu dla którego nie miałabym się nim tutaj pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziecinko,idz spać.Normalni zacni i bogaci ludzie i majacy 20 kat nie pisza takich bzdur.Oni mają wszystko ale tez i rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko przeczytaj
Ja mam jeszcze raz tyle lat co Ty. To miłe że doceniasz to co zrobili dla Ciebie rodzice. Kiedyś i ty zapragniesz mieć własne dzieci i dać im jeszcze więcej, wiem co piszę bo ja mam dzieci. Pracuj się i staraj by móc im dać nie mniej niż Twoi rodzice dali Tobie! Powodzenia w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, mam nadzieję, że mi się powiedzie. W sumie czemu nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×