Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawie mnie zdradziła i oszukała a teraz ma pretensje ze jej nie ufam

Polecane posty

Gość gość

Rozmawiała po kryjomu z jakimś facetem, nawet się chciała z nim umówić. Przepraszała po tym jak to się wydało obiecała, że nie będzie już z nim pisać. Kłamała, napisała i znowu się wydało. Niby jej wybaczyłem ale nie potrafię jej zaufać. Dziś niby miała jechać do rodziny a ja jej mówię, że chcę aby mi pokazała zdjęcie, że tam będzie. Ona się obraziła, że ją kontroluje ale jak mam jej nie kontrolować skoro jej nie ufam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadzisz ze taki zwiazek nie ma sensu?? Ona zawsze bedzie kłamac a Ty non stop bedziesz ja kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za tepa dzida "jeszcze sie obrazila ze ja kontroluje", no faktycznie nie ma podstaw zeby jej nie kontrolowac... takiej to tylko leb stluc jak jablko i zrzucic ze schodow przed dom szm**ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyznaje raczej zasade wole z nia niz na recznym, jak 99% facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z nią bo ciągle ją kocham i ponoć ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest rzecz, nie możesz jej kontrolować. Nie masz takiego prawa. Ty masz wybór - odejść jak jej nie ufasz albo wierzyć na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufam jej ale nadal kocham. Jesteśmy ze sobą prawie 4 lata. Nie mogę tego tak od razu przekreślić. Próbowałem 3 dni wytrzymałem bez niej. Ale nie mogłem przestać o niej myśleć. Była pustka bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jakaś terapia wstrząsowa jej się przyda, bo najwyraźniej dziewczyna zakłada,że zawsze z nią będziesz. Niektórzy doceniają dopiero jak mogą stracić, albo co gorsza-jak już stracą. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz wierzyć jej na słowo, jak będzie chciała to i tak Cię zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety taka prawda. Nie możesz mieć kontroli nad drugim człowiekiem. Jak będzie chciała, to i tak zdradzi, nawet jak ją będziesz sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że jak będzie chciała to i zdradzi wychodząc ze śmieciami. Sęk w tym, że chcę wiedzieć a nie mieć przyprawiane rogi. Ile to zdrad nigdy nie wychodzi na jaw albo po latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuć szmate inaczej zostaniesz rogaczem albo juz nim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×