Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawie nagie w każdym mieście

Polecane posty

Gość gość

Idąc przez ulicę rzuca się pewnie każdemu z nas obraz piękny, ale i przykry zarazem. Chodzi o młode dziewczyny, które nie mają na sobie nawet tyle odzienia by dobrze zakryć miejsca teoretycznie intymne. Zaraz ktoś powie, że się czepiam, bo jest lato, ale czy pora roku jest wyznacznikiem tego żeby publicznie pokazywać nagie pośladki? Poczucie wstydu i godności już nie istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz bedziesz napastowana ze ty nie masz co pokazywac i zazdroscisz innym ich ciałka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pier... tylko ciesz oko póki są upały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorąco jest a każdy inaczej znosi upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość GGG
Ja nie mam dla takich szacunku. Zadowolone, że się typy ślinią za nimi i wołają "zerżnę Cię". Impotencja umysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się tam podoba ale fakt muszą mieć co pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to powinny być kary jak za publiczne obnażanie się :O sorry, ale nie każdy ma ochotę oglądać na ulicy nagie doopska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvaro Caprii
Gwałcę każdą :classic_cool: wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tutaj szanować baby :P Tak gadacie na facetów,że są prymitywni i chodzi tylko o sex,a same robicie wszystko by tak było. Jeszcze się potem o g***ty dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, że upał jest? to, że wystawią pół du/py na wierzch to nie znaczy przecież, że zrobi im się chłodno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchajcie dziewczyny jak macie ładne tyłeczki i cycusie to pokazujcie a paszkwilom niech gul skacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak, bo każda ładna, szczupła i zgrabna ma kur/ewskie zapędy :D chyba cię główka boli, albo nawet dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boli mnie nic a już główka najmniej . Ty jak jesteś gruba albo się wstydzisz to chodź w dresach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerry Quarry
Ubiór świadczy o człowieku. Jeśli ktoś ubiera się jak d**** to normalne, że może zostać określona d****. Kobiety robią z siebie takie uczuciowe, delikatne, a w rzeczywistości lubią prymitywne teksty rodem z szamba i kija do pyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkRedRose
Dwa lato pracowałam na to, by moje ciało wyglądało tak jak teraz. Uwielbiam odsłaniać dekolt, część pośladków, długie nogi, brzuch. Dwa lata ciężkich ćwiczeń i wp*****laniu przeważnie warzywek tudzież owocków. Z twarzy też jestem nie zła :-) Jeżeli ktoś ma piękne ciało i się nie wstydzi go pokazywać to nie widzę powodu dla którego ktoś miałby tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazywać goły tyłek to chłopakowi w domu, a nie publicznie. Dzieci na to patrzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się młodzi uczą , może przez to mniej prawiczków tu będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mów mi Dave
DarkRedRose : Kobieta znająca swą wartość i urok nie musi tego ostentacyjnie pokazywać. Potrzebujesz dowartościowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark , ja mogę cię dowartościowywać codziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu lubię się chwalić :) Uwielbiam pokazywać swoje ciało i nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za beznadziejne p********ie :D kurevski faszyzm... jak kobieta jest obtatuowana, obkolczykowana, jest gotka, metalowa lub jest otyla to jest krytykowana, obrzucana blotem. ale kurev sie nie obrzuca blotem i zezwala na bycie rozneglizowana szmata ? wole miliar razy ogladac gotyckie dziewczyny czy obdziargane od stop do glow nizli polnagie k***y .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Dark, niech te tłuste lochy płaczą w domu. Masz ładne ciało to je pokazuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( :( :( Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 17:08, w lecie każdy może oglądać moje tatuaże, no za wyjątkiem dwóch ;) Jestem dosyć sporo wydziarana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pokazuje to co mam najlepsze, czyli dosyc dlugie nogi i ladny biust, brzuch tez odslaniam i mam gdzies co sobie inni mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ciebie Only dowartościować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba - uwiez ;) jak wyjde w dresie to tez sie za mna ogladaja. Ja sie ubieram dla siebie nie da innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×