Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prazol

PRAZOL-lek na uspokojenie, słyszeliście o nim??

Polecane posty

Gość prazol

niedługo mam egzamin na prawo jazdy, a że mam nerwicę żołądkową muszę się zaopatrzyć w jakiś lek na uspokojenie...w przeciwnym razie orzygam egzaminatora :P a tak na poważnie-poleciła mi go moja koleżanka, jest na receptę, ale z tym nie będzie problemu. Miała podobne problemy, w sytuacjach stresowych było jej słabo, miała biegunkę i nudności, mdłości. Ja potrafię nawet wymiotować :O pytam więc-czy słyszeliście o tym leku, czy któraś z Was go stosowała i czy nie było po nim jakiś skutków ubocznych? dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazol
a może polecicie mi jakiś inny lek, najlepiej ziołowy. słyszałam też o jakimś innym, ziołowym, ale jest bardzo silny i również jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutenka ja tita
ja brałam Validol to ziołowe srodki ale słabe choc mi wystarczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazol
a miałaś mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazol
nikt nie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i moja nerwica żołądkowa
marcysianka dzieki, tez właśnie o tym czytałam i jestem w szoku. jednak koleżance pomógł na dolegliwości podobne do moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaa
Ja myślę, że koleżanka brała ALPRAZOLAM, czyli Xanax, czyli jeszcze inaczej Afobam. Tu w tym dziale są wątki na temat tych leków. a tu masz informację o tym leku. Wikipedia mi nie wchodzi, więc podaję to, co znalazłam. http://www.zgapa.pl/zgapedia/Alprazolam.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazol
marcysianka dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazol
ale ja nie chcę brać psychotropów tylko lekkie leki ziołowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaa
Jak ziołowe, to dobry jest Valduspert Persen forte Validol Neospasmina. tabltki uspokajajace Labofarm Lekiem ziołowym (chyba), ale na receptę jest Bellergot. Z leków nieuzależniających, łagodnych, ale na receptę-Hydroxizina. z leków psychotropowych dość dobrze na nieprzyjemne objawy wegetatywne dobry jest Lexotan. To bezodiazepina, ale nie otumania w małych dawkach. Gdybyś wzięła ćwiarkę ,, to byś była spokojniesza na pewno. radzę jednak wypróbować wszelkie leki nieziołowe wcześniej, i przekonać się jak na Ciebie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazol
Marcysia o własnie o bellergot mi chodziło! ktoś mi go kiedyś polecał, moja mam tez go kiedys brała! dziekuje Ci za pomoc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakieś inne jeszcze? Bez recepty i z naturalnych składników, a nie jakąś chemię. Macie przetestowane jakieś delikatne uspokajacze? Bo ja niedawno kupiłam jakiś w postaci syropu, ale potem przeczytałam, że nie wolno się po nim wystawiać na ekspozycję promieni słonecznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zawierał dziurawiec
szukaj takich bez niego, sporo tego w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×