Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

preparat na recepte na odchudzanie ???

Polecane posty

Gość gość

witam, czy sa jakies preparaty jakie może przypisać mi lekarz, na szybkie schudniecie. kiedys lata temu miałam przypisana meridie. wiem, że jestr wycofana ale może sa jakies inne specyfiki które pomogą mi schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszka
Ja na twoim miejscu spróbowałabym Foreverslim.Tabletki radza sobie rewelacyjnie podczas odchudzania.Zanim sięgniesz po meridię to się dobrze zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellinna
Polecam wizytę u dietetyka. Okaże się najlepszą inwestycją w zdrowie i perfekcyjne ciało;) Mi bardzo pomogło, po takiej konsultacji zdecydowałam się na Perfect Diet i jest super, mam więcej czasu dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Stosowanie samych suplementów nie jest wystarczające w kuracji odchudzającej. Należy zdrowo się odżywiać i uprawiać sport, a dopiero przy tym stosować suplementację - np. Appetite Control, która zapobiega nagłym napadom głodu, a także pomaga hamować apetyt przez co wspomaga szybszą utratę wagi. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska _________________ Online Ekspert marki Aqua Slim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingggunnia
lepiej zajrzyj do rankingu naturalnych suplementów na odchudzanie http://rtno.pl, które są skuteczne i nie zaszkodzą dla Twojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepla
Mogę Ci polecić Foreverslim.Tabletki rewelacyjnie wspomagają odchudzanie .Dzięki tym tabletką naprawdę można schudnąć szybko i dużo a co najważniejsze będzie to odchudzanie nie szkodzące zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminka22
A jak stosować ten Appetite Control?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinią dotycząca Foreverslimu.Dla mnie te tabletki również okazały się bardzo pomocne podczas odchudzania.Te tabletki i odpowiednia dieta zadziałały po prostu cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ani dietetyk ani tabletki nic nie pomógł...tzn. nie spadła waga... staram si e sama zdrowo jeść i w miarę ruszać..jedno co to dało, waga stoi w m-cu...a bywało gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irminka22 prawidłowe dawkowanie to 3 g (6 kapsułek) dziennie, w trzech dawkach po 1 g (2 kapsułki) każda, z 1 lub 2 szklankami wody, przed posiłkiem. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co się stanie jak wypije więcej saszetek Aqua Slim niż jest to zalecane? czy są jakieś skutki uboczne? Chciałabym jak najszybciej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak do tej pory nie dotarły do nas informacje w związku z odczuwaniem skutków ubocznych przy stosowaniu suplementu AquaSlim oraz te związane z przekroczeniem zalecanej dawki . Dodam też, że AquaSlim jest suplementem diety przeznaczonym wyłącznie dla osób dorosłych. Produktu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży, matki karmiące, a także osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Przypomnę także jeszcze raz, że zalecana dzienna dawka tego suplementu to zawartość 1 saszetki (10g). Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z Appetite Contol? czy mogę go stosować w wieku 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale suplement diety Appetite Control również przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bała bym się brać jakieś dziwne specyfiki na receptę. Po prostu zaczęłam aktywniejszy tryb życia, koleżanka poleciła mi Aqua Slim, więc go kupiłam i biorę od miesiąca. Efekty są a przede wszystkim nie podjadam wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo miło słyszeć, że suplement diety AquaSlim jest pomocny w procesie odchudzania. Bardzo dobrze, że łączy Pani jego stosowanie wraz z aktywnością fizyczną. Dodam także, że należy stosować także dietę, tak aby efekt utraty wagi był w pełni skuteczny. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weraa111
Ale to prawda, po co się faszerować środkami na receptę jak można brać coś o naturalnych składnikach. A efekty są - mogę potwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że sa, ja stosuje Aqua Slim już miesiąc, ale to ważne by do tego ruszać się i zdrowo odżywiać inaczej nic to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy aqua slim mogą pić kobiety karmiące piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Kobiety karmiące piersią powinny powstrzymać się od stosowania suplementu diety AquaSlim - takie są zalecenia. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie eksperymentowałabym na sobie stosując tabletki które sa brane bez zaleceń lekarza.Na rynku jest wiele bezpiecznych tabletek dostępnych bez recepty.Ja zainwestowałam w Foreverslim i twierdze że było to najlepiej zainwestowane pieniądze.Jestem zadowolona z ich skuteczności.I teraz dopiero czuję się zdrowo i lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×