Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i tak sobie mysle ze mam racje

Prezent dla 30 latki na urodziny

Polecane posty

Gość i tak sobie mysle ze mam racje

Mam problem jak wyzej.Ide z mezem do kolezanki na urodziny - konczy 30 lat-sa ta nasi znajomi z ktorymi dosc czesto sie spotykamy.Przyznam ze mam ogromny problem poniewaz nie uiem kupowac prezentow zawsze wole dac kase;))Ale w tym wypadku nie wypada.Prosze o jakies pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w napięciu czekam
piekna rama do zdjęcia zawsze ucieszy, jakieś fajne świeczniki też, coś takiego kobiecego co będzie dla niej miła pamiątką, oczywiscie nie jakieś badziewie, jeśli wiesz co lubi to możesz kupić jakas szczególną kolekcję książek, płyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak sobie mysle ze mam racje
No wlasnie szczerze to aj nie wiem co ona lubi:)Zanmy sie tak dlugo a teraz mam w glowie pustke...Wszczegolnosci interesuje sie moda ale nie kupie jej ubrania bo to chyba raczej nie wypada.Myslalam nad perfuamami albo jakas bizuteria ale tez nie wiem czy to wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w napięciu czekam
perfumy może kupić sobie sama, zresztą jak jej się nie spodobają? a te, których używa przecież jej nie kupisz???biżuteria już lepsza, zależy ile chcesz wydać ale para kolczyków czy wisiorek jakiś to też fajny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak sobie mysle ze mam racje
No wlasnie zastanawiam sie tez nad cena...100zl wystarczy? czy za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złocista
Spoko. Wisiorek lub kolczyki kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci szczerze ja
zawsze, no prawie zawsze kupuje na urodziny kumpelkom tusz do rzes. Z Lancome, a teraz ostatnio z Armani i ZAWSZE wszystkie sa zadowolone. nawet ostatnio na grillu sie smialysmy, ze zapraszaja mnie na urodziny tylko po to bo im sie tusz do rzes konczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak sobie mysle ze mam racje
Hm.....Tylko ta kolezanka maluje sie na wielkie okazje na codzien w ogole...wiec to raczej odpada bo zanim zuzyje to jej sie to zestarzeje.Eh...powiem Wam co ona zawsze mi kupuje- ostatnio dostalam 2 butelki alkoholu choc nie pije praktycznie...Moze za bardzo sie przejmuje...ale taka juz jestem ze chce wypasc dobrze a nie tak na odwal sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy_prezent_
Witam wszystkich Jak dla 30 latki w zależności od jej upodobań, zainteresowań, hobby proponuję i polecam bardzo fajny prezent w postaci sagi Dragon Balla, którą mogła kiedyś oglądać (warto zapytać delikatnie czy oglądała Dragon Ball, czy Dragon Ball Z ). Wprost idealny spontaniczny prezent.Serdecznie polecam! www.dragonballzodmalwi.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupoweSzalenstwo
Witaj! Wysyłam propozycje na 30. urodziny - prezenty, które są jednocześnie oryginalne i śmieszne, a zarazem pożyteczne. Życzę miłego oglądania :) http://zakupoweszalenstwo.pl/pl/c/30-tka/218 Wysyłka tego samego dnia lub odbiór osobisty tego samego dnia w Warszawie w naszym sklepie w Hali Kopińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
może jakieś perfumy i do tego możesz dołączyć jakieś winko, ja zazwyczaj zamawiam online na wina.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bopop
bon do empiku ja bym sie ucieszyła, zawsze mogłabym ksiazke kupić. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze znajomymi na 30 urodziny kupiliśmy koleżance prawko z offshoreidcardscom!Jej mina była bezcenna ;) My w sumie też byliśmy w szoku jak je zobaczyliśmy. Jakość 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o tym aby sprawić jej oryginalny i ciekawy prezent. 30 urodziny to dobra okazja aby rozśmieszyć koleżankę i sprawić jej śmieszne gadżety urodzinowe . Co powiesz na śmieszne kieliszki do wina z napisem "wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 30 " na pewno będzie jej miło pić wino właśnie z takiego super prezentu. Może drewniany stojak na alkohol w kształcie wieży Eiffela z kieliszkami oraz karafką na alkohol, z pewnością przyda się na następne imprezy . Zapoznaj się z większą ofertą http://sklepzupominkami.com.pl sklep z prezentami, znajdziesz tam śmieszne rzeczy, prezenty urodzinowe,nietypowe prezenty na każdą kieszeń i dla każdego, na każdą okazję usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×