Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość victoria-jeniffer

prezent dla 9 letniego chlopca i 8 letniej dziewczyny

Polecane posty

Gość victoria-jeniffer

Witajcie !!! Musze do was napisac bo juz sama nie wiem co zakupic 9 letniemu chlopcu i 8 letniej dziewczynie sa ta dzieci od brata meza ,przyjezdzaja do nas w pierwszy dzien swiat i chce im cos zakupic na prezent swiateczny ale nie mam zadnego pomyslu moze wy mi pomozecie bo swieta tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujaszek Severus Snape
nie zartuj tyle jest hipermarketow, sklepow z zabawkami tam na pewno cos znaJDZIESZ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu kupiłam tor samochodowy na akumulator-na allegro 95 ,identyczny 160 w cerfurze..pociagisterowane tez polecam ...małej moze głowe lalki do czesania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Mój mąż ma 9-letnią chrześnice,kupiliśmy jej zegarek i torbe z HSM bo to teraz na topie podobnie jak Hanah Montana albo Helo Kity.Z chłopcem nie mam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Mata do tańca do podłoczenia do komputera:) super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sportsmenka
dla dziewczynk koraliki do nawlekania, pełno tego jest na allegro dla chlopczyka hmmm jakis samolot do skleejania albo jakis statek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria-jeniffer
Dziekuje wam ... Tak sie zastanawiam nad tym mikrofonem ale czy on nadaje sie dla 8 letniej dziewczyny wydaje mi sie ze chyba dla nie co mniejszych ... Oni tez wszystko maja mieszkaja w Niemczech i wlasnie mam dylemant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Może podpytaj się co by chcieli rodziców. My pytaliśmy. Męża chrześnica mieszka w Anglii i też wszystko ma:( Może coś zbierają,mają jakieś kolekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zalezy wiesz ja jako 8 latka marzyłam zeby cały czas spiewać:) jak umie po polsku to moze by sie ucieszyła...ewentualnie zapytaj ich czy interesuje sie takimi rzeczami. mozesz tez kupic taki inny zestaw jest ich pełno.nie koniecznie różowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria-jeniffer
Z tego co wiem to ona bawi sie dinozaurami A on no coz gra tylko w komputer albo w wii sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
fajny zestaw ale czy nie jest na to za duża?:( Moja córka ma podobny a ma 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sportsmenka
to tym bardziej kupiłabym sklejanke jakas zeby sie mlody facet oderwał od kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ostani zestwa
to dla małego dziecka, ośmiolatka to taka mała pannica, moja ma 8,5 i uwielbia wszelkie pluszaki, na takie zabawki, jakie proponujecie nawet by nie spojrzała, a Hanna Montaną wręcz pogardza i nie lubi koloru różowego. mówi, że nie chce być taka jak wszyscy. i dobrze! tak ma być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria-jeniffer
Moze po prostu jakis pamietnik ?Sama juz nie wiem chyba ze dam pieniadze i niech sobie sami kupia cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ostani zestwa
właśnie, najlepiej zapytać rodziców, by prezent nie okazał się kompletnym niewypałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sportsmenka
pieniedzy nie dawaj, dzieci pamietaja bardziej prezenty niz kase... zapytaj rodziców na pewno ci cos podpowiedzą a pamietnik fajna rzecz, może w przyszłości zacznie pisac przez to jak niektórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Właśnie,najlepiej zapytać rodziców,żeby nie kupić czegoś co żucą w kąt i nie będą się interesować. Kiciunia z klasą nie chciałam cię urazić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria-jeniffer
Ok dziekuje za pomyslu zastanowie sie wlasnie nad tym pamietnikiem a dla chlopca moze po prostu pilke albo strzalki ,a jak nie to zadzwonie do rodzicow i zapytam sie jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Każde dziecko ma inny gust i zainteresowania. My ci tu będziemy doradzać na przykładzie tego co lubią nasze dzieci w rodzinie a te twoje nawet na to nie spojrzą.Jedna dziewczynka lubi Hanne Montane lub HSM a druga uważa to za jakis badziew,jedna lubi wszystko co różowe a druga zielone.Nie dogodzisz tym małym damom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa30.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 9 latek szalejeee
za klockami lego, albo gra batman ale trzeba przyznac ze to raczej dosc drogie prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc w tym roku już o prezentach pomyślałem wcześniej. Dla 7 latka kupiłem taki sprzęt http://sportowybazar.pl/drazek-do-skakania-pogo-skipi-axer-a2389-czarny-p930.html Będąc nad morzem widziałem jak pewien dzieciak nieźle sobie dawał radę. Pewnie jeszcze coś dorzucę przed świętami do zestawu ;) ale mam nauczkę z ubiegłych lat że lepiej nic nie zostawiać na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
zegarek dla dziecka jest według mnie idealnym prezentem - dziecko uczy się godzin, liczb, liczenia, polecam zajrzeć na promocję Złotych Wyprzedaży, na których można kupić kolorowe dziecięce zegarki Fiorucci za bardzo niską cenę: http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/Fiorucci231013-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×