Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adrianno89

Prezent dla dziewczyny

Polecane posty

Witam, Chciałbym prosić o pomoc - chciałbym kupić jakiś fajny prezent dla dziewczyny (stąd pomysł na założenie konta i post akurat tutaj), nie wydając przy tym kroci. Znalazłem coś takiego, dzięki poszperaniu po całym forum: http://felice.pl/pol_m_Torebki-listonoszki-554.html , ale kompletnie się na tym nie znam. Podoba mi się wizualnie i nie ukrywam - cena jest bardzo atrakcyjna, ale nie wiem, czy jej też się spodoba. Czy mógłbym prosić o doradzenie w tej kwestii i opinię Pań, czy Waszym zdaniem również taka torebka Wam się podoba? (wiem, że dziewczyny lubią torebki, moja również ma fioła na ich punkcie, stąd akurat taki prezent obstawiam) Nie znam tego sklepu (zresztą - wcale nie znam się na torebkach), tak więc byłbym wdzięczny za każdy przejaw okazanej pomocy - nie chciałbym kupić jakiegoś totalnego chłamu. Będę również wdzięczny za inne, ciekawe propozycje na udany prezent ze strony Pań. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia, Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo matko az mi samej trudno wybrac :) mysle ze nr 2 czarna do wszystkiego pasuje i jest uniwersalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam dodac ze ma mega fajny fason :) chyba sama sobie taka kupie jest sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki śliczne za odpowiedź, chyba się skuszę w takim razie - jak dostanę więcej potwierdzenia od innych szanownych Pań z forum - nie będę miał już żadnych obiekcji w tej kwestii :) Mimo to - dziękuję Ci pięknie za odpowiedź Pani Bezimienna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
Tylko z doświadczenia Ci powiem, że takie torebki one fajnie wyglądają na zdjęciach, ale gorzej robi się jak zaczniesz ich używać. Jeżeli prezent ma nie tylko sprawić radość, ale i posłużyć dłuższy czas to warto wydać odrobinę więcej. W Polsce jest kilka sklepów, które mają w ofercie bardzo dobre jakościowo torebki w przystępnych cenach zobacz sobie chociażby w MUMU (http://mu-mu.pl/home) ceny są odrobinę wyższe aniżeli Twoja propozycja, ale jakościowo to jest niebo a ziemia. Oczywiście to moja rada, ale rozumiem, że czasami budżet założony jest nie do przeskoczenia. W każdym razie sklep MUMU warto sobie zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starasz się i umiesz kulturalnie pisać to odpowiem. Nie wiem ile dziewczyna ma lat. Przy tym budżecie raczej portfel lub kolczyki. W torebce liczy się więcej niż to co na obrazku. Dobre zaczynają się od min. 100/120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda całkiem fajnie :-) Moja kobieta z pewnością byłaby ze wszystkich propozycji zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro szukasz ładnej i porządnej torebki, zajrzyj sobie na Eobuwie. Jestem pewna, że znajdziesz tam coś sensownego dla swojej wybranki serca ;) Oczywiście mają listonoszki i to sprawdzonych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.. z torebkami czy ubraniami jest tak, że musisz dokładnie wiedzieć, jaki styl preferuje Twoja wybranka, jaki ma rozmiar, czy ubranie dobrze leży, a czy torebka nie jest zbyt duża. Myślę, że najlepszym wyborem może okazać się biżuteria - delikatna, kobieca, taka jak ta http://luksusportal.pl/pl/bizuteria-i-zegarki/prezentacje/apart Taki prezent może być bardziej trafiony, ale to już zależy - w końcu Ty znasz swoją kobietę najlepiej, lecz biżuteria z tego co wiem, cieszy bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne torebki, myślę że z każdej będzie zadowolona i że to Ty najlepiej będziesz wiedział która będzie do niej pasować :) chamskie dowcipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebka to spoko pomysł. Ale myślę, że całkiem sensowny pomysłem są też portfele:) Na Eobuwie masz i jedno i drugie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to kupić i torebkę i biżuterię :) jakiś wisiorek albo kolczyki delikatne by były na pewno trafione :) oferta w sklepach z biżuterią jest teraz bardzo bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram dla dziewczyny biżuteria jest najfajniejszym prezentem. Z niczego moja lepsza połowa nie cieszyła się tak bardzo jak z bransoletki. w sklepie PB SREBRO znajdziecie różne wzory i kolory a ceny są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mintajkaxx
Bardzo ładne te torebki a cena jak ok 75 zł to na prawdę mało. Ja bym kupiła jakąś cielistą- to uniwersalny kolor i na czasie :-) W zależności ile chcesz wydać, ja bym jeszcze kupiła taką bransoletkę srebrną jak na http://www.anellosilver.com/pl/6-bransolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak pewnie już coś kupił :) jak ma się problem z wyborem to w przypadku biżuterii lepiej dać bon jubilerski na prezent, apart takie ma i wtedy osoba obdarowana sama wybierze sobie prezent.Ja takie prezenty najbardziej lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałeś na przykład o jakiejś ładnej torebce? Będzie naprawdę zadowolona. Zajrzyj na Eobuwie i sprawdź czy nie ma tam czegoś ciekawego dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa74
A co polecisz sklep z prezentami z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dobrym pomysłem będzie galanteria skórzana, np: stylowa torebka dla dziewczyny, co o tym sądzisz? Zobacz na www.Alfasan.pl gdzie teraz są nowe kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej znajdzie się zawsze przez internet ale ja bym nie kupowala z Chin bo jest masa podrób, kupuje aktualnie najwiecej z jubilea pl maja bardzo ladne wzory bizuterii, nawet mamie kiedys kupilam jakis komplet na Święta i ma go do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy prezent jaki w życiu dostałam od chłopka to był lot w aerotunelu w wielkopolsce. Mega sprawa! Zabrał mnie jeszcze na kolację i się oświadczył dlatego na zawsze zapamiętam ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyn nie można za bardzo rozpuszczać, bo im dalej w las tym droższe prezenty będziesz kupować. Koszulka z nadrukiem https://ideashirt.pl/ , albo dwie do pary, dla siebie i dla niej to super opcja. Jak dla mnie więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może bluza, nie koszulka. Teraz jest ten trend na duże bluzy, z jakimś ciekawym haftem będzie się sprawować przez lata. Ja taką mam z http://ehaft.pl i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×