Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amellodia

Prezent dla eleganckiej babci

Polecane posty

Gość Amellodia

Był temat o prezencie dla męża to zakładam o prezencie dla babci ;). Z babcią mam zawsze problem. Nie jest to typowa babcia tylko taka elegantka ;) , kosmetyki i ubrania kupuje sama, lubi rzeczy dobrej jakości. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile chcesz na to przeznaczyć? Może wycieczka zagraniczna? A z rzeczy tańszych - biżuteria, oczywiście elegancka, zestaw naprawdę dobrych kaw i herbat, pobyt w spa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
jakiś elegancki ,pasujacy np do płaszcza szal. Jakies skórzane eleganckie laczuszki po domu,szlafrok,koszula nocna,moze lampka nocna do sypialni.Wiadomo wszystko eleganckie pod gust babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz o podobnej pracy
srebrna broszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellodia
Dziękuję za odpowiedzi. Biżuteria odpada, babci gustuje w bursztynach i ma tego bardzo dużo. Zestaw kaw i herbat - fajne ale wolałabym coś trwalszego. Ta lampka nawet by jej się przydała, dużo czyta w łóżku a nie ma porządnej lampki tylko zapala górne światło. Może jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz...
jak czyta..może zestaw książek..romansidła etc kijki do nordic w. droższy likier alkoholowy.../jeśli używa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
dobre wino (troszke sie zorientuj w jakich ogolnie gustuje), dobrej jakosci kawa lub herbata. to sa prezenty calkowicie uzyteczne, tak czy inaczej zuzyja sie, nie zmarnuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol techniczny
Zaproszenie do kosmetyczki na wybrany przez ciebie zabieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgt
Może jakiś zestaw kosmetyków typu balsam, olejek do kąpieli itd. o jakimś fajnym zapachu. Jak znasz jej literacki gust, to ładnie wydana książka/książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
apaszka, album na zdjęcia, ramka ze zdjęciem twoim i jej razem, kwiatek doniczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżaneczka
filiżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
bon do SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej kup jej
moherowego murzyńskiego pytonga lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelKOWA_krowa
Może jakaś szkatuła na biżuterię, albo na kosmetyki wykonana ręcznie? Albo eleganckie serwetki, dobry krem i olejek do pielęgnacji dłoni (której z nas w zimę się nie przyda? ;)) Pomysł z lampką też bardzo fajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka - poes mobilnie
karnet do kina, teatru, bilety na koncert. bardzo duzo restauracji, kawiarni, sklepow itp sprzedaja bony. sama ustalasz kwote i nie ma, ze prezent sie nie udal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellodia
Ale jesteście pomysłowe :) szkatułka na biżuterie dobra rzecz ale już ma :(. na tej stronie Aurora co podała sssmerfa oprócz lusterek powiększających znalazłam ładną lampę http://www.aurorats.pl/tag-table/astro-oswietlenie-wnetrz-lampy-gabinetowe.html podoba mi się w niej to, że jest nie jest taka niska jak inne lampy do komódki przy łóżku więc będzie dawała więcej światła. Moja mama pomysł zaakceptowała ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellodia
Sssmerfa , zamawiałaś już to lusterko powiększające? czy zamierzasz kupić w sklepie stacjonarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
figurkę jakiegoś swiętego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz234
Jedwabną apaszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stein
zaabonuj jej jakas prase, bedzie maila prezent na caly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellodia
Takiej dotykowej nie chcę bo jest za mało klasyczna, tak tak mam wybredną babcię ;) zdecydowałam się już na Astro tag-table, będzie to prezent ode mnie i od mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij babcię, albo jeszcze lepiej - wybierz się z nią na jakiś relaks w spa :) skoro to taka elegantka to będzie zachwycona winoterapią, masażami i generalnym dopieszczaniem jej na wszystkie strony ;) fajna miejscówa jest na pojezierzu brodnickim, głęboczek. zajrzyj sobie jaką ofertę mają, moim zdaniem ciekawie się to prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli babcia ma problemy z kręgosłupem czy stawami, to fajnym pomysłem jest elektrostymulator lens... coś takiego do użytku domowego ma w ofercie econova. ciekawa sprawa, babcia nie musi wychodzić do rehabilitantów na zabiegi, tylko w razie potrzeby sama sobie robi coś takiego w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaDolina
Może apaszka lub jakaś chusta do płaszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_Olecko
Zajrzyj na tą stronkę myślę, że tam coś z pewnością wybierzesz dla Babci Elegantki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławi-anka
Moja lubi apaszki i rękawiczki skórzane.W tym roku też jej kupię coś ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel karski
Jeśli babcia jest rzeczywiście na chodzie, to na pewno jej się spodoba coś takiego - http://prezentmarzen.com/masaz-relaksacyjny-w-warszawie/ Możesz ją również wysłać do spa. Moje babcie na pewno by się do tego nie nadawały - nie ten etap życia, ale jeśli Twoja się nadaje, to tylko pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×