Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok pomidowowy i wiśniowy

prezent dla Hiszpanki - polskie kosmetyki co kupić?

Polecane posty

Gość sok pomidowowy i wiśniowy

Wkrótce przyjeżdza do Polski mój brat cioteczny ze swoją dziewczyną Hiszpanką. Pomyślałam, ze zrobie jej jakiś fajny prezencik w postaci kilku polskich, dobrych kosmetyków - cos czego nie może kupić u siebie. Jeden typ już mam: balsam Tisane na usta :) co jeszcze byście dodały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary przeciwsłoneczne
kosmetyki aa oceanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garniers
Yyy... niemieckie - Hildegard Braukmann, do świąt mają rabaty na całą kolekcję, a przynajmniej u nich kupisz naturalne kosmetyki wysokiej jakości, w normalnych cenach i radzę właśnie na takiej zasadzie szukać. Przynajmniej nie trafisz na byle jaki produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziaja ma świetne kosmetyki, poczytaj skład to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że Ziaja ma super kosmetyki. Ja najbardziej lubię serię z kozim mlekiem:) Ziaja ma tanie i bardzo dobre kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylveco, fantastyczne eko składy i działanie. Ziaja niektóre też, ale już trzeba starannie wybierać, bo miewają i perełki, i buble (warto się zainteresować serią "Ziaja Pro"). Fitomed - podobne do Sylveco, polecam np. olej z kiełków pszenicy czy tonik różany. Kolorówka Inglota - ale tu musiałaby sobie sama wybrać, a nie wiem, czy mają np. bony zakupowe. Elfa Pharm/Green Pharmacy - też masa świetnych kremów, balsamów, produktów do włosów... Bingo Spa: odżywki do włosów, produkty do kąpieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×