Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla mocherowej babci

Polecane posty

Gość gość

Moja babcia interesuje się jedynie działjką i kościołem. Co mogę jej kupić? Temat dosc trudny bo nie zamierzam kupować dewocjonaliów. Jesli chodzi o np świeczki zapachowe - babcia nie pakli swieczek bo sie boi że dom spłonie. Kosmetyków nie uzywa jedynie mydło i szampon. No już nei wiem co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lancuszek z medalikiem albo krzyżykiem? obraz z Jezusem lub papieżem Polakiem w jakiejś ładnej ramce, ozdobny zegarek na ścianę, ładny komplet filiżanek, dobre czekoladki, wiele starszych osób bardzo lubi np likiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś do kuchni-coś ładnego i przydatnego, obrus, pościel, perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowe radio by odbierało te właściwe dla niej fale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka babci moherowej
hahaha radyjko to dobry pomysł:) Pomysle nad tym, choć to dośc drogie. Co do dewocjonaliów - nie będę ich kupować, bo babcia ma tego już tak dużo że pokój pzypomina kaplicę. Jesli chodzi o likiery, to babcia nie pije alkoholu bo złożyła jakas tam krucjate ze nie bedzie piła za dzieci nienarodzone. Myslcie dalej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W księgarni możesz znaleźć ładne albumy o aniołach, papieżu, świętych obrazach itd, to powinno babcię ucieszyć. Ja jednej która z kosmetyków też tylko mydło używa, kupiłam takie mydło naturalne, ładnie pachnące, i pierniczki pieczone przeze mnie. Radio to nie taki głupi pomysł jak babcia używa, albo właśnie coś z domowych rzeczy, ciepłe kapcie, szlafrok, takie tam, ciężko doradzić jak nie wiadomo za jaką kwotę, czy to ma być symboliczny drobiazg czy drogi prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic jej nie kupuj. I tak nie masz do niej szacunku, więc nie bądź hipokrytką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20:09 "coś do kuchni-perfumy". Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post wyżej 10/10.Podpisuję się pod Twoimi słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zafunduj jej randkę z Rydzykiem:)tylko co na to dziadek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wydać ci się to dziwne ale moja babcia jest podobnym typem i największą radość z okazji 90tych urodzin sprawiło zamówienie mszy w jej intencji, piszę o tym zupełnie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka babci moherowej
nie jest tak ze babci nie szanuję tylko nakreślam jak jest, rydzyk to całe jej życie, prócz tego radia i kościoła nie ma żadnych zainteresowań nic jej nie cieszy no może latem ogródek. A dziadek dawno już nie żyje babcia ma 85 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka babci moherowej
Dziekuje za pomysł ze szlafrokiem, to może być strzał w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak- z tą mszą to prawda :D wiem jak moja babcia na takie coś reaguje.Chodzi dumna jak paw że miała ''swoją'' mszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ciepły koc - niewielki, taki do przykrycia się jak np. ogląda tv? może jakaś chustka na ramiona albo głowę? pomysł z mszą też jest ciekawy - pamiętaj, że to obdarowanemu masz sprawić radość a to by na pewno ją ucieszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka babci moherowej
jesli chodzi o mszę to rzzeczywiście może być fajny pomysł, ale np na urodziny... ja już mysle o swietach. I co każdy dostanie prezent a babcia nie tylko kartke od ksiedza... może na inna okazje ta msze wykupię. Póki co wygrywa szlafrok i ładny kocyk :D Ps, babcia telewizji nie posiada, jedynie słucha radia. Myslalam o dekoderze TV trwam ale mnie zwyczajnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaa
dewocjonalia (wg babć) mogą sprzedawać tylko księżą (oni je lepiej od razu poświęcą) stare babi maja zazwyczaj problemy z krążeniem. Kup jej buty emo (ciplutkie sa) lub elektyczna poduszkę (jak ma duży majątek i problem z nietrzymaniem moczu to sa tez elektryczne przescieradła) i pozdrów babcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka babci moherowej
tak, dokładnie jakbym kupiła dewocjonalia to babcia by była niezadowolona bo to musi być chyba kupowane w jakimś specjalnym sklepiku u ksiedza i poswiecone kropidłem chce tego uniknąc pomysł z poduszką elektryczną odpada jak znam babcię to się bedzie bała na tym połozyc jest bardzo staroświecka, ale ogólnie ciepła poduszka z wełny może być dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej nowy beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaa
to zostaje kocyk, babcie sa skomplikowane prezent musi byc tani (nie chcemy naciągac wnuczków) i nie ryzykowny (nie dotkniemy kruchej wazy bo sie stłucze) moze być jeszcze: - rodzinny album ze zdjęciami - album miejsc świetych buty emo jednak naprawdę polecam! ja swojej kupiłam i jest zachwycona, bo ma halluksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraczes_ka
a moze recznik z wyhaftowanym napisem „Super babcia” :)) polecam zamawiac z www.kraina-haftu.pl - mega szybka przesylka i super zapakowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykup jej bon upominkowy do jakiegoś marketu budowlanego z dużym działem ogrodniczym (np. Jula, Leroy Merlin itp.) albo wycieczkę do jakiegoś sanktuarium (może nawet do Ziemi Świętej z osobą towarzyszącą, np. z twoją mamą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie kup słownik, a Babci encykliki któregoś papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci, że moja mama ma pełno dewocjonaliów i otatnio zrobiłyśmy zrzutkę z siostrami i kupiłyśmy jej piękny różaniec z kryształami svarowskiego i perłami. Cudo. Zrobilismy to na zamówienie w firmie Kemonart. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia też jest bardzo religijna. Dwa razy dziennie biega do kościoła, ciągle się modli i słucha radia maryja. Na urodziny kupiłam jej relikwiarz papieski z strony sacrum.com.pl i była baaardzo zadowolona ;) Swoją drogą nie mogę pojąć co się dzieje z tymi babciami na stare lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radio jest dla autorki drogie a ty o mszy gadasz? Wiesz ile takie coś kosztuje? Poniżej 100 klecha nie zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co pierniczysz takie głupoty, jak nie masz pojęcia, ile się płaci za mszę? niektórzy muszą walczyć z ludzmi wierzącymi na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znam życie jest "fanką" Jana Pawła II więc proponuję jakiś obrazek lub relikwiarz papieski :p Na sacrum.com.pl są dostępne. Do tego ciepłe kapciuchy i prezent jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×