Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaradom89

prezent dla siostry- co?

Polecane posty

Gość martaradom89

Moja siostra ma w ten weekend 10 rocznicę ślubu. Robi małe przyjęcie z tej okazji. Niestety to będzie taka pierwsza impreza tego typu, gdzie jestem zaproszona. I teraz pytanie- jaki prezent sprawdzi się najlepiej? Myślałam o dobrym winie, przeglądam www.sklep-wina.pl/ i wpadło mi w oko kilka perełek, ale czy ten prezent spodoba się siostrze? Może coś z wyposażenia wnętrz? A może jakiś album? Nie mam pomysłu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasadniczo jak to rocznica ślubu to chyba prezent powinien być dla obojga małżonków, ale może mi się wydaje, wino wydaje się w porządku, a jak chcesz cos z wyposażenia domowego to zerknij tutaj w zakładkę dom http://domodi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkasadowska
Może skoro to prezent na rocznicę to złożyć się z resztą gości i kupić coś ekstra? Na przykład projektor? Naprawdę fajny prezent :) ja kupiłam ostatnio swój na telerorium i jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancia22
proponowałabym fajną ramkę elektroniczną, dostaniesz taka w sferisie, możesz na nią wgrać zdjęcia siostry z mężem z okresu tych 10 lat i podarować jej taki prezent, ja bym się ucieszyła, jestem bardzo sentymentalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramka elektroniczna to dobry pomysł chyba sama zamówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×