Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla teściowej

Polecane posty

Gość gość

Co kupić teściowej?? Myślicie, że kosmetyki będą dobrym pomysłem, nie znam jej za bardzo, bo mieszkamy od siebie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinela9
Kosmetyki? Moim zdaniem tak sobie.... Głównie z uwagi na to,że nie wiesz jaką ma cerę, czego używa. No i odradzam kupowanie na przykład kremu przeciwzmarszczkowego bo może się kobieta naprawdę obrazić. Może spraw jej ramkę na zdjęcia? Taką elektroniczną? Zobacz, w sieci można kupić je po 100 zł: http://www.skapiec.pl/site/cat/79/comp/4224067 Możesz tam na przykład umieścić zdjęcia ze ślubu Twojego oraz męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1212
Świetnym prezentem dla teściowej jest kosz owoców (grejpfruty, granaty, banany, pomarańcze, mandarynki, liczi, kiwi, itd.) bądź kosz słodyczy (czekoladki, cukiereczki, czekolada, butelka dobrego wina, itd.) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam z tym problem, gdyż niedługo ma urodziny, a nie mam jeszcze pojęcia co mogę jej kupić, zastanawiam się nad broszką, bądź bransoletką. Może ewentualnie jeszcze blender. Znalazłam na allinside.pl fajne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciuszka
mój chłopak kupił mojej mamie pocketbooka w sferisie i bardzo się ucieszyła! to dziwne, ale mój chłopak lubi moją mamę, a ona lubi jego..:D jak to powiedziała "jeden na milion" zięć, który tęskni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×