Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linaaaa

Prezent do nowego domku

Polecane posty

Gość linaaaa

Idę z wizytą do znajomej, która nie dawno się przeprowadziła. nie mam pojecia co kupic tym bardziej ze jest ode mnie starsza jakies 15-20 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli
Czyli ile starsza? ma 25 czy 100 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
filizanka ze spodkiem ramka na fotki kwiatek doniczkowy obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
ma jakies 40 - 45 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli
więc w moim wieku - mi by się podobał np kwiatek w doniczce, szklana sosjerka ze szklaną chochelką, ładny ręcznik frotte albo komplet ściereczek bawełnianych do kuchni, młynek do pieprzu (taki duży jak do kawy, na korbkę), komplet ściereczek z mikrofibry (zależy jaki stopień znajomości, żeby się nie obraziła), ładny żywy storczyk w szkle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
tia ..a ja bym chciała :)) storczyka w doniczce , śliczne kieliszki do likieru , efektowną karafkę ,elegancką ramkę do zdjęć,pękatą butelkę do oliwy lub szklane świeczniki na wysokiej nóżce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrazka
nie kupuj, to ryzykowne, mogą go później w piwnicy powiesic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do
sklepu z wystrojem wnętrz, tam expedientka ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pracowita
obraz kup. Najlepiej kwiaty albo jakiś pejzaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli
Żaden sklep z wystrojem wnętrz - skąd mają wiedzieć jaki nastrój domu? kup rzeczy praktyczne albo podpytaj. Ja bym nie chciała np obrazka, jakiegoś kurzołapa (plastyczne kompozycje przestrzenne), niepasującego do reszty szkła typu kieliszki czy szklanki. karafka owszem, ale jak w domu pije się alkohol no i w komplecie z kieliszkami albo jakiś uniwersalny kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej domu jej nie urządzaj bo każdy ma sój gust.Może tak kwiatek + dobre wino przy którym miło spedzicie wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
Wielkie dzieki :) Superowe pomysły, z tego co wiem to moja znajoma lubi gotowac dlatego bardzo spodobał mi się pomysł z sosjerką :) Bardzo, bardzo dzękuję za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
w sumie nad tym winem też sie zastanawiam. Tylko czy to wypada żeby kobieta przynosiła alkohol drugiej kobiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
jasne:) ciekawe tylko czy jest miłosniczką wina, czyli woli raczej słodzaiki - typu naleweczka, albo likierek, czy balleys etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak parapetówka, to są okna i drzwi i parapety.. Może do nowego mieszkania czy też domu przydałby się zatrzask balkonowy, czyli klamka przytrzymująca drzwi, gdy wychodzi się na zewnątrz. Pomysł oryginalny, ale przydatny w każdym domu. Coś takie znalazłam oczywiście na allegro: http://www.allegro.pl/item455148193_zatrzask_balkonowy_winkhaus_samodzielny_montaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×